• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Wólka Modrzejowa-Kolonia

(1)
  • sprzedam działkę budowlaną
    1 / 4
    sprzedam działkę budowlaną

    Wólka Modrzejowa-Kolonia

    • 24 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę częściowo zadrzewioną przy drodze asfaltowej. W drodze znajduje się wodociąg i energia elektryczna. Ładne miejsce w pobliżu są budynki mieszkalne , w miejscowości...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka na sprzedaż Boksycka k. Ostrowca Świętokrzyskiego

    Boksycka

    • 202 560 zł cena
    • 2 532 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną częściowo ogrodzoną o powierzchni 2532 m2 i wymiarach 18x138m w miejscowości Boksycka koło Ostrowca Świętokrzyskiego (boczna droga ul. Długiej w Ostrowcu...

  • Pod sklep, gastronomię lub pizzerię.

    Styków

    • 3 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Na wynajem lokal o powierzchni 120m2 . Duża hala przystosowana pod sklep lub małą gastronomię. Trzy pomieszczenia na zaplecza , toaleta, prysznic. Lokal usytuowany przy trasie głó...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Okół

    • 550 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 5 046 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom Biechów gm. Pacanów
    1 / 15
    Dom Biechów gm. Pacanów

    Biechów

    • 299 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 3 181 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalny dom położony w malowniczym Biechowie, tuż przy trasie krajowej 79 Kraków-Sandomierz. Wybudowany w latach 80-tych, remont przeprowadzony na przełomie lat 2...

  • Działka Szewna gm. Bodzechów
    1 / 8
    Działka Szewna gm. Bodzechów

    Szewna

    • 305 000 zł cena
    • 7 627 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Agencja HOMEserwis Nieruchomości Ostrowiec Świętokrzyski oferuje sprzedaż dużej działki 7627 m2. Dojazd ulicą asfaltową, blisko centrum Szewnie, blisko kościół, szkoła, delikatesy...

  • Działka leśna 3,90 ha w Brodach gm. Pierzchnica.

    Brody

    • 99 000 zł cena
    • 39 390 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Działka leśna o pow. 3,90 ha o nr ewidencyjnym 44 obręb Brody gm. Pierzchnica pow. kielecki.Działka: -powierzchnia 3,90 ha -kształt trapezWymiary:-szerokość - 82,5 m-długość - 500...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Lipie

    • 150 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane (1200m2 każda) w miejscowości Lipie ul Starachowicka, gm Brody, woj świętokrzyskie. Do działek wykonana jest utwardzona droga dojazdowa.

  • Dom Wólka Bodzechowska gm. Bodzechów
    1 / 15
    Dom Wólka Bodzechowska gm. Bodzechów

    Wólka Bodzechowska

    • 185 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 2 606 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieruchomości HOMEserwis Ostrowiec Świętokrzyski ul.Iłżecka 23 www.nieruchomosci.977.pl oferuje sprzedaż domu murowano-drewnianego o powierzchni 70 m2 na działce 400 m2. D...

  • Rodzinny dom z dużą działką budowlaną
    1 / 16
    Rodzinny dom z dużą działką budowlaną

    Janik

    • 499 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 773 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Chciałbym Państwu zaprezentować przestronny dom na sprzedaż w miejscowości Janik, 3 km za Ostrowcem Świętokrzyskim. Dom jest dwupiętrowy, ocieplony z wymienionymi oknami, a na podł...

  • Działki budowlane z WZ i mediami – Lubienia
    1 / 9
    Działki budowlane z WZ i mediami – Lubienia

    Lubienia

    • 122 570 zł cena
    • 1 442 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane w Lubieni ( gmina Brody) przy trasie DK9. Idealne pod dom lub jako lokata kapitału. - Dostęp do drogi publicznej. - Gotowe do budowy: wydane WZ na bud...

  • Działka rolno budowlana
    Działka rolno budowlana

    Kajetanów

    • 150 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolną-budowlaną na wsi

  • Dom przy mieście 130m2 działka 1400m2 Szewna
    1 / 15
    Dom przy mieście 130m2 działka 1400m2 Szewna

    Szewna

    • 740 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 693 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny dom na ul. Zakanale w Szewnie pod Ostrowcem Św. Po dużo więcej zdjęć zapraszam do kontaktu. Dom wolnostojący, wybudowany w 20...

  • Działka budowlana szeroka długa pod lasem 2.200m
    1 / 10
    Działka budowlana szeroka długa pod lasem 2.200m

    Kolonia Piaski

    • 185 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka pod budowę domu. Szeroka długa NA sprzedaż działka rolno budowlana o powierzchni około 2200metrów kwadratowych o wymianach 30 szerokość na 70 długośći w kształci...

  • Syndyk sprzeda działkę leśną
    1 / 2
    Syndyk sprzeda działkę leśną

    Podolany

    • 8 250 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Łukasz Winnicki ogłasza nieograniczony przetarg ofertowy na sprzedaż nieruchomości I. Przedmiot przetargu Prawo własności nieruchomości gruntowej oznaczonej...

  • Działka Lipie gm. Brody
    1 / 7
    Działka Lipie gm. Brody

    Lipie

    • 147 000 zł cena
    • 1 410 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1 410 m2, zlokalizowana w miejscowości Lipie, w gm. Brody, pow. starachowicki. Nieruchomość położona w pierwszej linii w stos...

  • Działka na sprzedaż woj. świętokrzyskie
    Działka na sprzedaż woj. świętokrzyskie

    Lipie

    • 165 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Lipie, ul. Starachowicka, gmina Brody, woj. świętokrzyskie Powierzchnia 1200 m2, cena do negocjacji

  • Dom Janik ul. Polna

    Janik » ul. Polna

    • 1 039 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 5 440 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością przedstawiam nową ofertę, dom jednorodzinny dla osób, które szukają czegoś więcej niż „standardowej” nieruchomości - tu wszystko jest dopracowane i gotowe.To dom w...

  • 1 / 3
    Działka Styków ul. Kościelna

    Styków » ul. Kościelna

    • 395 000 zł cena
    • 7 900 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    **TYLKO W NASZYM BIURZE**W sprzedaży posiadamy działkę o powierzchni 7900m2 kilka minut od zalewu Brodzkiego w Stykowie oraz 8 minut od zalewu "Piachy" w Starachowicach.Działka ma...

  • Działka Nowa Dębowa Wola ul.

    Nowa Dębowa Wola

    • 148 000 zł cena
    • 1 280 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Nowa Dębowa Wola w powiecie Ostrowieckim. Działki posiadają wydane warunki zabudowy dla budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Każda dz...

  • 1 / 4
    Działka Adamów ul.

    Adamów

    • 199 000 zł cena
    • 9 286 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Biuro Nieruchomości Great House ma zaszczyt przedstawic piękną działkę rolno-budowlaną o pow. 9286m2, nieruchomość jest częściowo zalesiona (ok. 30-40m2) co daje możliwość posiadan...

  • Działka w Kuczowie, wydane WZ - 3300m2
    1 / 9
    Działka w Kuczowie, wydane WZ - 3300m2

    Kuczów

    • 159 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży obszerną działkę z warunkami zabudowy w miejscowości Kuczów. Działka o powierzchni 3300m2 mieści się w miejscowości Kuczów w powiecie star...

  • Działka budowlana - Szewna - 2000m2
    1 / 15
    Działka budowlana - Szewna - 2000m2

    Szewna

    • 184 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży uroczą działkę w Szewnie na ul. Zakanale. Działka rolno-budowlana o powierzchni 2000m2 (nr działki 130/1, 130/2) usytuowana w miejscowości...

  • Dom 71,7m2 + zabudowania + działka 3051m2 - Okół
    1 / 16
    Dom 71,7m2 + zabudowania + działka 3051m2 - Okół

    Okół

    • 299 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 4 212 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Po więcej zdjęć zapraszam do kontaktu. KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży dom z zabudowaniami gospodarczymi w miejscowości Okół, gmina Bałtów. Dom 71,7m2 umiejscowiony na d...

  • Działka budowlano rolna z WZ - obok Bałtowa 1,03ha
    1 / 13
    Działka budowlano rolna z WZ - obok Bałtowa 1,03ha

    Wólka Bałtowska

    • 539 000 zł cena
    • 10 304 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży działkę z wydanymi już warunkami zabudowy pod samym Bałtowem. Działka o powierzchni łącznej 1,03ha mieści się w miejscowości Wólka Bałtows...

  • Działka pod dom w Magoniach pod lasem - 1200m2
    1 / 13
    Działka pod dom w Magoniach pod lasem - 1200m2

    Magonie

    • 84 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Została ostatnia działka w tym kompleksie!! KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży działki z WZ w miejscowości Magonie pod Ostrowcem Św. Działki o powierzchni 1200m2 każda mies...

  • Piękna działka - Świrna pod Ostrowcem 1000m2
    1 / 13
    Piękna działka - Świrna pod Ostrowcem 1000m2

    Świrna

    • 107 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży działkę pod wymarzony dom w miejscowości Świrna. Działka o powierzchni 1000m2 usytuowana w miejscowości Świrna, gm. Bodzechów pod Ostrowce...

  • Ustawna działka - Sudół 1124m2
    1 / 10
    Ustawna działka - Sudół 1124m2

    Sudół

    • 99 700 zł cena
    • 1 124 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1124m2 usytuowana w miejscowości Sudół pod Ostrowcem Świętokrzyskim. Oddalona od miasta około 4km. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Zlo...

  • Działka pod dom, Szewna, Woźniakówka - 1600m2
    1 / 11
    Działka pod dom, Szewna, Woźniakówka - 1600m2

    Szewna

    • 99 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KSB Nieruchomości przedstawia do sprzedaży ustawną działkę w spokojnej lokalizacji pod samym miastem na ulicy Woźniakówka w Szewnie. Działka o powierzchni 1600m2 z bezpośrednim do...

  • Dom 260m2, z dużym warsztatem, własny staw, 5300m2
    1 / 16
    Dom 260m2, z dużym warsztatem, własny staw, 5300m2

    Bodzechów

    • 399 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 1 535 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży dom w miejscowości Bodzechów pod Ostrowcem Św. wraz z warsztatem i własnym stawem. Widny, przestronny dom o powierzchni ~260m2, usytuowany...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Lipie

    • 140 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Lipie ul Starachowicka gm Brody. Działka ma 1200m2 I znajduje się w pobliżu lasu. Do działki wykonana jest utwardzona droga dojazdowa od...