• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • 1 / 3
    Działka Przyjaźń ul. Jeziorna

    Przyjaźń » ul. Jeziorna

    • 310 000 zł cena
    • 1 134 m2 powierzchnia
    • 274 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1133 m², położona w malowniczej miejscowości Przyjaźń (gmina Żukowo, woj. pomorskie). To idealne miejsce dla osób...

  • 1 / 3
    Piękna działka, w pięknym miejscu - Nowa Ligota

    Nowa Ligota

    • 56 328 zł cena
    • 612 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ** TYLKO U MNIE **Skorzystaj z niesamowitej okazji i zainwestuj w działkę w Nowej Ligocie (gm. Oleśnica). Do Oleśnicy jest zaledwie 11 km. Wg uchwały nr XXIV/166/16 z dnia 28.10.20...

  • działka budowalna - Brzezie, gm. Babiak
    1 / 3
    działka budowalna - Brzezie, gm. Babiak

    Brzezie

    • 50 000 zł cena
    • 998 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 998 m², zlokalizowana 350m od jeziora w malowniczej miejscowości Brzezie, w gminie Babiak. To doskonała propozycja dla osób szukających...

  • Działka w górach – Karlików, gm. Bukowsko | 2,95 ha z dojazd
    1 / 14
    Działka w górach – Karlików, gm. Bukowsko | 2,95 ha z dojazd

    Karlików

    • 259 000 zł cena
    • 29 500 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka z widokiem na góry w Karlikowie, gm. Bukowsko – 2,95 ha natury w sercu Bieszczad Szukasz miejsca z duszą, ciszą i przestrzenią? Ta wyjątkowa działka o powierzchni 2,95 ha...

  • Boża Wola ,budowlana 3tys.m2,15minut do szkoły i PKP
    1 / 4
    Boża Wola ,budowlana 3tys.m2,15minut do szkoły i PKP

    Boża Wola

    • 450 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Agencja DOMi Błonie ul.Warszawska 20, tel. 22 731 88 88 Działki Błonie okolice. Na sprzedaż bardzo interesująca nieruchomość w obrębie Bożej Woli , miejscowości w powiecie grodzisk...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Gudowie nad jez. Lubie
    Sprzedam działkę budowlaną w Gudowie nad jez. Lubie

    Gudowo

    • 570 000 zł cena
    • 2 584 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż malowniczą nieruchomość nierolną niezabudowaną położoną w gminie Gudowo w odległości 6km od Drawska Pomorskiego nad jez. Lubie. Identyfikator działki w geoport...

  • Działka budowlana w Gudowie nad jeziorem Lubie
    1 / 5
    Działka budowlana w Gudowie nad jeziorem Lubie

    Gudowo

    • 570 000 zł cena
    • 2 584 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż malowniczą nieruchomość nierolną niezabudowaną położoną w Gudowie w odległości 6km od Drawska Pomorskiego nad jez. Lubie. Identyfikator działki w geoportalu: 3...

  • Dzialka
    1 / 7
    Dzialka

    Smyków

    • 90 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAM DZIALKE Z warunkami zabudowy Smykow , GMINA RADGOSZCZ !!! Idealna lokalizacja pod budowę domu i rekreację, jest to również znakomita inwestycja. Z warunkami zabudowy...

  • Sprzedam las
    Sprzedam las

    Rożnowice

    • 120 000 zł cena
    • 10 150 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam dwie działki leśne o łącznej powierzchni 1.1508 ha położone w Racławicach w Gminie Biecz STARY DRZEWOSTAN mieszany z przewagą iglastą. Tel.[tel] Obie działki posiada...

  • Działka inwestycyjna Szczurowa
    1 / 15
    Działka inwestycyjna Szczurowa

    Szczurowa

    • 900 000 zł cena
    • 20 800 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Atrakcyjny teren inwestycyjny w Szczurowej doskonała oferta! Szukasz dużej działki pod inwestycję lub planujesz rozsądnie ulokować swój kapitał? Ta oferta jest idealna dla Ciebie!...

  • Działka inwestycyjna Sroczewo gm. Książ Wielkopolski,
    1 / 14
    Działka inwestycyjna Sroczewo gm. Książ Wielkopolski,

    Sroczewo

    • 275 000 zł cena
    • 1 006 m2 powierzchnia
    • 274 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferuję Państwu do sprzedaży działkę budowlaną zlokalizowaną w Sroczewie (woj. wielkopolskie, powiat: śremski, gmina: Książ Wielkopolski). Odległość od Książa Wielkopolskiego 6 km...

  • Działka budowlana Tarnów
    1 / 15
    Działka budowlana Tarnów

    Tarnów

    • 399 000 zł cena
    • 1 922 m2 powierzchnia
    • 208 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z WZ w pobliżu ul. Krzyskiej Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1922 m2, położona w Tarnowie przy ulicy Stalowej, w spokojnej i zielonej okolicy, w pobliżu ul. Kr...

  • Działki budowlane 20 minut od Gdańska Dojazd S7 od 1222 m2
    1 / 16
    Działki budowlane 20 minut od Gdańska Dojazd S7 od 1222 m2

    Nowa Kościelnica

    • 200 000 zł cena
    • 1 222 m2 powierzchnia
    • 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 6 wyjątkowych działek budowlanych w spokojnej i zielonej okolicy Nowej Kościelnicy, zaledwie 29 km (ok. 25 min) od Gdańska, przy doskonałym dojeździe trasą S7. Teren p...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    1 / 4
    Sprzedam działkę budowlaną

    Brodniczka

    • 197 778 zł cena
    • 1 662 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam działkę budowlaną na sprzedaż w Brodniczce (gmina Brodnica, powiat śremski), nr ewidencyjny 9/24, usytuowanej przy drodze z Żabna do Jaszkowa. Na działkach obok powst...

  • Nieruchomość niezabudowana - Raba Niżna

    Raba Niżna

    • 8 650 zł cena
    • 2 914 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT Syndyk sprzeda: udział 9/1568 w nieruchomości gruntowej złożonej z działki nr ewid. 513 obręb Raba Niżna objętej księgę wieczystą numer NS2L/0004524...

  • Nieruchomość niezabudowana - Świętochłowice

    Świętochłowice

    • 80 000 zł cena
    • 684 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Świętochłowice, 7 października 2025r. GN.6840.1.11.2025.BA Na podstawie § 13 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania p...

  • Nieruchomość niezabudowana - Świętochłowice

    Świętochłowice

    • 5 200 000 zł cena
    • 29 836 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Świętochłowice, 7 października 2025 r. GN.6840.31.2024.BA Na podstawie § 13 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania prz...

  • Na sprzedaż działka z domem w Lichwinie

    Lichwin

    • 690 000 zł cena
    • 47 100 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowe, rodzinne gospodarstwo rolne w miejscowości Lichwin, w gminie Pleśna, które zapewnia idealne warunki do życia w zgodzie z naturą. Nieruchomość składa się z bl...

  • Działka Łochów Nadkole

    Łochów

    • 349 000 zł cena
    • 3 720 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Polecamy atrakcyjną działkę niezabudowaną położoną w znanej miejscowości wypoczynkowej Nadkole. Działka jest umiejscowiona pośród lasów Puszczy Kamienieckiej, na...

  • Działka Słajszewo ul.

    Słajszewo

    • 205 000 zł cena
    • 1 019 m2 powierzchnia
    • 202 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZEATRAKCYJNA LOKATA KAPITAŁU PRZY PLANOWANEJ INWESTYCJI BUDOWANIA ELEKTROWNI ATOMOWEJ W SŁJASZEWIE SŁAJSZEWO - to mała wieś z niewielką liczbą mi...