• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łukowa
  • Grzepnica
  • Cupel
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Zaczarnie

(2)
  • 1 / 4
    Działka Zaczarnie

    Zaczarnie

    • 162 500 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 13 arów (1300 m) o wymiarach: ok. 26 m szerokości 50 m długości. Warunki zabudowy w trakcie uzyskiwania. Media na działce: prąd, gaz, woda, kanalizacja. Cicha...

  • Dom Zaczarnie gm. Lisia Góra
    1 / 15
    Dom Zaczarnie gm. Lisia Góra

    Zaczarnie

    • 1 649 000 zł cena
    • 197 m2 powierzchnia
    • 8 371 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja wolnostojąca o powierzchni 197 m, usytuowana na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 24 arów. Nieruchomość położona jest w cichej, spok...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Osiedle ,,Kaszmirowe Tarasy" , Wola Rzędzińska

    Wola Rzędzińska

    • 487 500 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Osiedle Kaszmirowe Tarasy - zaprojektowane dla Ciebie i Twojej rodziny. Ten ekskluzywny kompleks dwupoziomowych apartamentów zlokalizowany jest w malowniczej i dobrze rozwiniętej m...

  • Dom Lisia Góra Brzozówka rynek pierwotny

    Lisia Góra

    • 669 350 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 6 499 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ NOWEJ INWESTYCJI ZLOKALIZOWANEJ NA OBRZEŻACH MIASTA TARNÓW. Oferujemy do sprzedaży dom z garażem i własnym ogrodem w zabudowie...

  • Działka Wola Rzędzińska

    Wola Rzędzińska

    • 249 000 zł cena
    • 1 520 m2 powierzchnia
    • 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Szukasz miejsca, gdzie wybudujesz swój wymarzony dom? Koniecznie zapoznaj się z moją ofertą Na sprzedaż działka z dogodnym dojazdem do Tarnowa tylko 7 kmdo Rynku! Idealna lokali...

  • Działka ogrodzona 19 arów Lisia Góra

    Lisia Góra

    • 215 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka inwestycyjna 19 arów – Lisia Góra, przy drodze nr 73 – 215 000 złNa sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 19 arów, położona w miejscowości Lisia Góra, bezp...

  • Dom Wola Rzędzińska

    Wola Rzędzińska

    • 259 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 2 293 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Okazja ! Oferta sprzedaży tylko u nas! Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 24 arów, położoną w miejscowości Wola Rzędzińska, zaledwie ok. 300 metrów od...

  • Komfortowe dom Bliźniak 147 m2 z garażem

    Wola Rzędzińska

    • 755 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 5 137 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy Państwu komfortowe, nowe domy w zabudowie bliźniaczej, które charakteryzują się wysokim standardem deweloperskim i znajdują się w bliskiej odległości od Tarnowa, zaledwie...

  • Dom 109 m2 do zamieszkania

    Wola Rzędzińska

    • 769 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 7 056 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 109 m² , użytkowa powierzchnia 96 m2.Budynek Apartamentowy położony jest w spokojnej i dobrze skomunikowanej z Tarnowem...

  • Willa parterowy dom.

    Wola Rzędzińska

    • 1 050 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 5 586 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Willa marzeń w Woli Rzędzińskiej – dom parterowy z antresolą na działce od 10 arów!Tylko w KNC Nieruchomości – oferta na wyłącznośćJeśli marzysz o nowoczesnym, przestronnym domu w...

  • Działka Lisia Góra Brzozówka

    Lisia Góra

    • 635 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANO-USŁUGOWA W BRZOZÓWCE KOŁO TARNOWA - OK.7KM DO ŚCISŁEGO CENTRUM MIASTA. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlano-usługową o powierzchni 0...

  • Działka budowlana 12,5 ar w Woli Rzędzińskiej
    1 / 4
    Działka budowlana 12,5 ar w Woli Rzędzińskiej

    Wola Rzędzińska

    • 195 000 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 156 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Woli Rzędzińskiej – 12,5 ar Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 12,5 ar i wymiarach 34 x 37 m, położoną w malowniczej Woli Rzęd...

  • Działka w Woli Rzędzińskiej!

    Wola Rzędzińska

    • 165 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 10 arów zlokalizowana w spokojnej i zielonej okolicy Woli Rzędzińskiej, z szybkim dojazdem do Tarnowa. Działka 10 ar ( w tym droga 2 ary ) Teren j...

  • Działka w Woli Rzędzińskiej!

    Wola Rzędzińska

    • 165 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka w Woli Rzędzińskiej!

    Wola Rzędzińska

    • 165 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka w Woli Rzędzińskiej!

    Wola Rzędzińska

    • 165 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 10 arów zlokalizowana w spokojnej i zielonej okolicy Woli Rzędzińskiej, z szybkim dojazdem do Tarnowa. Działka 10 ar ( w tym droga 2 ary )Teren je...

  • Działka w Woli Rzędzińskiej!

    Wola Rzędzińska

    • 165 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Atrakcyjna działka 9 ar Wola Rzędzińska

    Wola Rzędzińska

    • 299 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 333 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Są działki… i są miejsca z potencjałem.Szukasz miejsca, w którym możesz stworzyć dom dokładnie taki, jak chcesz – bez długich formalności i zbędnej biurokracji? Ta nieruchomość to...

  • Dom Wola Rzędzińska | Okazja | 299 000zł

    Wola Rzędzińska

    • 299 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 738 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom do remontu w Woli Rzędzińskiej – świetna lokalizacja blisko Tarnowa. Twoja przestrzeń do własnej aranżacji! Oferujemy dom do remontu z ogromnym potencjałem w spokojnej, zielone...

  • Dom w stanie deweloperskim.

    Wola Rzędzińska

    • 850 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do rezerwacji nowoczesnego, energooszczędnego domu wolnostojącego, położonego w malowniczej okolicy z widokiem na las, zaledwie 1 km od szkoły w Woli Rzędzińskiej i base...

  • Komfortowe dom Bliźniak 147 m2 z garażem

    Wola Rzędzińska

    • 755 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 5 137 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Nowy dom parterowy z antresolą.

    Wola Rzędzińska

    • 1 050 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 5 586 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom parterowy z antresolą – nowa inwestycja na granicy Tarnowa i Woli Rzędzińskiej. (Ostatni dom)Rozpoczynamy budowę wyjątkowego, parterowego domu jednorodzinnego z antr...

  • Dom 140 m2 nowy stan deweloperski, 1000 m2 działka

    Wola Rzędzińska

    • 850 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego, który zostanie doprowadzony do stanu deweloperskiego w podwyższonym standardzie. Funkcjonalny układ pom...

  • Dom w Lucernie 5, 1200 m2 działka

    Wola Rzędzińska

    • 940 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 7 122 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na pograniczu Tarnowa i Woli Rzędzińskiej, w otoczeniu leśnych brzózek i naturalnej zieleni, powstaje wyjątkowy dom. Usytuowany na przestronnej 12-arowej działce projekt zapewnia p...

  • Działka rekreacyjna
    Działka rekreacyjna

    Lisia Góra

    • 50 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę 7ar w Kamiannej gmina Łabowa powiat nowosądecki cena 50 000 kontakt [tel]

  • Dom Lisia Góra
    1 / 15
    Dom Lisia Góra

    Lisia Góra

    • 439 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 3 541 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM NA SPRZEDAŻ | LISIA GÓRA | pow. 124 m2 | DZIAŁKA 18 AR Są domy, które po prostu się ogląda. I są takie, w których od pierwszej chwili czujesz przestrzeń, spokój i potencjał n...

  • 1 / 3
    Działka Wola Rzędzińska

    Wola Rzędzińska

    • 110 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Tyko u mnie! Na sprzedaż działka usługowo-budowlana o powierzchni 18 ar w promocyjnej cenie 110 000 zł. Działka posiada plan zagospodarowania przestrzennego, prąd w zasięgu działk...

  • 1 / 3
    Działka Wola Rzędzińska

    Wola Rzędzińska

    • 105 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 3 działki budowlane w miejscowości Wola Rzędzińska (gmina Tarnów). Media w zasięgu działki. Spokojna i zielona okolica, w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Nr działek...

  • Ekskluzywna działka w Lisiej Górze 1,81 ha

    Lisia Góra

    • 629 000 zł cena
    • 18 100 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowej działki o powierzchni 181 arów (1,81 ha), o charakterze budowlano-rolno-leśnym, z bezpośrednim dojazdem drogą gminną. Część terenu jest za...

  • Nowoczesny dom – działka 1200 m2

    Wola Rzędzińska

    • 1 150 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 6 687 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom z poddaszem użytkowym – Tarnów / Wola Rzędzińska | działka 1200 m² Na sprzedaż dom jednorodzinny w trakcie realizacji, zlokalizowany na granicy Tarnowa i Woli Rzęd...

  • Dom Stare Żukowice gm. Lisia Góra
    Dom Stare Żukowice gm. Lisia Góra

    Stare Żukowice

    • 550 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 3 354 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość z potencjałem dom + budynek warsztatowo-garażowy. Szukasz miejsca, które połączy komfort mieszkania z możliwością prowadzenia biznesu lub działalności hodowlanej? Ta...