• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 110)
  • Działka 0,94ha U/MN Wólka gm. Długie pod Lublinem.

    Długie

    • 595 000 zł cena
    • 9 421 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka o pow. 0,94 ha (9421 m2) z możliwością dokupienia drugiej sąsiadującej o pow. 0,82 ha (8244 m2) z oznaczeniem U/MN (Teren usług z zabudową mieszkaniową jednorodzinną)...

  • Działka 0,82ha U/MN Wólka gm. Długie pod Lublinem.

    Długie

    • 500 000 zł cena
    • 8 244 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka o pow. 0,82 ha (8244 m2) z możliwością dokupienia drugiej sąsiadującej o pow. 0,92 ha (9421 m2) z oznaczeniem U/MN (Teren usług z zabudową mieszkaniową jednorodzinną)...

  • Widzew, 1,39 ha pod usługi lub domy, media, MPZP
    1 / 10
    Widzew, 1,39 ha pod usługi lub domy, media, MPZP

    Łódź

    • 2 250 000 zł cena
    • 13 900 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o łącznej powierzchni 13900 m², położoną w dzielnicy Widzew w Łodzi. Idealna lokalizacja, dobrze skomunikowane z centrum miasta,...

  • Sprzedam dzialki 3000m2 k/Zakroczymia
    Sprzedam dzialki 3000m2 k/Zakroczymia

    Trębki Nowe

    • 150 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    9 dzialek o nr.134/11 do 134/19 3000m2 w Zlotopolicach kolo Zakroczymia .Sa polożone w pieknych ,zielonych I spokojnych okolicach około 30 km od Warszawy, niedaleko nowej trasy z...

  • Działka usługowa Kraków Podgórze, Płaszów, Wodna
    Działka usługowa Kraków Podgórze, Płaszów, Wodna

    Kraków

    • 4 990 000 zł cena
    • 328 m2 powierzchnia
    • 15 214 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    DZIAŁKA USŁUGOWA PŁASZÓW!! okolice Wielickiej, objęta planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona pod budownictwo usługowe, wysokośc 21m, powierzchnia zabudowy 60%. Plan...

  • Z dala od spojrzeń sąsiadów
    1 / 11
    Z dala od spojrzeń sąsiadów

    Chocielewko

    • 199 000 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Jeśli chcesz poczuć klimat prawdziwej tradycyjnej wsi, gdzie budzi Cię poranne pianie koguta, sarny zaglądają prawie przez okno, a samochody przejeżdżają sporadycznie, przeczytaj d...

  • Siemiatycze - ul. Żeromskiego DZIAŁKA BUDOWLANA
    1 / 8
    Siemiatycze - ul. Żeromskiego DZIAŁKA BUDOWLANA

    Siemiatycze

    • 90 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka bud. w Siemiatyczach, okolice ul. Żeromskiego 96. 10 arów lub więcej, do dogadania. Cena od 90 zł za m2. Przy zakupie większej powierzchni cena do negocjacji. W...

  • Sprzedam / wynajmę działkę przy ulicy Reja w Suwałkach
    1 / 2
    Sprzedam / wynajmę działkę przy ulicy Reja w Suwałkach

    Suwałki

    • 172 000 zł cena
    • 1 031 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną przy ulicy Reja w Suwałkach (przy wiadukcie nad obwodnicą Suwałk) o pow. 1031 mkw. Dojazd drogą asfaltową. Wykonany zjazd do działki. Istnieje również możli...

  • Działka budowlana / inwestycyjna – Bełchatów
    1 / 9
    Działka budowlana / inwestycyjna – Bełchatów

    Bełchatów

    • 380 000 zł cena
    • 12 700 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana / inwestycyjna – Bełchatów (Wólka Łękawska) Lokalizacja: Wólka Łękawska, ok. 6,5 km na południe od centrum Bełchatowa, w spokojnej i zielonej okolicy, niedaleko...

  • Działka 25 arów z budynkiem do adaptacji – Grądy
    1 / 5
    Działka 25 arów z budynkiem do adaptacji – Grądy

    Grądy

    • 77 000 zł cena
    • 2 403 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz spokojnego miejsca z dala od miejskiego zgiełku, ale z wygodnym dostępem do infrastruktury? Ta nieruchomość w miejscowości Grądy (gm. Mędrzechów, woj. małopolskie) to ideal...

  • 1 / 3
    Działka, 5 700 m², Jurków

    Jurków

    • 23 100 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT Syndyk sprzeda nieruchomość gruntową, niezabudowaną położoną w Jurkowie, Gminie Czchów, powiecie brzeskim, województwie małopolskim, złożoną z dział...

  • Działka Gdańsk Orunia, Południe ul. Feliksa Muzyka

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Muzyka

    • 820 000 zł cena
    • 1 114 m2 powierzchnia
    • 737 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Działka znajduje się w południowej części Gdańska, na granicy dzielnic Maćkowy i Orunia Górna-Gdańsk Południe. To rejon z szybkim dostępem do obwodnicy Trójmiasta S6 or...

  • 1 / 2
    Działka rolna z potencjałem

    Gołębiewo » ul. Storczykowa

    • 950 000 zł cena
    • 70 000 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedstawiamy na sprzedaż nieruchomość gruntową, działka rolna o powierzchni 7 ha, położona w miejscowości Gołębiewo Wielkie, gmina Trąbki Wielkie.Brak planu zagospodarowania prze...

  • 1 / 3
    Działka z warunkami zabudowy-2 domy jednorodzinne

    Przodkowo

    • 560 000 zł cena
    • 4 858 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 4858 m2 położona w miejscowości Przodkowo, powiat kartuski. Przodkowo to malownicza wieś kaszubska położona powiecie kartuskim, przy drodze wojewó...

  • 1 / 2
    Działka z potencjalem budowlanym

    Żukczyn

    • 430 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3800 m2 położona w Żukczynie, gmina Pruszcz Gdański.Nieruchomość posiada dostęp do drogi publicznej (oświetlonej, wykonanej z kostki br...

  • Działka Warzenko ul.

    Warzenko

    • 532 800 zł cena
    • 1 776 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

     Uzbrojona, słoneczna działka 5 minut spacerkiem od  Jeziora Tuchomskiego - WarzenkoLokalizacja:Nieruchomość położona jest w malowniczej miejscowości Warzenko, na obrzeżach Trójmia...

  • Działka Warzenko ul.

    Warzenko

    • 437 100 zł cena
    • 1 457 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Działka Warzenko ul.

    Warzenko

    • 749 400 zł cena
    • 2 498 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Działka budowlana 36 ar, Tuchów Okazyjna cena !

    Tuchów

    • 168 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 36 ar – Tuchów, ul. Daleka – z widokiem na Pasmo Brzanki Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 36 ar, położona w malowniczej części Tuchowa, przy...

  • Działka Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Sucha

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Sucha

    • 15 500 000 zł cena
    • 62 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ATRAKCYJNA NIERUCHOMOŚĆ POD ZABUDOWĘ Działka ponad 6 ha w Gdyni ---- Chwarzno-WiczlinoDZIAŁKA: Na sprzedaż działka budowlana, o powierzchni ok. 62 000 m2. Teren jest prawie płaski,...