• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Zakrzów

(1)
  • Działka budowlana MPZP Zakrzów gm. Białaczów
    Działka budowlana MPZP Zakrzów gm. Białaczów

    Zakrzów

    • 65 000 zł cena
    • 693 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Doskonała inwestycja lub miejsce pod swój dom. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 693 m², położona w miejscowości Zakrzów (gmina Białaczów, powiat opoczyński). Działka o...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana 1178m2 Pomyków gm Końskie

    Pomyków

    • 85 000 zł cena
    • 1 178 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OPIS: Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną w Pomykowie, gmina Końskie, powiat konecki, województwo świętokrzyskie. Powierzchnia działki to: 1178m2 (w tym prywatna droga). Nierucho...

  • Sprzedam działke budowlana o powierzhni 2014m2

    Opoczno

    • 350 000 zł cena
    • 2 014 m2 powierzchnia
    • 174 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działke budowlaną Opoczno Błonie 2.Dzialka połozona jest w atrakcyjnym i cichym miejscu.Blisko rzeczki,na jej terenie połozone sa 3 budynki wolnostojace .Prad,woda,szambo....

  • Sprzedam działkę

    Wólka Karwicka

    • 60 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • rolna

    Sprzedam niezabudowaną nieruchomość rolną w Wólce Karwickiej położoną w obszarze 0031, składającą się z 4 parceli o łącznej powierzchni 1600 m2. Cena do negocjacji.

  • 1 / 2
    Działka

    Opoczno

    • 54 000 zł cena
    • 364 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem

    Sprzedam działkę w Opocznie na przeciwko ul.Brzozowej o powierzchni 364 m2 działka nr 151 obręb 6 link do działki [url]

  • sprzedam dzialkę
    sprzedam dzialkę

    Stary Dziebałtów

    • 50 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    sprzedam dzialke w Wncentowie k/ Końskich. Dzialka polożona jest 100m od szosy Końskie -Kielce, 5km od Konskich i 3 km od Sielpi. w pobliżu są zabudowania.

  • Działka budowlana z zabudowaniami
    1 / 3
    Działka budowlana z zabudowaniami

    Rogów

    • 123 000 zł cena
    • 2 038 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną, na której znajduje się stary, drewniany domek oraz stodoła. Lokalizacja: ul. Krótka, Rogów, gmina Końskie, powiat konecki. Powierzchnia 2038 m². Numer e...

  • Działka leśna na sprzedaż
    1 / 3
    Działka leśna na sprzedaż

    Rogów

    • 55 000 zł cena
    • 2 751 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę leśną, bez pośrednika. Lokalizacja: ul. Leśna, Rogów, gmina Końskie, powiat konecki. Powierzchnia 2751 m². Numer ewidencyjny działki: 962 Ogłoszenie bezpośrednio o...

  • Działka na sprzedaż | pow. 3300 m² | Modrzew, gm. Opoczno
    1 / 4
    Działka na sprzedaż | pow. 3300 m² | Modrzew, gm. Opoczno

    Modrzew

    • 79 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję atrakcyjną działkę (nr 304) o powierzchni 3300 m² położoną w miejscowości Modrzew, w gminie Opoczno, województwo łódzkie. STAN PRAWNY I PRZEZNACZENIE Działka posiada uregu...

  • Działka Końskie ul. Sosnowa

    Końskie » ul. Sosnowa

    • 229 000 zł cena
    • 1 812 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 0,1812 ha zlokalizowaną w malowniczym mieście Końskie, przy ulicy Sosnowej. To idealne miejsce dla osób pragnących...

  • Piękna działka z wz i stawem. Morzywół.
    1 / 6
    Piękna działka z wz i stawem. Morzywół.

    Morzywół

    • 178 500 zł cena
    • 16 900 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości Północ w Końskich - Skuteczni w Polsce i za granicą , zachęca Państwa do zapoznania się z najnowszą ofertą sprzedaży nieruchomości. Umowa podpisana na wyłączn...

  • Sprzedam działkę rolną w Bedlenku 4,11 ha gm. Końskie
    1 / 7
    Sprzedam działkę rolną w Bedlenku 4,11 ha gm. Końskie

    Bedlenko

    • 135 000 zł cena
    • 41 100 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o powierzchni 41100 m2 w miejscowości Bedlenko ,gm. Końskie , powiat konecki , nr. działki 598/2 . Jestem osobą prywatną nie prowadzę biura nieruchomości. Dz...

  • sprzedam działkę
    1 / 4
    sprzedam działkę

    Wincentów

    • 82 000 zł cena
    • 8 200 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    sprzedam działkę rekreacyjną, cześciowo zadrzewioną o powierzchni 82 arów. dzialka ta położona jest w miejscowości Wincentów k/ Końskich okol 100 m od szosy Końskie -Kielce, 5 km o...

  • Sprzedam działkę leśną
    1 / 2
    Sprzedam działkę leśną

    Rogów

    • 92 000 zł cena
    • 4 571 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę leśną, bez pośrednika. Lokalizacja: ul. Leśna, Rogów, gmina Końskie, powiat konecki. Powierzchnia 4571 m². Numer ewidencyjny działki: 1022. Ogłoszenie bezpośrednio...

  • Działka budowlana
    1 / 3
    Działka budowlana

    Rogów

    • 350 000 zł cena
    • 4 904 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam bardzo dużą działkę budowlaną Rogów ul. Odludna, 200 m od granicy Końskich. Jest zaniedbana i z rozpoczętą budową w ok 2010 roku dlatego tak niska cena za m2. więcej infor...

  • Działka budowlana Końskie
    1 / 3
    Działka budowlana Końskie

    Końskie

    • 290 000 zł cena
    • 4 904 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam bardzo dużą działkę budowlaną Rogów ul. Odludna, 200 m od granicy Końskich. Jest zaniedbana i z rozpoczętą budową w ok 2010 roku dlatego tak niska cena za m2.

  • Sprzedam działkę rolną w Jeżowie 1,55 ha gm. Końskie
    1 / 3
    Sprzedam działkę rolną w Jeżowie 1,55 ha gm. Końskie

    Jeżów

    • 46 000 zł cena
    • 15 500 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o powierzchni 15500 m2 w miejscowości Jeżów ,gm. Końskie , powiat konecki , składającą się z czterech działek ewidencyjnych o nr 1067 , 1068, 1069, 1071 w je...

  • Działka pod duże osiedle (6 ha.)
    1 / 9
    Działka pod duże osiedle (6 ha.)

    Końskie

    • 32 400 000 zł cena
    • 60 000 m2 powierzchnia
    • 540 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję do sprzedaży działkę położoną przy ulicy Partyzantów w Końskich, niedaleko Urzędu Miasta i Gminy. Działka o numerach 3130/10 i 3130/11 ma powierzchnię 60.000 metrów kwadrat...

  • Sprzedam działkę rolną w Jeżowie 2,87 ha gm. Końskie
    1 / 4
    Sprzedam działkę rolną w Jeżowie 2,87 ha gm. Końskie

    Jeżów

    • 86 100 zł cena
    • 28 700 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną w Jeżowie gm. Końskie ,pow. konecki, składającą się z czterech działek ewidencyjnych nr: 1060; 1061; 1062,1063 o łącznej powierzchni 2,87 ha. Bez pośrednikó...

  • Działka Białaczów Białaczów
    1 / 7
    Działka Białaczów Białaczów

    Białaczów

    • 140 000 zł cena
    • 11 690 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    *** Biuro Nieruchomości ZYGMUNTOWSKA Obrót Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę działki w Białaczowie. Szukasz działki pod bu...

  • Działka budowlana na Czerwonym Moście z warunkami zabudowy
    1 / 4
    Działka budowlana na Czerwonym Moście z warunkami zabudowy

    Czerwony Most

    • 98 000 zł cena
    • 1 266 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w najbliższej Końskich części Czerwonego Mostu ( granica miasta -ok.400 m ). W sąsiedztwie drogi krajowejKońskie - Skarżysko ale dzieki temu ,że połozona w pewnym oddaleni...

  • Działka Dęba-Kolonia gm. Ruda Maleniecka
    1 / 7
    Działka Dęba-Kolonia gm. Ruda Maleniecka

    Dęba-Kolonia

    • 80 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 3 200 m2 , zlokalizowana w miejscowości Dęba Kolonia, gm. Ruda Maleniecka, pow. konecki . Dla działki zostały wydane warunki zabudowy na 3 jednor...

  • Działka rolna 4600 m2 Parczów
    1 / 4
    Działka rolna 4600 m2 Parczów

    Parczów

    • 30 000 zł cena
    • 4 600 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna położona w Parczowie, gm. Białaczów pow. opoczyński. Cena: 30 000 zł. do negocjacji Powierzchnia: 4600 m2 Stan prawny: pełna własność

  • 1 / 4
    Działka Przybyszowy Staw ul.

    Przybyszowy

    • 5 800 000 zł cena
    • 332 600 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    *** TYLKO W NASZYM BIURZE *** UNIKATOWA OKAZJA INWESTYCYJNA: 33,26 HA POD RESORT SPORTOWO-REKREACYJNYCzęść działki jest pod zabudowe jednorodzinnąZ przyjemnością prezentujemy ofert...

  • Działka Przybyszowy ul.

    Przybyszowy

    • 63 000 zł cena
    • 1 434 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości  Great House ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż piękną działkę znajdującą się w m. Przybyszowy gm.końskie, woj. świętokrzyskie. Cicha spokojna okoli...

  • Działka Grębenice ul.

    Grębenice

    • 180 000 zł cena
    • 13 918 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości Great House przedstawia Państwu na sprzedaż działkę budowlaną zabudowaną budynkami oraz dwie działki rolne. Nieruchomość znajduje się w m. Grębenice, zjazd do m...

  • Działka Pomyków ul.

    Pomyków

    • 145 000 zł cena
    • 1 650 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Marzysz o budowie własnego domu w spokojnej okolicy, ale z łatwym dostępem do niezbędnej infrastruktury? Mamy idealną propozycję!Na sprzedaż oferujemy urokliwą działkę budowlaną o...