• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Zajezierze

(2)
  • Działka budowlana 1322 m² – Zajezierze, gm. Sztum
    1 / 5
    Działka budowlana 1322 m² – Zajezierze, gm. Sztum

    Zajezierze

    • 150 000 zł cena
    • 1 322 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1322 m² położona w miejscowości Zajezierze, gmina Sztum, woj. pomorskie. Teren w kształcie zbliżonym do kwadratu, z bezpośrednim dostępe...

  • Dom Zajezierze ul.

    Zajezierze

    • 520 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 14 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w pobliżu jeziora - Zajezierze, Szwajcaria Kaszubska!Powierzchnia domu: 35 m² z możliwością rozbudowyPowierzchnia działki: 1000 m² (z możliwością powiększenia wg potrzeby przys...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe

    Sztum

    • 300 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,49m,2. Mieszkanie ciepłe słoneczne. Centrum miasta Sztum, os. Nad Jeziorem Mieszkanie z balkonem przynależna piwnica. Parking tyl...

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Sztum

    • 10 000 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 66 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gaudium nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Sztum

    • 300 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 2 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Grzegorz Cymmerman Trader
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Sztum

    • 80 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Grzegorz Cymmerman Trader
    Biuro nieruchomości

  • 3 pokojowe mieszkanie Sztum

    Sztum

    • 355 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 51,4 m2 z dużym przedpokojem z szafą wnękową oraz oddzielną kuchnią i łazienką. W pokojach i przedpokoju na podłodze jest parkiet w dobrym stani...

  • Mieszkanie Sztum ul. Reja

    Sztum » ul. Reja

    • 420 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 6 269 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż jasne, słoneczne i wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66,91 m2, położone w jednej z najlepszych lokalizacji w Sztumie.Dwustronny układ mieszkania zapewnia...

  • Dom w Sztumie
    1 / 16
    Dom w Sztumie

    Sztum

    • 450 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 1 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż bliźniak w ścisłym centrum Sztum, położony w spokojnej i kameralnej okolicy. To idealna propozycja zarówno dla dużej rodziny, jak i inwestora poszukującego nieruchomośc...

  • Mieszkanie Sztum ul. Chełmińska

    Sztum » ul. Chełmińska

    • 189 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 5 907 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    SUPER OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!!!!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- oddzielna kuchnia- niska zabudowa- duża piwnica - strych do dyspozycji- 5 minut do jeziora- szkoła po sąsiedzku- ogrz...