• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Wólka Modrzejowa-Kolonia

(1)
  • sprzedam działkę budowlaną
    1 / 4
    sprzedam działkę budowlaną

    Wólka Modrzejowa-Kolonia

    • 24 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę częściowo zadrzewioną przy drodze asfaltowej. W drodze znajduje się wodociąg i energia elektryczna. Ładne miejsce w pobliżu są budynki mieszkalne , w miejscowości...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka na sprzedaż Boksycka k. Ostrowca Świętokrzyskiego

    Boksycka

    • 202 560 zł cena
    • 2 532 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną częściowo ogrodzoną o powierzchni 2532 m2 i wymiarach 18x138m w miejscowości Boksycka koło Ostrowca Świętokrzyskiego (boczna droga ul. Długiej w Ostrowcu...

  • Działki na sprzedaż Kowalków-Kolonia

    Kowalków-Kolonia

    • 300 000 zł cena
    • 5 010 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedawana nieruchomość, położona jest w miejscowości Kowalków-Kolonia, około 29 kilometrów od Radomia. Nieruchomość składa się z dwóch działek - pierwsza to działka zabudowana, o...

  • Działka rolna zadrzewiona.
    Działka rolna zadrzewiona.

    Ruda Kościelna

    • 75 000 zł cena
    • 14 600 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję młody las około 20-30 letni sosnowy klas IV,V,VI powierzchnia 1ha 46arów. W miejscowości Ruda Kościelna. W sąsiedztwie działki leśne. Nr działki 358 Ruda Kościelna gmina Ćm...

  • Działka z WZ w Wólce Gonciarskiej gm. Kazanów.

    Wólka Gonciarska

    • 85 000 zł cena
    • 1 428 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z wydanymi warunkami zabudowy oraz mediami (woda miejska na działce i prąd w drodze) o pow. 1428 m2 umiejscowiona w szeregu innych działek pod zabudowę w malowniczej częś...

  • Działka Szewna gm. Bodzechów
    1 / 8
    Działka Szewna gm. Bodzechów

    Szewna

    • 305 000 zł cena
    • 7 627 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Agencja HOMEserwis Nieruchomości Ostrowiec Świętokrzyski oferuje sprzedaż dużej działki 7627 m2. Dojazd ulicą asfaltową, blisko centrum Szewnie, blisko kościół, szkoła, delikatesy...

  • Działka leśna 3,90 ha w Brodach gm. Pierzchnica.

    Brody

    • 99 000 zł cena
    • 39 390 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Działka leśna o pow. 3,90 ha o nr ewidencyjnym 44 obręb Brody gm. Pierzchnica pow. kielecki.Działka: -powierzchnia 3,90 ha -kształt trapezWymiary:-szerokość - 82,5 m-długość - 500...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Lipie

    • 150 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane (1200m2 każda) w miejscowości Lipie ul Starachowicka, gm Brody, woj świętokrzyskie. Do działek wykonana jest utwardzona droga dojazdowa.

  • Działka 1441 m2 prze drodze 747 w Lipie Miklas.

    Lipa-Miklas

    • 99 000 zł cena
    • 1 441 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka pod zabudowę o pow. 1441 m2 częściowo z przeznaczenie pod zabudowę a częściowo jako tereny zielone przy DW 747 w m. Lipa Miklas gmina i powiat Lipsko 3 km od tego miasta.Dz...

  • Siedlisko na sprzedaż w Dlugowoli pierwszej
    1 / 4
    Siedlisko na sprzedaż w Dlugowoli pierwszej

    Długowola Pierwsza

    • 130 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Witam mam do sprzedania działkę rolno-budowlana o powierzchni 4000m 2ktora znajduje się w Dlugowoli pierwszej nr 1 gmina Lipsko Część zabudowana 0,13ha i 0,27ha pod uprawę ziemia t...

  • Działki budowlane z WZ i mediami – Lubienia
    1 / 9
    Działki budowlane z WZ i mediami – Lubienia

    Lubienia

    • 122 570 zł cena
    • 1 442 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane w Lubieni ( gmina Brody) przy trasie DK9. Idealne pod dom lub jako lokata kapitału. - Dostęp do drogi publicznej. - Gotowe do budowy: wydane WZ na bud...

  • Działka budowlana – Seredzice, gm. Iłża
    1 / 11
    Działka budowlana – Seredzice, gm. Iłża

    Seredzice

    • 204 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o numerze 659 położona w miejscowości Seredzice, gmina Iłża. Nieruchomość ma powierzchnię 3000 m² oraz wymiary około 24 m szerokości i 125 m długości, dzięki cz...

  • Działka rolno budowlana
    Działka rolno budowlana

    Kajetanów

    • 150 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolną-budowlaną na wsi

  • Działka budowlana szeroka długa pod lasem 2.200m
    1 / 10
    Działka budowlana szeroka długa pod lasem 2.200m

    Kolonia Piaski

    • 185 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka pod budowę domu. Szeroka długa NA sprzedaż działka rolno budowlana o powierzchni około 2200metrów kwadratowych o wymianach 30 szerokość na 70 długośći w kształci...

  • Wyjątkowe 2 działki przy lesie  1008 m² | MPZP |
    1 / 11
    Wyjątkowe 2 działki przy lesie 1008 m² | MPZP |

    Kunów

    • 100 800 zł cena
    • 1 008 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane o numerach 79/20 oraz 79/21, położone w malowniczej i spokojnej okolicy, bezpośrednio przy lesie. To idealne miejsce dla osób marzącyc...

  • Syndyk sprzeda działkę leśną
    1 / 2
    Syndyk sprzeda działkę leśną

    Podolany

    • 8 250 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Łukasz Winnicki ogłasza nieograniczony przetarg ofertowy na sprzedaż nieruchomości I. Przedmiot przetargu Prawo własności nieruchomości gruntowej oznaczonej...

  • Działka Lipie gm. Brody
    1 / 7
    Działka Lipie gm. Brody

    Lipie

    • 147 000 zł cena
    • 1 410 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1 410 m2, zlokalizowana w miejscowości Lipie, w gm. Brody, pow. starachowicki. Nieruchomość położona w pierwszej linii w stos...

  • Działka budowlana Kunów Wymysłów
    1 / 15
    Działka budowlana Kunów Wymysłów

    Kunów

    • 170 000 zł cena
    • 2 332 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Agencj a HOMEserwis Nieruchomości oferuje sprzedaż działki nr 49/4 w idealnej lokalizacji tuż poza granicami Ostrowca. Działka 49/4 o powierzchni 2332 m2, w tym 1573 m2 to dzia...

  • Działka na sprzedaż woj. świętokrzyskie
    Działka na sprzedaż woj. świętokrzyskie

    Lipie

    • 165 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Lipie, ul. Starachowicka, gmina Brody, woj. świętokrzyskie Powierzchnia 1200 m2, cena do negocjacji

  • 1 / 3
    Działka Styków ul. Kościelna

    Styków » ul. Kościelna

    • 395 000 zł cena
    • 7 900 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    **TYLKO W NASZYM BIURZE**W sprzedaży posiadamy działkę o powierzchni 7900m2 kilka minut od zalewu Brodzkiego w Stykowie oraz 8 minut od zalewu "Piachy" w Starachowicach.Działka ma...

  • Działka Nowa Dębowa Wola ul.

    Nowa Dębowa Wola

    • 148 000 zł cena
    • 1 280 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Nowa Dębowa Wola w powiecie Ostrowieckim. Działki posiadają wydane warunki zabudowy dla budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Każda dz...

  • 1 / 4
    Działka Adamów ul.

    Adamów

    • 199 000 zł cena
    • 9 286 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Biuro Nieruchomości Great House ma zaszczyt przedstawic piękną działkę rolno-budowlaną o pow. 9286m2, nieruchomość jest częściowo zalesiona (ok. 30-40m2) co daje możliwość posiadan...

  • Działka w Kuczowie, wydane WZ - 3300m2
    1 / 9
    Działka w Kuczowie, wydane WZ - 3300m2

    Kuczów

    • 159 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży obszerną działkę z warunkami zabudowy w miejscowości Kuczów. Działka o powierzchni 3300m2 mieści się w miejscowości Kuczów w powiecie star...

  • Działka budowlana - Szewna - 2000m2
    1 / 15
    Działka budowlana - Szewna - 2000m2

    Szewna

    • 184 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży uroczą działkę w Szewnie na ul. Zakanale. Działka rolno-budowlana o powierzchni 2000m2 (nr działki 130/1, 130/2) usytuowana w miejscowości...

  • Działka budowlano rolna z WZ - obok Bałtowa 1,03ha
    1 / 13
    Działka budowlano rolna z WZ - obok Bałtowa 1,03ha

    Wólka Bałtowska

    • 539 000 zł cena
    • 10 304 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży działkę z wydanymi już warunkami zabudowy pod samym Bałtowem. Działka o powierzchni łącznej 1,03ha mieści się w miejscowości Wólka Bałtows...

  • Działka pod dom w Magoniach pod lasem - 1200m2
    1 / 13
    Działka pod dom w Magoniach pod lasem - 1200m2

    Magonie

    • 84 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Została ostatnia działka w tym kompleksie!! KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży działki z WZ w miejscowości Magonie pod Ostrowcem Św. Działki o powierzchni 1200m2 każda mies...

  • Piękna działka - Świrna pod Ostrowcem 1000m2
    1 / 13
    Piękna działka - Świrna pod Ostrowcem 1000m2

    Świrna

    • 107 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży działkę pod wymarzony dom w miejscowości Świrna. Działka o powierzchni 1000m2 usytuowana w miejscowości Świrna, gm. Bodzechów pod Ostrowce...

  • Ustawna działka - Sudół 1124m2
    1 / 10
    Ustawna działka - Sudół 1124m2

    Sudół

    • 99 700 zł cena
    • 1 124 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1124m2 usytuowana w miejscowości Sudół pod Ostrowcem Świętokrzyskim. Oddalona od miasta około 4km. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Zlo...

  • Działka pod dom, Szewna, Woźniakówka - 1600m2
    1 / 11
    Działka pod dom, Szewna, Woźniakówka - 1600m2

    Szewna

    • 99 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KSB Nieruchomości przedstawia do sprzedaży ustawną działkę w spokojnej lokalizacji pod samym miastem na ulicy Woźniakówka w Szewnie. Działka o powierzchni 1600m2 z bezpośrednim do...

  • Działka usługowa 7675m2 przy drodze 9, Kunów
    1 / 11
    Działka usługowa 7675m2 przy drodze 9, Kunów

    Kunów

    • 350 000 zł cena
    • 7 675 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    KSB Nieruchomości przedstawia do sprzedaży działkę inwestycyjną - usługową - przy samej krajowej drodze 9. Działka o powierzchni 7675m2 z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Lipie

    • 140 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Lipie ul Starachowicka gm Brody. Działka ma 1200m2 I znajduje się w pobliżu lasu. Do działki wykonana jest utwardzona droga dojazdowa od...