• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Zakrzów

(1)
  • Działka budowlana MPZP Zakrzów gm. Białaczów
    Działka budowlana MPZP Zakrzów gm. Białaczów

    Zakrzów

    • 65 000 zł cena
    • 693 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Doskonała inwestycja lub miejsce pod swój dom. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 693 m², położona w miejscowości Zakrzów (gmina Białaczów, powiat opoczyński). Działka o...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Udział w nieruchomości
    Udział w nieruchomości

    Parczów

    • 1 911 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości E.Stuleblak osoby fizycznej nie prowadzącej działalności gospodarczej (sygn. akt:LU1S/GUp-s/290/2025 ) oferuje do sprzedaży w obniżonej cenie w trybie wybor...

  • Dom do wykończenia | 5100 m² działki | fundament garażu |
    1 / 11
    Dom do wykończenia | 5100 m² działki | fundament garażu |

    Białaczów

    • 380 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 3 654 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom wolnostojący o pow. ok. 104 m² położony w miejscowości Białaczów na dużej działce 5100 m². Dom w stanie surowym zamkniętym: ściany z bloczków Ytong dach pokryty pap...

  • Działka Białaczów Białaczów
    1 / 7
    Działka Białaczów Białaczów

    Białaczów

    • 140 000 zł cena
    • 11 690 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    *** Biuro Nieruchomości ZYGMUNTOWSKA Obrót Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę działki w Białaczowie. Szukasz działki pod bu...

  • Działka rolna 4600 m2 Parczów
    1 / 4
    Działka rolna 4600 m2 Parczów

    Parczów

    • 30 000 zł cena
    • 4 600 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna położona w Parczowie, gm. Białaczów pow. opoczyński. Cena: 30 000 zł. do negocjacji Powierzchnia: 4600 m2 Stan prawny: pełna własność

  • Dom Białaczów Petrykozy
    1 / 15
    Dom Białaczów Petrykozy

    Białaczów

    • 330 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 1 702 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ***Biuro Nieruchomości ZYGMUNTOWSKA Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom jednorodzinny wraz z dużą działką*** Szukasz domu z potencjałem, dużą...

  • Dom Białaczów ul. Parczowska

    Białaczów » ul. Parczowska

    • 680 000 zł cena
    • 197 m2 powierzchnia
    • 3 452 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Nieruchomości GreatHouse z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży domu, który może stać się Państwa oazą spokoju i komfortu. Nieruchomość położona jest na zadban...

  • Dom Białaczów ul. Szkolna

    Białaczów » ul. Szkolna

    • 250 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Nieruchomości Great House przedstawia na sprzedaż siedlisko w centrum miasteczka Białaczów, obok szkoły podstawowej do której przynależy przedszkole. Dom usytuowany jest na d...