• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 110)
  • Działka Mały Mędromierz ul.

    Mały Mędromierz

    • 160 000 zł cena
    • 1 742 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1 742 m² - Mały Mędromierz, gmina TucholaNa sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1 742 m², położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Mały Męd...

  • Działka Mały Mędromierz ul.

    Mały Mędromierz

    • 135 000 zł cena
    • 919 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 919 m² - Mały Mędromierz, gmina TucholaNa sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 919 m², położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Mały Mędromi...

  • Działka Mały Mędromierz Wysoka Wieś ul.

    Mały Mędromierz

    • 135 000 zł cena
    • 916 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 916 m² - Mały Mędromierz, gmina TucholaNa sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 916 m², położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Mały Mędromi...

  • Działka Władysławowo ul. Bohaterów Kaszubskich

    Władysławowo » ul. Bohaterów Kaszubskich

    • 7 900 000 zł cena
    • 13 562 m2 powierzchnia
    • 583 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż teren inwestycyjny położony w południowej części Władysławowa z widokiem na zatokę Pucką oraz półwysep helskiDziałka gruntu 115/2 ma powierzchnie niemal 1,36 ha. Jest p...

  • Działka Huta Stara Huta ul.

    Huta

    • 330 000 zł cena
    • 10 082 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka budowlana - Stara Huta, kujawsko-pomorskiePowierzchnia: 10 082 m²Wyjątkowa działka budowlana położona w sercu lasu, w miejscowości Stara Huta (woj. kujawsko-pom...

  • Działka Salinko ul. Akwamarynowa

    Salinko

    • 4 799 000 zł cena
    • 32 533 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI NAD JEZIOREM Nieruchomość została podzielona na 17 działek w tym trzy działki z dostępem do jeziora Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę położoną nad Jeziorem Salino (gm...

  • Działka Sulęczyno ul.

    Sulęczyno

    • 249 000 zł cena
    • 1 194 m2 powierzchnia
    • 209 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z widokiem na Jezioro Węgorzyno! Tylko 200m do Jeziora! Działka pod Twój dom! Podziwiaj te widoki codziennie! * TYLKO U NAS*LOKALIZACJA:Mściszewice - serce Szwajcarii Kaszu...

  • Snopków, 2ha,zmiana MPZP w trakcie

    Snopków

    • 1 680 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Snopków, 2ha, Gmina Jastków, MediaBardzo ładna i duża działka w atrakcyjnej okolicy.Działka:- 5 linia zabudowy- prostokąt- wzdłuż całej działki droga 5- metrowaWymiary:- szerokość:...

  • Działka 2,15 ha z potencjałem koło Nałęczowa.

    Chruszczów

    • 590 000 zł cena
    • 20 150 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Duża działka o pow. 2,15 ha (20150 m2) składająca się z dwóch o kształcie trapezu, zadrzewiona położona na wzgórzu w m. Chruszczów Kolonia gm. Nałęczów pow. puławski woj. lubels...

  • Działka 800 m2 w Woli Chodkowskiej Warszawa 85 km.

    Wola Chodkowska

    • 80 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka letniskowa o pow. 800 m2 zadrzewiona przy utwardzonej drodze z kanalizacją w m. Wola Chodkowska gm. Kozienice, woj. mazowieckie 85 km. od WarszawyDziałka letniskowa-powier...

  • DZIAŁKA WIDOKOWA –IDEALNA POD OSIEDLE DOMÓW PREMIU
    1 / 16
    DZIAŁKA WIDOKOWA –IDEALNA POD OSIEDLE DOMÓW PREMIU

    Jasienica

    • 2 000 000 zł cena
    • 20 427 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    AGENTKA PROWADZĄCA:ANNA NIEBORAS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro DZIAŁKA WIDOKOWA NA WZGÓRZU IDEALNA POD KAMERALNE OSIEDLE DOMÓW PREMIUM #Jasienica, pow...

  • Działka 4225 m2 Mostówka Wołomin media
    1 / 4
    Działka 4225 m2 Mostówka Wołomin media

    Wołomin

    • 1 200 000 zł cena
    • 4 225 m2 powierzchnia
    • 285 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacjaokolice Wołomina działki z WZ na domy, media prąd na działce , w drodze -woda gaz Media: prąd, woda gaz Linia zabudowy pierwsza przy drodze powiatowej, narożna Okoli...

  • Działki z warunkami zabudowy | Domy jednorodzinne | Sońsk
    1 / 14
    Działki z warunkami zabudowy | Domy jednorodzinne | Sońsk

    Sońsk

    • 90 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działki w miejscowości Sońsk, przy ulicy Ciechanowskiej Działki posiadają wydane warunki zabudowy: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna parter i poddasze użyt...

  • " Działka rolna i las w gratisie "
    1 / 4
    " Działka rolna i las w gratisie "

    Kończyce Wielkie

    • 60 000 zł cena
    • 3 439 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    AGENTKA PROWADZĄCA:ANNA NIEBORAS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Atrakcyjna działka rolna z udziałem w lesie – doskonała inwestycja w naturę! Miejscowoś...

  • SPRZEDAM DZIAŁKE ROLNA
    1 / 3
    SPRZEDAM DZIAŁKE ROLNA

    Łuniewo Małe

    • 48 000 zł cena
    • 5 520 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam, sprzedam działkę rolną nr 179 0.552HA obręb Janki gmina Klukowo cena do negocjacji.

  • DZIAŁKA BUDOWLANA Z WIDOKIEM NA TATRY
    1 / 15
    DZIAŁKA BUDOWLANA Z WIDOKIEM NA TATRY

    Szlembark

    • 395 000 zł cena
    • 1 165 m2 powierzchnia
    • 340 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA W SZLEMBARKU Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Szlembark, powiat nowotarski, województwo Małopolskie. Powierzchnia: 1165 m² Cena: 395 000 zł...

  • Dzialka
    Dzialka

    Trzcianka

    • 20 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam, sprzedam działkę (ul. Tetmajera) na której znajduje się murowany domek z piwnicą, łazienką z wc. Prąd i woda podłączone. Na działce jest pomieszczenie gospodarcze. Wiecej in...

  • Działka budowlana w centrum Ostrowa Lubelskiego – 1054 m²
    1 / 6
    Działka budowlana w centrum Ostrowa Lubelskiego – 1054 m²

    Ostrów Lubelski

    • 129 000 zł cena
    • 1 024 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 0,1054 ha (1054 m²) – idealna pod dom jednorodzinny lub inwestycję. Lokalizacja: ul. Poniatowskiego, praktycznie centrum Ostrowa Lubels...

  • Działka Mierzeszyn ul. Leśna

    Mierzeszyn » ul. Leśna

    • 981 040 zł cena
    • 12 263 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA:Na sprzedaż 2 działki zagrodowe o łącznej powierzchni 12 263 m² (sprzedawane wyłącznie jako całość) położone przy ul. Leśnej we wsi Mierzeszyn, gmina Trąbki Wielkie. Dojazd...

  • Ostatnia z podziału dobra lokalizacja

    Rusiec

    • 380 000 zł cena
    • 976 m2 powierzchnia
    • 390 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona w czwartej linii zabudowy od ulicy Głównej.Sąsiedztwo nowopowstających domów jednorodzinnych.Teren objęty MPZP.Przy działce woda i prąd. Gaz i kanalizacja w ul. Gł...