• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • Pięknie i tanio k. Bydgoszczy.
    1 / 4
    Pięknie i tanio k. Bydgoszczy.

    Kolankowo

    • 240 000 zł cena
    • 12 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka leśno -budowlana - 1.2 ha - przylegająca do lasu - 20 zł/m.kw -Możliwość zabudowy domem mieszkalnym . Podstawowe media - woda , prąd. Planowane : kanalizacja . Dojazd dro...

  • Działki w Mogilnie : 6795 +3470 m.kw. = 1.0265 ha .
    1 / 4
    Działki w Mogilnie : 6795 +3470 m.kw. = 1.0265 ha .

    Mogilno

    • 308 000 zł cena
    • 10 265 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dwie dz. rolne z dostępem do drogi publicznej - blisko media . - Działki może kupić osoba bez uprawnień rolniczych. - Każda z tych działek może uzyskać prawa zabudowy . - Cena za m...

  • Działka na piękne osiedle mieszkaniowe w Osielsku.
    Działka na piękne osiedle mieszkaniowe w Osielsku.

    Osielsko

    • 9 000 000 zł cena
    • 50 000 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w najlepszym położeniu w Osielsku z uwagi na szereg cech istotnych dla inwestorów - Znakomite otoczenie / sąsiedztwo / - spełnione warunki ciszy .Walory przyrodnicze i rek...

  • Czemlewo - zielony azyl k . BYDGOSZCZY.
    1 / 6
    Czemlewo - zielony azyl k . BYDGOSZCZY.

    Czemlewo

    • 600 000 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Drogą asfaltową 8 km od mostu w Fordonie w kierunku Dąbrowa Chełmińska - skręt w lewo - 2 km w kierunku na Czarże - wszystko w obrębie przedmieścia Bydgoszczy. Wokół przyrodniczy "...

  • 121G N.Sącz ul Grunwaldzka- nieruchomość idealna dla inwesto
    1 / 5
    121G N.Sącz ul Grunwaldzka- nieruchomość idealna dla inwesto

    Nowy Sącz

    • 2 999 999 zł cena
    • 2 351 m2 powierzchnia
    • 1 277 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    121G N.Sącz ul Grunwaldzka- nieruchomość idealna dla inwestora! działka z pozwoleniem na budowę ! pow. 23,51 ar. Cena: 2 999 999 zł brutto Przedstawiamy Państwu najnowszą ofertę...

  • 150 ha w zachodniej Wielkopolsce np: pod PV.
    150 ha w zachodniej Wielkopolsce np: pod PV.

    Bydgoszcz

    • 5 500 000 zł cena
    • 1 500 000 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Teren rolny - wykorzystywany rolniczo - uprawiany . Bonitacja słaba - gł. V kl. - Są budynki. - Jeśli jest zainteresowanie - pod PV - zapraszam do przeanalizowania celowości zain...

  • Działka budowlana Poręba Spytkowska gm. Brzesko
    1 / 15
    Działka budowlana Poręba Spytkowska gm. Brzesko

    Poręba Spytkowska

    • 189 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu na sprzedaż dużą działkę, która położona jest w miejscowości Poręba Spytkowska Dane działki: - numer działki: 2626 - powierzchnia: 31 ar - wymiary: 26,87 m X 11...

  • Działka 58a ,, Zastawe, koło Urszulina ,jezioro ,rzeka
    1 / 7
    Działka 58a ,, Zastawe, koło Urszulina ,jezioro ,rzeka

    Zastawie

    • 50 000 zł cena
    • 5 781 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    SPRZEDAM Działkę rolną piaszczystą bardzo dobra na rekreację o powierzchni 5781 m2 w miejscowości Zastawie szerokość 43m prąd od działki ok.300m NR działki 11 Oddalona od...

  • Działka Inwestycyjna
    1 / 3
    Działka Inwestycyjna

    Poznań

    • 1 400 000 zł cena
    • 1 910 m2 powierzchnia
    • 733 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka inwestycyjna w Poznaniu , przy ul. Ćmielowskiej ( Starołęka). Wydane warunki zabudowy pod budynek biurowo- usługowy. . Możliwość zwiększenia powierzchni zabudow...

  • działka inwestycyjna w Jarnołtówku przy szlaku na Kopę
    1 / 5
    działka inwestycyjna w Jarnołtówku przy szlaku na Kopę

    Jarnołtówek

    • 235 000 zł cena
    • 1 132 m2 powierzchnia
    • 208 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana,, inwestycyjna uzbrojona w Jarnołtówku. Przepływa przez nią rzeka Złoty Potok. Działka znajdująca się w Górach Opawskich W doskonałej lokalizacji jes...

  • Nieruchomość niezabudowana - Łany ul Słoneczna

    Łany

    • 93 800 zł cena
    • 1 064 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Wójt Gminy Rudziniec ogłasza Pierwsze przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej, położonej w miejscowości Łany przy ul. Słonecznej, oznaczonej ewi...

  • Działka Wólka Sokołowska

    Wólka Sokołowska

    • 81 000 zł cena
    • 9 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane w Wólce Sokołowskiej , gmina Sokołów Małopolski , powiat rzeszowski . Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Mamy...

  • Działka 31 ar z WZ– Tworkowa 149 tyś!

    Tworkowa

    • 120 000 zł cena
    • 3 114 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Jeśli marzysz o domu z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu zieleni i przyrody, ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Prezentujemy działkę rolno-budowlaną o powierzchni 31 arów...

  • Działka rekreacyjna - Radgoszcz, pow. 1035 m2

    Radgoszcz

    • 56 150 zł cena
    • 1 035 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka rekreacyjna - Radgoszcz, pow. 1035 m2Na sprzedaż atrakcyjna działka rekreacyjna o powierzchni 1035 m2, położona w spokojnej i malowniczej części Radgoszczy.Szczegóły oferty...

  • Działka Wysokie

    Wysokie

    • 90 000 zł cena
    • 1 761 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka widokowa pod lasem Beskid Wyspowy, 17,61 ara Na sprzedaż piękna, widokowa działka o powierzchni 17,61 ara , położona w spokojnej i malowniczej okolicy Położenie: Działk...

  • Działka Oblęgór ul. Kielecka

    Oblęgór » ul. Kielecka

    • 180 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1400 m w malowniczym Oblęgórzu. Pełne uzbrojenie prąd, woda, gaz, kanalizacja oraz wygodny dojazd . Spokojna, zielona okolica z nową zabudową jednor...

  • Działkę sprzedam, pow. 0.8021 ha.
    1 / 2
    Działkę sprzedam, pow. 0.8021 ha.

    Piotrków Trybunalski

    • 1 150 000 zł cena
    • 8 021 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Miejscowość * .... Piotrków Trybunalski. Ulica *…. Ronalda Reagana Numer ewidencyjny działek: 1. 106201_1.0020.220/3 2. 106201_1.0020.221/3 Cena ….1150.000zł. Powierzchnia...

  • Działka budowlana 881m² w Myśliborzycach k/Brzegu
    1 / 4
    Działka budowlana 881m² w Myśliborzycach k/Brzegu

    Myśliborzyce

    • 130 000 zł cena
    • 881 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Myśliborzycach – Twoje wymarzone miejsce do zamieszkania! Marzysz o spokojnym życiu w bliskiej odległości od miasta? Oferuję wyjątkową działkę budowlaną w miej...

  • Działka budowlana 1766 m² z garażem – Niedobczyce
    1 / 13
    Działka budowlana 1766 m² z garażem – Niedobczyce

    Rybnik

    • 189 900 zł cena
    • 1 766 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA RE/MAX Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Rybnika – dzielnicy Niedobczyce, przy ul. Z...

  • Działka budowlana Jaktorów Chyliczki
    1 / 3
    Działka budowlana Jaktorów Chyliczki

    Jaktorów

    • 292 000 zł cena
    • 1 295 m2 powierzchnia
    • 226 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż ładna działka budowlana w miejscowości Chyliczki gm. Jaktorów. Działka o pow. 1295 m2 ma kształt litery L. Wjazd na działkę o szerokości 6 m. Działka jest sucha i rów...