• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • Działka budowlana Bęczków 13km od Kielc
    Działka budowlana Bęczków 13km od Kielc

    Bęczków

    • 210 000 zł cena
    • 1 418 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjnie położona działka budowlana w miejscowości Bęczków, na granicy z miejscowością Leszczyny, gmina Górno. Powierzchnia 1418m kw przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, usy...

  • Działka siedliskowa
    1 / 3
    Działka siedliskowa

    Milejów

    • 189 000 zł cena
    • 4 500 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    działka ok. 4500 m2, siedliskowa , spokojna okolica, atrakcyjne położenie, przy głównej drodze media: możliwość podłączenia mediów opis dodatkowy: Sprzedam działkę zagrodowo-rolną...

  • Działka Pieńki Zarębskie gm. Żabia Wola
    1 / 4
    Działka Pieńki Zarębskie gm. Żabia Wola

    Pieńki Zarębskie

    • 1 020 000 zł cena
    • 10 300 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pieńki Zarębskie piękna działka siedliskowa w malowniczej, spokojnej okolicy - na sprzedaż. Działka o powierzchni: 10.300 m2 i wymiarach 86x127x84x121 . Wspólna instalacja...

  • Działka siedliskowa Pieńki Zarębskie gm. Żabia Wola
    1 / 5
    Działka siedliskowa Pieńki Zarębskie gm. Żabia Wola

    Pieńki Zarębskie

    • 2 177 000 zł cena
    • 13 593 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Pieńki Zarębskie malownicza działka siedliskowa, w przepięknej spokojnej okolicy - na sprzedaż. Działka o powierzchni 13.600 m2 i wymiarach 44x108x202x71. Dojazd do nieruchom...

  • Działka budowlana Kołobrzeg ul. Wenus

    Kołobrzeg

    • 299 zł cena
    • 388 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WITAM Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 388m2 przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Lokalizacja przy ul.Wenus w kompleksie działek pomiędzy Ul.6 Dywizji...

  • Działka budowlana Kołobrzeg ul. Wenus

    Kołobrzeg

    • 299 000 zł cena
    • 388 m2 powierzchnia
    • 771 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Janaszówek ul.

    Janaszówek

    • 4 147 196 zł cena
    • 102 483 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż - kompleks działek inwestycyjnych, gmina Sochaczew (obręby Chrzczany i Janaszówek)Oferujemy atrakcyjny kompleks działek o łącznej powierzchni 102 483 m² (10,25 ha), poł...

  • Działka Mosty ul. Przemysłowa

    Mosty » ul. Przemysłowa

    • 1 040 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 650 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 1600 m², zlokalizowanej w miejscowości Mosty, w gminie Kosakowo, tuż przy granicy z Gdynią.Nieruchomość ma ogr...

  • Działka Budki Żelazowskie ul.

    Budki Żelazowskie

    • 268 650 zł cena
    • 2 985 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka budowlana z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - 2985 m² - zabudowa mieszkaniowa i usługowaNa sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2985 m² w B...

  • Działka Nieborów ul. Aleja Legionów Polskich

    Nieborów » ul. Aleja Legionów Polskich

    • 127 170 zł cena
    • 942 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka budowlana 942 m ² - Nieborów | MPZP | Spokojna i zielona okolicaNa sprzedaż pięknie położona działka budowlana o powierzchni 942 m², zlokalizowana w malowniczej miejscowośc...

  • Działka Pruszcz Gdański ul. Bronisława Malinowskiego

    Pruszcz Gdański » ul. Malinowskiego

    • 1 165 000 zł cena
    • 1 165 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka w Pruszczu Gdańskim o powierzchni 1165 m² - idealna pod budowę wymarzonego domu. Nieruchomość płaska, o regularnym kształcie, z dogodnym dojazdem zapewnionym pr...

  • Rolno-budowlana 31 ar z WZ w miejscowości Tworkowa

    Tworkowa

    • 140 000 zł cena
    • 3 114 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka rolno-budowlana 31 ar – Tworkowa, gm. Czchów, powiat brzeski Piękne otoczenie – wydane warunki zabudowy – 175 000 zł (do negocjacji)Na sprzedaż atrakcyjna działka (jedna z...

  • Działka w urokliwej lokalizacji
    1 / 16
    Działka w urokliwej lokalizacji

    Gorło

    • 470 000 zł cena
    • 996 m2 powierzchnia
    • 472 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej nad jeziorem Ułówki w miejscowości Gorło gmina Stare Juchy. Jezioro Ułówki znajduje się w strefie ciszy, posiada po...

  • Sprzedam halę z biurem z działką NOWA super inwestycja
    1 / 5
    Sprzedam halę z biurem z działką NOWA super inwestycja

    Chrzanów Duży

    • 7 380 000 zł cena
    • 2 381 m2 powierzchnia
    • 3 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    HALA SPRZEDAŻ NOWA SUPER INWESTYCJA W CZĘŚCI JUŻ WYNAJĘTA!!! Chrzanów Grodzisk Mazowiecki, 3.5km od wjazdu na autostradę A2. Dojazd drogami publicznymi z dopuszczonym ruchem sa...

  • Sprzedam działkę Mielec Cyranka
    1 / 14
    Sprzedam działkę Mielec Cyranka

    Mielec

    • 383 000 zł cena
    • 1 425 m2 powierzchnia
    • 269 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w Mielcu Cyranka Powiat Mielecki obręb Osiedle działka 412/1 415 411=1425m2 Oraz droga dojazdowa działka 410-891m2 100% udziału 412/2-98m21/6 udziału=980m2.Działk...

  • Działka na MAZURACH - Gorło
    1 / 16
    Działka na MAZURACH - Gorło

    Warszawa

    • 470 000 zł cena
    • 996 m2 powierzchnia
    • 472 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Sprzedam działkę budowlaną w Grajewie.
    Sprzedam działkę budowlaną w Grajewie.

    Grajewo

    • 150 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o pow.3400m2 w Grajewie przy ul.Św.Piotra.Wszystkie media przy działce.Działkę można podzielić na 3 lub 4 mniejsze działki.tel.[tel]

  • Na sprzedaż Siedlisko Kłodawa
    1 / 8
    Na sprzedaż Siedlisko Kłodawa

    Kłodawa

    • 1 097 019 zł cena
    • 11 081 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    "Siedlisko Kłodawa" – wyjątkowa inwestycja w otoczeniu natury Sprawdź wizualizacje i szczegóły inwestycji na stronie: siedlisko-wave-showcase.lovable.app Wave Nieruchomości preze...

  • Działka budowlana Karczewko gm. Kiszkowo, Karczewko
    1 / 8
    Działka budowlana Karczewko gm. Kiszkowo, Karczewko

    Karczewko

    • 219 000 zł cena
    • 3 070 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej, położonej w miejscowości Karczewko, w gminie Kiszkowo, o powierzchni 3070 m2. Jest to niewie...

  • Sprzedam działke budowlana w pełni uzbrojone
    1 / 2
    Sprzedam działke budowlana w pełni uzbrojone

    Stary Sącz

    • 190 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 238 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Bezpośredni dojazd; działki o powierzchni 20 arów znajdują się 2.5 km od centrum miasta Starego Sącza przy głównej drodze Stary Sącz/Piwniczna; Dzielnica jest ładna i spokojna. 150...