• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 111)
  • Działka Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Sucha

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Sucha

    • 15 500 000 zł cena
    • 62 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ATRAKCYJNA NIERUCHOMOŚĆ POD ZABUDOWĘ Działka ponad 6 ha w Gdyni ---- Chwarzno-WiczlinoDZIAŁKA: Na sprzedaż działka budowlana, o powierzchni ok. 62 000 m2. Teren jest prawie płaski,...

  • Działka 25 arów z budynkiem do adaptacji – Grądy

    Grądy

    • 77 000 zł cena
    • 2 403 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz spokojnego miejsca z dala od miejskiego zgiełku, ale z wygodnym dostępem do infrastruktury?Ta nieruchomość w miejscowości Grądy (gm. Mędrzechów, woj. małopolskie) to idealn...

  • Działka budowlana / lokalizacja / Jezioro / Las - Skoki
    1 / 15
    Działka budowlana / lokalizacja / Jezioro / Las - Skoki

    Szczodrochowo

    • 240 000 zł cena
    • 1 459 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1459 m² Szczodrochowo, ul. Włókiennicza, gmina Skoki Cisza, natura i szybki dojazd do Poznania idealna pod dom całoroczny Lokalizacja i otoczenie: Działka nr 1...

  • Działka budowlana Zelków gm. Zabierzów, Jana Pawła II
    1 / 5
    Działka budowlana Zelków gm. Zabierzów, Jana Pawła II

    Zelków

    • 220 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 440 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    5 arowa budowlana z wszystkimi mediami . Zgodnie z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania jest możliwość wybudowania domu wolnostojącego o wysokości do 9m , Powierzchnia...

  • Działka rolna Piaski-Drużków gm. Czchów
    1 / 15
    Działka rolna Piaski-Drużków gm. Czchów

    Piaski-Drużków

    • 99 000 zł cena
    • 8 623 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolno-rekreacyjna w gminie Czchów Na sprzedaż oferujemy działkę rolno-rekreacyjną o powierzchni 8623 m2, położoną w malowniczej miejscowości Piaski-Drużków w gminie Czchów....

  • działka 1,08ha przy jeziorze Białe z domem woj.mazowieckie
    1 / 11
    działka 1,08ha przy jeziorze Białe z domem woj.mazowieckie

    Klusek

    • 1 700 000 zł cena
    • 10 800 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki nr ewid. 435/1, 435/2, 435/3, 435/4 położone w miejscowości Klusek. Sprzedam całość :4 działki po 2700m2 budowlano-usługowe, całość o powierzchni 1,08ha przy Jeziorze Biał...

  • Działka przemysłowa 62 ary
    1 / 3
    Działka przemysłowa 62 ary

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 240 000 zł cena
    • 6 200 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka przemysłowa, inwestycyjna o pow. 6200 mkw położona na Zawarciu w Gorzowie Wlkp. Prąd na działce; woda w drodze. W pobliżu wjazd na drogę S3. Przeznaczone pod...

  • Działka budowlana Szemud, Na Wzgórzu
    1 / 15
    Działka budowlana Szemud, Na Wzgórzu

    Szemud

    • 269 000 zł cena
    • 928 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka pod zabudowę jednorodzinną w Szemudzie, w powiecie wejherowskim, przy ul. Na Wzgórzu, o powierzchni 928 m2. (numer ewidencyjny 362/3) MEDIA: -prąd przy działce, -wodociąg g...

  • Budowlana działka inwestycyjna o pow 80 arów
    1 / 3
    Budowlana działka inwestycyjna o pow 80 arów

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 600 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż budowlana działka o charakterze inwestycyjnym położona w Gorzowie Wlkp. na Zakanalu. Powierzchnia 8000mkw. Dojazd drogą asfaltową. Madia: prąd na działce; wodociąg, g...

  • Sprzedam działkę ROD Solidarność
    1 / 7
    Sprzedam działkę ROD Solidarność

    Mielec

    • 38 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę rekreacyjną na ROD Solidarność w Mielcu. Domek malowany drewniany odnowiony w 2021, pomieszczenie gospodarcze, prąd,woda-pompa/sprawna/ drzewa owocowe, nasadzenia...

  • Działka budowlana 1272 m² koło Cekcyna

    Zdroje

    • 109 000 zł cena
    • 1 272 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż cztery działki położone w malowniczej wsi Zdroje w gminie Cekcyn (powiat Tuchola, województwo Kujawsko‑Pomorskie). Lokalizacja wyjątkowa — działki graniczą z lasem i po...

  • 1 / 4
    Działki Budowlane Zdroje k. Cekcyna

    Zdroje

    • 89 000 zł cena
    • 797 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Janów ul.

    Janów

    • 239 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 6000 m², położoną w miejscowości Janów (gm. Bełchatów).Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy umożliwiające budowę czte...

  • Działka Ożarowice

    Ożarowice

    • 250 000 zł cena
    • 1 094 m2 powierzchnia
    • 229 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 094 m² , położona w spokojnej, zielonej części miejscowości Tąpkowice (gmina Ożarowice, powiat tarnogórski). To...

  • Działka siedliskowa Łopiennik Górny, Łopiennik Górny
    1 / 11
    Działka siedliskowa Łopiennik Górny, Łopiennik Górny

    Łopiennik Nadrzeczny

    • 330 000 zł cena
    • 7 918 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Łopiennik Podleśny , działka siedliskowa zabudowana 7918 m2, sprzedaż OFERTA BEZ PROWIZJI - Kupując tą nieruchomość z pomocą WGN Nieruchomości Lublin nie zapłacisz prowizji i...

  • Sprzedam działkę rolno-budowlaną 99a
    1 / 2
    Sprzedam działkę rolno-budowlaną 99a

    Pierzchów

    • 355 000 zł cena
    • 9 900 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki rolno-budowlane w Pierzchowie. Gmina Gdów, wieś Pierzchów, województwo małopolskie. Nr działek 330 (55arów) i 331(44ary). Dojazd do działki asfaltowy, w działce j...

  • Grunt inwestycyjny, mpzp, wszystkie media
    1 / 5
    Grunt inwestycyjny, mpzp, wszystkie media

    Władysławów

    • 3 000 000 zł cena
    • 12 200 m2 powierzchnia
    • 246 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pragniemy przedstawić Państwu możliwość nabycia bardzo atrakcyjnego gruntu inwestycyjnego o powierzchni 1,22 ha, który daje potencjał do realizacji zabudowy mieszkaniowej jednorodz...

  • Działka budowlana przy lesie z WZ, woda, prąd
    1 / 7
    Działka budowlana przy lesie z WZ, woda, prąd

    Wiązowna

    • 330 000 zł cena
    • 1 190 m2 powierzchnia
    • 278 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna, niezabudowana działka budowlana położona w miejscowości Pęclin, gmina Wiązowna, którą można nabyć już za 330 000 zł. Oferowana działka posiada powierzchnię...

  • Syndyk sprzeda nieruchomości gruntowe
    1 / 3
    Syndyk sprzeda nieruchomości gruntowe

    Wilkszyn

    • 360 900 zł cena
    • 2 093 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Syndyk Masy Upadłości Wojdyła Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Rabce Zdroju, KRS 0000306031, NIP 7352729560, zgodnie z postanowieniem sędziego – komisarza z dnia 27 sierpnia 2...

  • Działka budowlana Jaktorów Chylice
    1 / 3
    Działka budowlana Jaktorów Chylice

    Jaktorów

    • 384 000 zł cena
    • 1 160 m2 powierzchnia
    • 332 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż ładna działka budowlana w Chylicach gm. Jaktorów o pow. 1160 m2. Działka jest atrakcyjnie położona wśród działek niezabudowanych i domów jednorodzinnych. Media: pr...