• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sitaniec
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Skronina

(2)
  • udział 1/4 w prawie własności nieruchomości 3 500 zł
    1 / 2

    Nowe

    udział 1/4 w prawie własności nieruchomości 3 500 zł

    Skronina

    • 2 975 zł cena
    • 6 476 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Piotrkowie Trybunalskim, V Wydział Gospodarczy Sekcja ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych,...

  • udział 1/2 we własności gruntu

    Nowe

    udział 1/2 we własności gruntu

    Skronina

    • 26 100 zł cena
    • 16 050 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam Dom w Młynku Nieświńskim

    Młynek Nieświński

    • 387 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 3 048 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam Dom w Młynku Nieświńskim powiat Konecki, 4km od Końskich woj świętokrzyskie.Dom parterowy z poddaszem do własnej aranżacji.Na dole 3 pokoje w tym 2 przechodzą remont, duża...

  • Działka budowlana z zabudowaniami
    1 / 3
    Działka budowlana z zabudowaniami

    Rogów

    • 123 000 zł cena
    • 2 038 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną, na której znajduje się stary, drewniany domek oraz stodoła. Lokalizacja: ul. Krótka, Rogów, gmina Końskie, powiat konecki. Powierzchnia 2038 m². Numer e...

  • Działka leśna na sprzedaż
    1 / 3
    Działka leśna na sprzedaż

    Rogów

    • 55 000 zł cena
    • 2 751 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę leśną, bez pośrednika. Lokalizacja: ul. Leśna, Rogów, gmina Końskie, powiat konecki. Powierzchnia 2751 m². Numer ewidencyjny działki: 962 Ogłoszenie bezpośrednio o...

  • Piękna działka z wz i stawem. Morzywół.
    1 / 6
    Piękna działka z wz i stawem. Morzywół.

    Morzywół

    • 178 500 zł cena
    • 16 900 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości Północ w Końskich - Skuteczni w Polsce i za granicą , zachęca Państwa do zapoznania się z najnowszą ofertą sprzedaży nieruchomości. Umowa podpisana na wyłączn...

  • Sprzedam działkę leśną
    1 / 2
    Sprzedam działkę leśną

    Rogów

    • 92 000 zł cena
    • 4 571 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę leśną, bez pośrednika. Lokalizacja: ul. Leśna, Rogów, gmina Końskie, powiat konecki. Powierzchnia 4571 m². Numer ewidencyjny działki: 1022. Ogłoszenie bezpośrednio...

  • Dom do wykończenia | 5100 m² działki | fundament garażu |
    1 / 11
    Dom do wykończenia | 5100 m² działki | fundament garażu |

    Białaczów

    • 380 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 3 654 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom wolnostojący o pow. ok. 104 m² położony w miejscowości Białaczów na dużej działce 5100 m². Dom w stanie surowym zamkniętym: ściany z bloczków Ytong dach pokryty pap...

  • Działka budowlana
    1 / 3
    Działka budowlana

    Rogów

    • 350 000 zł cena
    • 4 904 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam bardzo dużą działkę budowlaną Rogów ul. Odludna, 200 m od granicy Końskich. Jest zaniedbana i z rozpoczętą budową w ok 2010 roku dlatego tak niska cena za m2. więcej infor...

  • Sprzedam działkę rolną w Jeżowie 1,55 ha gm. Końskie
    1 / 3
    Sprzedam działkę rolną w Jeżowie 1,55 ha gm. Końskie

    Jeżów

    • 46 000 zł cena
    • 15 500 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o powierzchni 15500 m2 w miejscowości Jeżów ,gm. Końskie , powiat konecki , składającą się z czterech działek ewidencyjnych o nr 1067 , 1068, 1069, 1071 w je...

  • Sprzedam działkę rolną w Jeżowie 2,87 ha gm. Końskie
    1 / 4
    Sprzedam działkę rolną w Jeżowie 2,87 ha gm. Końskie

    Jeżów

    • 86 100 zł cena
    • 28 700 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną w Jeżowie gm. Końskie ,pow. konecki, składającą się z czterech działek ewidencyjnych nr: 1060; 1061; 1062,1063 o łącznej powierzchni 2,87 ha. Bez pośrednikó...

  • Działka rolna 4600 m2 Parczów
    1 / 4
    Działka rolna 4600 m2 Parczów

    Parczów

    • 30 000 zł cena
    • 4 600 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna położona w Parczowie, gm. Białaczów pow. opoczyński. Cena: 30 000 zł. do negocjacji Powierzchnia: 4600 m2 Stan prawny: pełna własność

  • Dom Białaczów Petrykozy
    1 / 15
    Dom Białaczów Petrykozy

    Białaczów

    • 330 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 1 702 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ***Biuro Nieruchomości ZYGMUNTOWSKA Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom jednorodzinny wraz z dużą działką*** Szukasz domu z potencjałem, dużą...

  • Dom Dyszów ul. Wąska

    Dyszów » ul. Wąska

    • 890 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 236 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Lokalizacja: DyszówPowierzchnia użytkowa: ok. 170 m²Opis:Dom jednorodzinny w cichej spokojnej okolicy, rozbudowany i doprowadzony do bardzo dobrego stanu. Budynek posiada podpiwnic...

  • Dom Białaczów ul. Parczowska

    Białaczów » ul. Parczowska

    • 680 000 zł cena
    • 197 m2 powierzchnia
    • 3 452 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Nieruchomości GreatHouse z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży domu, który może stać się Państwa oazą spokoju i komfortu. Nieruchomość położona jest na zadban...

  • Dom Gowarczów ul. Adama Mickiewicza

    Gowarczów » ul. Mickiewicza

    • 160 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 2 581 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Nieruchomości Great House zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w małym miasteczku Gowarczów, atutem obiektu jest lokalizacja w cichej i spoko...

  • Dom Białaczów ul. Szkolna

    Białaczów » ul. Szkolna

    • 250 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Nieruchomości Great House przedstawia na sprzedaż siedlisko w centrum miasteczka Białaczów, obok szkoły podstawowej do której przynależy przedszkole. Dom usytuowany jest na d...

  • Działka budowlana MPZP Zakrzów gm. Białaczów
    Działka budowlana MPZP Zakrzów gm. Białaczów

    Zakrzów

    • 65 000 zł cena
    • 693 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Doskonała inwestycja lub miejsce pod swój dom. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 693 m², położona w miejscowości Zakrzów (gmina Białaczów, powiat opoczyński). Działka o...

  • Sprzedam rozpoczęte budowy ul. Piłsudskiego, Końskie
    Sprzedam rozpoczęte budowy ul. Piłsudskiego, Końskie

    Modliszewice

    • 870 000 zł cena
    • 2 357 m2 powierzchnia
    • 370 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ogłoszenie sprzedaży – działki budowlane z rozpoczętą budową domów jednorodzinnych oraz działki niezabudowane | Końskie, ul. Piłsudskiego, obręb Modliszewice Zapraszam do zakupu at...