• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Wólka Modrzejowa-Kolonia

(1)
  • sprzedam działkę budowlaną
    1 / 4
    sprzedam działkę budowlaną

    Wólka Modrzejowa-Kolonia

    • 24 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę częściowo zadrzewioną przy drodze asfaltowej. W drodze znajduje się wodociąg i energia elektryczna. Ładne miejsce w pobliżu są budynki mieszkalne , w miejscowości...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka na sprzedaż Boksycka k. Ostrowca Świętokrzyskiego

    Boksycka

    • 202 560 zł cena
    • 2 532 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną częściowo ogrodzoną o powierzchni 2532 m2 i wymiarach 18x138m w miejscowości Boksycka koło Ostrowca Świętokrzyskiego (boczna droga ul. Długiej w Ostrowcu...

  • Działka z WZ w Wólce Gonciarskiej gm. Kazanów.

    Wólka Gonciarska

    • 85 000 zł cena
    • 1 428 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z wydanymi warunkami zabudowy oraz mediami (woda miejska na działce i prąd w drodze) o pow. 1428 m2 umiejscowiona w szeregu innych działek pod zabudowę w malowniczej częś...

  • Działka Szewna gm. Bodzechów
    1 / 8
    Działka Szewna gm. Bodzechów

    Szewna

    • 305 000 zł cena
    • 7 627 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Agencja HOMEserwis Nieruchomości Ostrowiec Świętokrzyski oferuje sprzedaż dużej działki 7627 m2. Dojazd ulicą asfaltową, blisko centrum Szewnie, blisko kościół, szkoła, delikatesy...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Lipie

    • 150 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane (1200m2 każda) w miejscowości Lipie ul Starachowicka, gm Brody, woj świętokrzyskie. Do działek wykonana jest utwardzona droga dojazdowa.

  • DZIAŁKA BUDOWLANA 1203 m² UL. ŚWIĘTOKRZYSKA, OSTROWIEC ŚW.
    DZIAŁKA BUDOWLANA 1203 m² UL. ŚWIĘTOKRZYSKA, OSTROWIEC ŚW.

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 145 000 zł cena
    • 1 203 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ: DZIAŁKA BUDOWLANA 1 203 m² | UL. ŚWIĘTOKRZYSKA, OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI Numer działki: 30 | Obręb: 41 | MPZP | Media w drodze | Atrakcyjna lokalizacja Szukasz działk...

  • Działka budowlana 1700m
    1 / 6
    Działka budowlana 1700m

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 122 000 zł cena
    • 1 733 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Funkcjonalna działka budowlana na sprzedaż. Fajnie umiejscowiona w bardzo dogodnym miejscu z infrastrukturą techniczną, to atuty niżej opisanej nieruchomości. Na działce występują...

  • Działka budowlana 5893 m² – Karczma Miłkowska
    1 / 10
    Działka budowlana 5893 m² – Karczma Miłkowska

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 471 000 zł cena
    • 5 893 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Master House Nieruchomości prezentuje atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 5893 m², położoną w miejscowości Miłkowska Karczma, w bliskiej odległości od Ostrowca Świętokrzysk...

  • Działki budowlane z WZ i mediami – Lubienia
    1 / 9
    Działki budowlane z WZ i mediami – Lubienia

    Lubienia

    • 122 570 zł cena
    • 1 442 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane w Lubieni ( gmina Brody) przy trasie DK9. Idealne pod dom lub jako lokata kapitału. - Dostęp do drogi publicznej. - Gotowe do budowy: wydane WZ na bud...

  • Działka budowlana – Seredzice, gm. Iłża
    1 / 11
    Działka budowlana – Seredzice, gm. Iłża

    Seredzice

    • 204 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o numerze 659 położona w miejscowości Seredzice, gmina Iłża. Nieruchomość ma powierzchnię 3000 m² oraz wymiary około 24 m szerokości i 125 m długości, dzięki cz...

  • Działka rolno budowlana
    Działka rolno budowlana

    Kajetanów

    • 150 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolną-budowlaną na wsi

  • Działka budowlana szeroka długa pod lasem 2.200m
    1 / 10
    Działka budowlana szeroka długa pod lasem 2.200m

    Kolonia Piaski

    • 185 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka pod budowę domu. Szeroka długa NA sprzedaż działka rolno budowlana o powierzchni około 2200metrów kwadratowych o wymianach 30 szerokość na 70 długośći w kształci...

  • Działka Ostrowiec Świętokrzyski Bieliny
    1 / 10
    Działka Ostrowiec Świętokrzyski Bieliny

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 245 000 zł cena
    • 3 013 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Agencja HOMEserwis Nieruchomości Ostrowiec św. ul.Iłżecka 23 oferuje sprzedaż działki budowlanej z aktualnymi warunkami zabudowy budynkiem mieszkalnym lub użytkowym oraz projektem...

  • Wyjątkowe 2 działki przy lesie  1008 m² | MPZP |
    1 / 11
    Wyjątkowe 2 działki przy lesie 1008 m² | MPZP |

    Kunów

    • 100 800 zł cena
    • 1 008 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane o numerach 79/20 oraz 79/21, położone w malowniczej i spokojnej okolicy, bezpośrednio przy lesie. To idealne miejsce dla osób marzącyc...

  • Działka Lipie gm. Brody
    1 / 7
    Działka Lipie gm. Brody

    Lipie

    • 147 000 zł cena
    • 1 410 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1 410 m2, zlokalizowana w miejscowości Lipie, w gm. Brody, pow. starachowicki. Nieruchomość położona w pierwszej linii w stos...

  • Działka budowlana Kunów Wymysłów
    1 / 15
    Działka budowlana Kunów Wymysłów

    Kunów

    • 170 000 zł cena
    • 2 332 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Agencj a HOMEserwis Nieruchomości oferuje sprzedaż działki nr 49/4 w idealnej lokalizacji tuż poza granicami Ostrowca. Działka 49/4 o powierzchni 2332 m2, w tym 1573 m2 to dzia...

  • Działki budowlane
    Działki budowlane

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 1 050 000 zł cena
    • 10 550 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRREDAM Działka położona w Ostrowcu Św ul Miodowa w sąsiedztwie ośrodka rekreacyjno wypoczynkowego Gutwin.Wydane warunki zabudowy na 5 działek.Teren do zabudowy rezydencjonalnej

  • Działka na sprzedaż woj. świętokrzyskie
    Działka na sprzedaż woj. świętokrzyskie

    Lipie

    • 165 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Lipie, ul. Starachowicka, gmina Brody, woj. świętokrzyskie Powierzchnia 1200 m2, cena do negocjacji

  • 1 / 3
    Działka Styków ul. Kościelna

    Styków » ul. Kościelna

    • 395 000 zł cena
    • 7 900 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    **TYLKO W NASZYM BIURZE**W sprzedaży posiadamy działkę o powierzchni 7900m2 kilka minut od zalewu Brodzkiego w Stykowie oraz 8 minut od zalewu "Piachy" w Starachowicach.Działka ma...

  • Działka okolice ul.Krzemiennej
    1 / 4
    Działka okolice ul.Krzemiennej

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 145 000 zł cena
    • 1 367 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana okolice ulicy Gajowej ii Krzemiennej obok nowego osiedla przy ul .Bałtowskiej. Media w drodze .Księga wieczysta .Działka w kształcie prostokąta, częściowo zalesio...

  • Działka Nowa Dębowa Wola ul.

    Nowa Dębowa Wola

    • 148 000 zł cena
    • 1 280 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Nowa Dębowa Wola w powiecie Ostrowieckim. Działki posiadają wydane warunki zabudowy dla budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Każda dz...

  • Działka budowlana - Szewna - 2000m2
    1 / 15
    Działka budowlana - Szewna - 2000m2

    Szewna

    • 184 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży uroczą działkę w Szewnie na ul. Zakanale. Działka rolno-budowlana o powierzchni 2000m2 (nr działki 130/1, 130/2) usytuowana w miejscowości...

  • Działka budowlana ul. Las Rzeczki 2356m2
    1 / 16
    Działka budowlana ul. Las Rzeczki 2356m2

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 299 212 zł cena
    • 2 356 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronną działkę budowlaną w zacisznej części osiedla Las Rzeczki w Ostrowcu Św. Działka budowlana o powierzchni 2356m2 (nr działki 61/...

  • Działka z WZ ul. Dąbrówki, Ostrowiec Św. - 1056m2
    1 / 14
    Działka z WZ ul. Dąbrówki, Ostrowiec Św. - 1056m2

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 100 320 zł cena
    • 1 056 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży ustawną, atrakcyjną działkę pod wymarzony dom w doskonałej lokalizacji w Ostrowcu Św. Każda z działek posiada wydane prawomocne warunki za...

  • Działka pod dom w Magoniach pod lasem - 1200m2
    1 / 13
    Działka pod dom w Magoniach pod lasem - 1200m2

    Magonie

    • 84 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Została ostatnia działka w tym kompleksie!! KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży działki z WZ w miejscowości Magonie pod Ostrowcem Św. Działki o powierzchni 1200m2 każda mies...

  • Piękna działka - Świrna pod Ostrowcem 1000m2
    1 / 13
    Piękna działka - Świrna pod Ostrowcem 1000m2

    Świrna

    • 107 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży działkę pod wymarzony dom w miejscowości Świrna. Działka o powierzchni 1000m2 usytuowana w miejscowości Świrna, gm. Bodzechów pod Ostrowce...

  • Ustawna działka - Sudół 1124m2
    1 / 10
    Ustawna działka - Sudół 1124m2

    Sudół

    • 99 700 zł cena
    • 1 124 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1124m2 usytuowana w miejscowości Sudół pod Ostrowcem Świętokrzyskim. Oddalona od miasta około 4km. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Zlo...

  • Działka pod dom, Szewna, Woźniakówka - 1600m2
    1 / 11
    Działka pod dom, Szewna, Woźniakówka - 1600m2

    Szewna

    • 99 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KSB Nieruchomości przedstawia do sprzedaży ustawną działkę w spokojnej lokalizacji pod samym miastem na ulicy Woźniakówka w Szewnie. Działka o powierzchni 1600m2 z bezpośrednim do...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Lipie

    • 140 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Lipie ul Starachowicka gm Brody. Działka ma 1200m2 I znajduje się w pobliżu lasu. Do działki wykonana jest utwardzona droga dojazdowa od...