• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 110)
  • Żyrardów wyjątkowa działka w pięknej lokalizacji

    Żyrardów

    • 752 100 zł cena
    • 1 090 m2 powierzchnia
    • 690 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona w miejscu łączącym wygodę miejskiego życia z sielską atmosferą i relaksem.Blisko do centrum Żyrardowa, PKP, autobusów. Wygodny dojazd do S8 i A2 i to wszystko to z...

  • Działka Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 259 000 zł cena
    • 658 m2 powierzchnia
    • 394 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękna działka budowlana 658m2. przy ulicy Augustowskiej w Bielsku-Białej. Wapienica Działka nr 1498/23. Zabudowana budynkiem 35m2 rekreacji indywidualnej, posadowiony...

  • Brzezinka gm. Zabierzów - działka budowlana 700 m2 !
    1 / 5
    Brzezinka gm. Zabierzów - działka budowlana 700 m2 !

    Brzezinka

    • 245 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow.700m2 położona w miejscowości Brzezinka gm. Zabierzów. Dojazd do działki asfaltową drogą gminną oraz utwardzoną drogą prywatną ( udział we współwłasności)....

  • Piękna działka z widokiem na Babią Górę
    1 / 6
    Piękna działka z widokiem na Babią Górę

    Krzeszów

    • 290 000 zł cena
    • 10 146 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    AGENT PROWADZĄCY: MARCIN HUS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość składająca się z trzech działek położona na południowym s...

  • DZIAŁKA Z WIDOKIEM NA BABIĄ GÓRĘ
    1 / 6
    DZIAŁKA Z WIDOKIEM NA BABIĄ GÓRĘ

    Krzeszów

    • 155 000 zł cena
    • 7 155 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    AGENT PROWADZĄCY: MARCIN HUS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość składająca się z dwóch działek położonych na południowym...

  • Działka rolna w Krzeszowie
    1 / 7
    Działka rolna w Krzeszowie

    Krzeszów

    • 47 000 zł cena
    • 2 873 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    AGENT PROWADZĄCY: MARCIN HUS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość składająca się z dwóch działek położonych w malowniczej m...

  • Sprzedam Działka Rolna Gliwice Ostropa Południe
    1 / 7
    Sprzedam Działka Rolna Gliwice Ostropa Południe

    Gliwice

    • 320 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Inwestycja w ziemię ! Sprzedam działkę o numerze 102/7 i powierzchni 1.000 m2 z dojazdem od ulicy Daszyńskiego 529 na wysokości Renault Keller w Gliwicach Ostropa. Przeznaczona w p...

  • Działka rolna w Krzeszowie
    1 / 6
    Działka rolna w Krzeszowie

    Krzeszów

    • 26 000 zł cena
    • 1 417 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Widokowa działka na stoku wzgórza Gronik
    1 / 6
    Widokowa działka na stoku wzgórza Gronik

    Krzeszów

    • 144 000 zł cena
    • 2 991 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    AGENT PROWADZĄCY: MARCIN HUS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona na południowym stoku wzgórza Gronik z przepiękny...

  • Działka rolna przy zabudowaniach 1,5 ha
    Działka rolna przy zabudowaniach 1,5 ha

    Grzymalin

    • 455 300 zł cena
    • 15 700 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA rolna blisko zabudowań mieszkalnych. 15 700 m² Wymiary: 50 m x 315 m. Grunty orne RV GRZYMALIN – gm. MIŁKOWICE – pow. LEGNICKI. 10 km od Legnicy i autostrady A4, 70 km...

  • Działka rolna Krzywe gm. Cisna
    1 / 12
    Działka rolna Krzywe gm. Cisna

    Krzywe

    • 100 000 zł cena
    • 10 100 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż niezwykła działka rolno-leśna o powierzchni 1,01 ha , położona w malowniczej miejscowości Krzywe, gmina Cisna - w jednym z najbardziej urokliwych zakątków Bieszczad....

  • Działka budowlana Stężnica gm. Baligród
    1 / 9
    Działka budowlana Stężnica gm. Baligród

    Stężnica

    • 180 000 zł cena
    • 1 785 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż kompleks działek położonych w malowniczej miejscowości Stężnica, w gminie Baligród, w otoczeniu bieszczadzkiej przyrody i spokojnej zabudowy jednorodzinnej....

  • Działka budowlana Promnik gm. Strawczyn, Zachodnia
    1 / 10
    Działka budowlana Promnik gm. Strawczyn, Zachodnia

    Promnik

    • 115 000 zł cena
    • 1 360 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działek budowlanych znajdujących się w miejscowości Promnik gmina Strawczyn. Numery ewidencyjne i powie...

  • Działka budowlana Rybne gm. Solina
    1 / 11
    Działka budowlana Rybne gm. Solina

    Rybne

    • 390 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujmy na sprzedaż działkę położona w miejscowości Rybne koło Wołkowyi - w sercu Bieszczad. Ta wyjątkowa nieruchomość łączy w sobie potencjał inwestycyjny z niepowtarzalnym kli...

  • Działka 4000m2 pod MN Wyględy
    1 / 3
    Działka 4000m2 pod MN Wyględy

    Wyględy

    • 1 400 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYJĄTKOWA OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI 4000 m² Wyględy, gmina Leszno - idealna dla inwestorów, deweloperów i osób prywatnych! Na sprzedaż niezwykła nieruchomość o powierzchni 4000 m²,...

  • Działka budowlana Wołowice gm. Czernichów, Nadwiślańska
    1 / 3
    Działka budowlana Wołowice gm. Czernichów, Nadwiślańska

    Wołowice

    • 439 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 244 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka przeznaczona w planie zagospodarowania MN zabudowa jednorodzinna .KWADRATOWA. -50% powierzchni biologicznie czynnej , -nowa zabudowa do 9m, -intensywność zabudowy 0,01- 0,...

  • Działka budowlana Lalin gm. Sanok
    1 / 8
    Działka budowlana Lalin gm. Sanok

    Lalin

    • 75 000 zł cena
    • 1 773 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 17,73 ara położona w malowniczej miejscowości Lalin, gmina Sanok . Nieruchomość posiada bezpośredni dojazd asfaltową dr...

  • Działka budowlana Bereżnica Wyżna gm. Solina Bereżnica Wyżna
    1 / 13
    Działka budowlana Bereżnica Wyżna gm. Solina Bereżnica Wyżna

    Bereżnica Wyżna

    • 239 000 zł cena
    • 4 688 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 46 arów, położoną w miejscowości Bereżnica Wyżna, w gminie Solina. Dla nieruchomości zostały wydane warunki zabudowy na budo...

  • Działka 4,6ha gmina Ożarów Mazowiecki
    1 / 2
    Działka 4,6ha gmina Ożarów Mazowiecki

    Gołaszew

    • 3 220 000 zł cena
    • 46 000 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta sprzedaży - grunt rolny 4,6 ha Przedmiotem sprzedaży jest grunt rolny o powierzchni 4,6 ha, stanowiący atrakcyjną propozycję inwestycyjną w obszarze rolnictwa. Działka ma k...

  • Działka budowlana 10 ar z pozwoleniem na budowę w Lesku
    1 / 8
    Działka budowlana 10 ar z pozwoleniem na budowę w Lesku

    Lesko

    • 215 000 zł cena
    • 1 004 m2 powierzchnia
    • 215 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 10,04 ar, w centrum Leska, przy ul. Wincentego Pola. Dla działki zostało wydane w 2022 roku pozwolenie na budowę dwóch budynków mieszk...