działka na sprzedaż
17 lip 2024

Działki na sprzedaż Kowalków-Kolonia

woj. Mazowieckie pow. zwoleński gm. zwoleński
Odświeżone 1 rok temu, środa, 17 lipiec 2024 17:19
300 000 zł 5 010 m2
300 000 zł 5 010 m2 60 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 5 010 m2
Cena za metr 60 zł/m2
ID oferty K36707630

Opis

Sprzedawana nieruchomość, położona jest w miejscowości Kowalków-Kolonia, około 29 kilometrów od Radomia. Nieruchomość składa się z dwóch działek - pierwsza to działka zabudowana, o wielkości 0,20 ha, natomiast druga działka to grunty orne o wielkości 0,3010 ha. Całość położona jest przy drodze asfaltowej, z dobrym dojazdem, dostępem do energii elektrycznej, wodociągiem oraz światłowodem. Na pierwszej działce znajdują się stare zabudowania mieszkalne, oraz gospodarskie. Nieruchomość jest częściowo ogrodzona drewnianym płotem oraz betonowym ogrodzeniem.

Po drugiej stronie ulicy płynie rzeka Iłżanka, w okolicach znajdują się lasy, oraz stawy rybne z prawem połowu. We wsi, oraz jej okolicy znajduje się również szkoła podstawowa, biblioteka, a także stacja benzynowa.

Cena do negocjacji.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
  • Data aktualizacji: 2024-07-17
  • ID ogłoszenia: K36707630
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Kowalków-Kolonia, cena: od 255 000 do 345 000 zł, powierzchnia: od 4259 do 5762 m2
R
Radosław osoba prywatna
Zadzwoń

Radosław osoba prywatna

Tel: 880... Pokaż numer telefonu
Wyślij wiadomość