• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 111)
  • Działka siedliskowa Łuszczów Drugi gm. Wólka, Łuszczów Drugi
    1 / 8
    Działka siedliskowa Łuszczów Drugi gm. Wólka, Łuszczów Drugi

    Łuszczów Drugi

    • 150 000 zł cena
    • 2 605 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Szukasz idealnego miejsca na Twój dom lub inwestycję? Sprawdź tę wyjątkową działkę rolno-budowlaną (RM) o powierzchni 26 arów w Łuszczowie Drugim! Doskonała lokalizacja i idea...

  • Działka budowlana Jaktorów Chylice
    1 / 6
    Działka budowlana Jaktorów Chylice

    Jaktorów

    • 453 000 zł cena
    • 1 369 m2 powierzchnia
    • 331 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż ładna działka budowlana w Chylicach gm. Jaktorów o pow. 1369 m2. Działka jest atrakcyjnie położona wśród działek niezabudowanych i domów jednorodzinnych. Media: pr...

  • Sprzedam działkę budowlana w Tarnobrzegu ul. Szmaragdowa
    1 / 3
    Sprzedam działkę budowlana w Tarnobrzegu ul. Szmaragdowa

    Tarnobrzeg

    • 268 000 zł cena
    • 2 234 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Tarnobrzegu przy ul. Szmaragdowej. łączna powierzchnia 22,34 ara (działki nr 2550/14 – 15,33 ar oraz 2550/5 – 7,01 ar). Zgodnie z miejscowym planem...

  • Działka przy Nowej Holandii - trasa S7
    1 / 4
    Działka przy Nowej Holandii - trasa S7

    Elbląg

    • 350 000 zł cena
    • 7 600 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka rolna przy drodze S7 oraz Rodzinnego Parku Rozrywki Nowa Holandia o powierzchni 7600 m2. Grunty kategorii III z bezpośrednią drogą dojazdową. Teren o dużym pote...

  • Działka Grabowo Kościerskie ul. Kwiatowa

    Grabowo Kościerskie » ul. Kwiatowa

    • 250 000 zł cena
    • 1 123 m2 powierzchnia
    • 223 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka nr 101/24 położona w miejscowości Grabowo Kościerskie, gmina Nowa Karczma, powiat kościerski.Powierzchnia działki wynosi około 1 123 m².Działka położona jest w...

  • Działka Gdynia Wiczlino ul. Henryka Szymańskiego

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Szymańskiego

    • 1 620 000 zł cena
    • 2 159 m2 powierzchnia
    • 751 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do zakupu działkę budowlaną pięknie położoną obok ściany lasu w Gdyni, dzielnica Wiczlino. Działka ma powierzchnię 2159 m.kw. i położona jest przy ul. Szymańskiego, ale m...

  • Działka budowlana 13a Charlęż g. Spiczyn (budowa)

    Charlęż

    • 200 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana około 13 ar z aktualnym pozwoleniem na budowę oraz projektem domu dopasowanym do działki.Na działce zostały wylane fundamenty na podstawie projektu Madera SKA10...

  • Na sprzedaż działka budowlana – Suszno, gm. Włodawa
    Na sprzedaż działka budowlana – Suszno, gm. Włodawa

    Suszno

    • 130 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    **Działka budowlana 14 arów – Suszno, woj. lubelskie, powiat włodawski** Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1400 m² (14 arów), położoną w gminie Włodaw...

  • **Działka budowlana 10 arów – Suszno, ul. Różaniecka**
    **Działka budowlana 10 arów – Suszno, ul. Różaniecka**

    Suszno

    • 100 000 zł cena
    • 1 004 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    **Działka budowlana 10 arów – Suszno, woj. lubelskie, powiat włodawski** Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1004 m², położona w miejscowości Suszno w powiecie...

  • Działka budowlana Karwia gm. Władysławowo, Śmiała
    1 / 14
    Działka budowlana Karwia gm. Władysławowo, Śmiała

    Ostrowo

    • 1 273 000 zł cena
    • 1 158 m2 powierzchnia
    • 1 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Karwia ul. Śmiała (odległość ok. 370 m od ul. Wojska Polskiego, ok. 570 m od plaży i morza, ok. 5 km do Jastrzębiej Góry) Karwia to urokliwa miejscowość nad Morzem Bałtyckim, poło...

  • Działka budowlana 28 km od Warszawy
    Działka budowlana 28 km od Warszawy

    Choiny

    • 300 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w miejscowości Choiny gm. Stanisławów. Bardzo dobry dojazd do Mińska Mazowieckiego 25 km i Warszawy 28 km. W okolicy ok. 3km przedszkole przychodnia szkoła sklep poczta. Dl...

  • Działka w otulinie lasu
    1 / 5
    Działka w otulinie lasu

    Rusiec

    • 410 000 zł cena
    • 901 m2 powierzchnia
    • 456 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 901m2 zlokalizowana w Ruścu. Kształt prostokąta o wymiarach 25,3 x 35,61, dojazd drogą utwardzoną media- prąd i wodociąg, studnia, na działce, gaz w drodze p...

  • Działka rolna Melsztyn gm. Zakliczyn
    1 / 15
    Działka rolna Melsztyn gm. Zakliczyn

    Melsztyn

    • 39 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Widokowa działka rolna z panoramą na Dunajec Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę rolną o powierzchni 0.51 ha, położoną w malowniczej miejscowości Melsztyn, gmina Zakliczyn, po...

  • Duża działka inwestycyjna z domem - Stara Rumia
    1 / 16
    Duża działka inwestycyjna z domem - Stara Rumia

    Rumia

    • 1 407 000 zł cena
    • 1 999 m2 powierzchnia
    • 704 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka gruntu nr 73/9 o obszarze 1999 m2, zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w trakcie budowy położona jest w Rumii, w obrębie ewidencyjnym 0013, przy ul. Dębogórskie...

  • Działka budowlana z budynkiem gospodarczym

    Łączno

    • 140 000 zł cena
    • 2 013 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ – DZIAŁKA BUDOWLANA Z ZABUDOWANIAMI – ŁĄCZNO, GMINA MORĄG.Województwo warmińsko -mazurskie.Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej z zabudowaniam...

  • Działka Warszawa Wesoła ul. Trakt Brzeski

    Warszawa » Wesoła » ul. Trakt Brzeski

    • 4 500 000 zł cena
    • 3 736 m2 powierzchnia
    • 1 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy na sprzedaż działkę usługową o pow.3736m2 (ca.wymiary 37m x 100m) przy drodze ekspresowej S17 Węzeł "Zakręt"- Węzeł Lubelska. Analiza urbanistyczna przewiduje PUM od...

  • Działka Brenna

    Brenna

    • 499 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Oferta na wyłączność biura! 2600m2 499 000 zł Na sprzedaż piękna widokowa działka o numerze ewidencyjnym 484/31 zlokalizowana bezpośrednio przy ul.Widokowej w B...

  • Działki, Działka budowlana pod lasem Zawiercie Kromołów
    1 / 10
    Działki, Działka budowlana pod lasem Zawiercie Kromołów

    Zawiercie

    • 168 000 zł cena
    • 927 m2 powierzchnia
    • 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NOWA niższa Cena! Agencja Gwarek Nieruchomości oferuje do sprzedaży 927 m2 budowlaną działkę położoną w willowej, a zarazem cichej dzielnicy, otoczonej lasem w Kromołowie w gmini...

  • Działka inwestycyjna ze starym młynem
    1 / 16
    Działka inwestycyjna ze starym młynem

    Kęty

    • 420 000 zł cena
    • 5 271 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA:DOROTA BOHAN PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Przedstawiam państwu wyjątkową i nietypową nieruchomość z ogromnym potencjałem idealna pr...

  • Działki budowlane
    Działki budowlane

    Korfantów

    • 80 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Sprzedam działki budowlane - 7 parceli - w Korfantowie, przy ul. Powstańców Śląskich. Wylot na Starą Jamkę. Powierzchnia od 12 arów. Cena od 80 tyś/ do 92tyś netto za działkę w zal...