• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Mrocza
  • Kołata
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Modliszewice

(1)
  • Sprzedam rozpoczęte budowy ul. Piłsudskiego, Końskie
    Sprzedam rozpoczęte budowy ul. Piłsudskiego, Końskie

    Modliszewice

    • 870 000 zł cena
    • 2 357 m2 powierzchnia
    • 370 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ogłoszenie sprzedaży – działki budowlane z rozpoczętą budową domów jednorodzinnych oraz działki niezabudowane | Końskie, ul. Piłsudskiego, obręb Modliszewice Zapraszam do zakupu at...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Loklal w najlepszej lokalizacji miasto Końskie

    Końskie

    • 3 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal dostępny od 01.01.2022r. Parter 40m2 piętro 60m2 połączone schodami wewnętrznymi. Wszystkie media Wejście bezpośrednio z ulicy.Przeznaczenie handlowo- usługowe. Cena netto .

  • Loklal wynajmę w najlepszej lokalizacji miasto Końskie

    Końskie

    • 3 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal dostępny do wynajęcia od 01.01.2022r.Parter 40m2 piętro60m2 połączone schodami wewnętrznymi. Wszystkie media .Wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy.

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Końskie

    • 280 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 958 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Końskie

    • 175 000 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom Końskie ul. Południowa 48 - ogromna działka, staw, sad
    1 / 16
    Dom Końskie ul. Południowa 48 - ogromna działka, staw, sad

    Końskie

    • 910 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 550 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Witam na sprzedaż dom z lat 50 wraz z ogromną działką 4300 m2 w skład której wchodzi osobny budynek (garaż), wiata, sad z owocującymi jabłoniami. Przez działkę przepływa strumyk...

  • Na sprzedaż przestronny lokal usługowy 144 m² – róg Hubala i 16 S...

    Końskie

    • 936 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny i wyremontowany lokal usługowy o powierzchni 144 m², położony w centrum Końskich – róg ulicy 16 Stycznia i Hubala. Doskonała lokalizacja – w pobliżu Żabka,...

  • Sprzedam nowo wybudowany dom w cenie mieszkania

    Końskie

    • 340 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom 120m2 z użytkowym poddaszem, w stanie surowym zamkniętym. Więcej informacji pod nr tel. 7*9*6 3*0*5 4*0*2 lub 5*3*5 4*2*5 7*9*5

  • Mieszkanie Końskie ul. Wojska Polskiego

    Końskie » ul. Wojska Polskiego

    • 320 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 4 638 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro nieruchomości CkDom ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w Końskich przy ul. Wojska Polskiego. Mieszkanie wymaga remontu, co daje przyszłym właścici...

  • Działka Końskie ul. Sosnowa

    Końskie » ul. Sosnowa

    • 229 000 zł cena
    • 1 812 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 0,1812 ha zlokalizowaną w malowniczym mieście Końskie, przy ulicy Sosnowej. To idealne miejsce dla osób pragnących...

  • Sprzedam działkę rolną w Bedlenku 4,11 ha gm. Końskie
    1 / 7
    Sprzedam działkę rolną w Bedlenku 4,11 ha gm. Końskie

    Bedlenko

    • 135 000 zł cena
    • 41 100 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o powierzchni 41100 m2 w miejscowości Bedlenko ,gm. Końskie , powiat konecki , nr. działki 598/2 . Jestem osobą prywatną nie prowadzę biura nieruchomości. Dz...

  • Mieszkanie 69 m² do remontu – Końskie
    1 / 8
    Mieszkanie 69 m² do remontu – Końskie

    Końskie

    • 289 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 4 189 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro nieruchomości CKDOM ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w Końskich przy ul. Wojska Polskiego. Nieruchomość o powierzchni 69,2 m² wymaga remontu...

  • Lokal na prowadzenie jadłodajni z usługami cateringowymi
    1 / 7
    Lokal na prowadzenie jadłodajni z usługami cateringowymi

    Końskie

    • 6 700 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal na prowadzenie jadłodajni z usługami cateringowymi do wynajęcia od stycznia 2023, o powierzchni 180m2, zlokalizowany przy ulicy Górnej 1 w Końskich 26-200. Jadłodajnia oferu...

  • Sprzedam działkę rolną w Jeżowie 1,55 ha gm. Końskie
    1 / 3
    Sprzedam działkę rolną w Jeżowie 1,55 ha gm. Końskie

    Jeżów

    • 46 000 zł cena
    • 15 500 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o powierzchni 15500 m2 w miejscowości Jeżów ,gm. Końskie , powiat konecki , składającą się z czterech działek ewidencyjnych o nr 1067 , 1068, 1069, 1071 w je...

  • Działka pod duże osiedle (6 ha.)
    1 / 9
    Działka pod duże osiedle (6 ha.)

    Końskie

    • 32 400 000 zł cena
    • 60 000 m2 powierzchnia
    • 540 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję do sprzedaży działkę położoną przy ulicy Partyzantów w Końskich, niedaleko Urzędu Miasta i Gminy. Działka o numerach 3130/10 i 3130/11 ma powierzchnię 60.000 metrów kwadrat...

  • Sprzedam działkę rolną w Jeżowie 2,87 ha gm. Końskie
    1 / 4
    Sprzedam działkę rolną w Jeżowie 2,87 ha gm. Końskie

    Jeżów

    • 86 100 zł cena
    • 28 700 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną w Jeżowie gm. Końskie ,pow. konecki, składającą się z czterech działek ewidencyjnych nr: 1060; 1061; 1062,1063 o łącznej powierzchni 2,87 ha. Bez pośrednikó...

  • Lokal użytkowy Końskie Kopaniny
    1 / 6
    Lokal użytkowy Końskie Kopaniny

    Końskie

    • 3 750 000 zł cena
    • 2 109 m2 powierzchnia
    • 1 779 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż k ompleks dwóch hal o łącznej powierzchni 2109,12 m2 , zlokalizowany w miejscowości Kopaniny, gm. Końskie , bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 746 w kierunku...

  • Dom Końskie Sielpia Wielka
    Dom Końskie Sielpia Wielka

    Końskie

    • 490 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 534 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wolnostojący, 4-pokojowy, parterowy dom z poddaszem użytkowym; o charakterze rekreacyjnym, o pow. użytkowej ok. 50 m2 (pow. całkowitej ok. 80 m2), zlokalizowany na os...

  • Mieszkanie Końskie ul. Południowa

    Końskie » ul. Południowa

    • 250 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 465 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz nieruchomości, którą urządzisz dokładnie według własnego pomysłu? A może planujesz inwestycję pod wynajem w świetnej lokalizacji? To oferta dla Ciebie!Lokalizacja: Końskie,...

  • Dom Dyszów ul. Wąska

    Dyszów » ul. Wąska

    • 890 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 236 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Lokalizacja: DyszówPowierzchnia użytkowa: ok. 170 m²Opis:Dom jednorodzinny w cichej spokojnej okolicy, rozbudowany i doprowadzony do bardzo dobrego stanu. Budynek posiada podpiwnic...

  • Dom Końskie ul. Gimnazjalna

    Końskie » ul. Gimnazjalna

    • 770 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 080 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą nieruchomości. Dom o powierzchni użytkowej 200m² , wybudowany w 1973 roku, położony na działce o powierzchni 602m² w bardzo dobre...

  • Dom Końskie rynek pierwotny ul. Robotnicza

    Końskie » ul. Robotnicza

    • 365 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 3 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Biuro Nieruchomości Great House pragnie przedstawić państwu ofertę nowo wybudowanego domu w zabudowie szeregowej, mieszczącego się w m. Końskie na ul. Robotniczej o pow. 112,90m2 z...

  • Mieszkanie Końskie, Staszica
    1 / 13
    Mieszkanie Końskie, Staszica

    Końskie

    • 390 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 7 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    REZERWACJA Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,8 m2 , usytuowane na 3 piętrze w nowym 4-piętrowym bloku z windą, z 2024 roku, przy ul. Staszica w Końskich....

  • Mieszkanie Końskie ul. Iwo Odrowąża

    Końskie » ul. Odrowąża

    • 270 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro Nieruchomości Great House przedstawia ofertę mieszkania do własnej adaptacji! Szukasz mieszkania które chciałbyś zaaranżować od podstaw i stworzyć swoje wymarzone M3? Ta ofer...