• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • Działka Stegna ul. Mahoniowa

    Stegna » ul. Mahoniowa

    • 310 750 zł cena
    • 1 243 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Stegna dzięki atrakcyjnemu położeniu, wyjątkowemu mikroklimatowi i wspaniałym krajobrazom jest idealnym miejscem do wypoczynku.Jest to jeden z najchętniej odwiedzanych...

  • Działka Stegna ul. Mahoniowa

    Stegna » ul. Mahoniowa

    • 276 750 zł cena
    • 1 107 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tylko u nas !LOKALIZACJA:Stegna dzięki atrakcyjnemu położeniu, wyjątkowemu mikroklimatowi i wspaniałym krajobrazom jest idealnym miejscem do wypoczynku.Jest to jeden z najchętniej...

  • Działka Stegna ul. Mahoniowa

    Stegna » ul. Mahoniowa

    • 283 500 zł cena
    • 1 134 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działki | Sprzedaż | Bielin | 1313 m2

    Ciechanów

    • 105 000 zł cena
    • 1 313 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę o numerze 68/8 oraz 68/10 o łącznej powierzchni 1313 m2 położoną w miejscowości Bielin gm. Ciechanów. PRZEZNACZENIE:- decyzja o warunkach zabudowy na...

  • Sprzedam działkę rolno budowlaną
    1 / 5
    Sprzedam działkę rolno budowlaną

    Kępina

    • 90 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolno budowlaną z możliwoscią zabudowy . Duża szeroka działka 22 metry i długości około 200 metrów z regularnymi kształtami prostokąta. Wygodny dojazde drogą asfal...

  • Sprzedam działkę rolno - budowlaną
    1 / 5
    Sprzedam działkę rolno - budowlaną

    Warzyn Pierwszy

    • 90 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Sprzedam działkę rolno - budowlaną
    1 / 5
    Sprzedam działkę rolno - budowlaną

    Niedźwiedź

    • 90 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka na sprzedaż
    1 / 9
    Działka na sprzedaż

    Łacha

    • 447 500 zł cena
    • 2 998 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pięknie położna działka w miejscowości Łacha, znajdująca się w strefie objętej Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Działka o powierzchni 2998 m 2 ogrodzona z dwóch...

  • Sprzedam działkę rolno budowlaną
    1 / 5
    Sprzedam działkę rolno budowlaną

    Pińczyce

    • 90 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Sprzedam działkę około 8200m2 po 88zlm2
    1 / 3
    Sprzedam działkę około 8200m2 po 88zlm2

    Połajewek

    • 713 000 zł cena
    • 8 200 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, posiadam działkę na sprzedaż w miejscowości Połajewek nad jeziorem Gopło przy drodze głównej, w linii prostej od linii brzegowej około 200 m. Jest zgłoszone pięć działek pod...

  • Sprzedam dzialke
    1 / 8
    Sprzedam dzialke

    Grabie

    • 180 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pięknie położona działka wm. Grabie gm. Nowe Miasto, pow. płoński. Zlokalizowana przy szosie asfaltowejprowadzącej z Nowego Miasta do Jońca. Działka o kształcie prostokątnym,uzbroj...

  • DZIAŁKA działki budowlana Łukta od 2500 do 4500 MK
    1 / 13
    DZIAŁKA działki budowlana Łukta od 2500 do 4500 MK

    Łukta

    • 170 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki malowniczo położone o powierzchni od 2500 - 6000m2 (do wyboru), cena od 101 PLN dot. 1mk, w kształcie prostokątów o różnych wymiarach, położone na obrzeżach Łukta (ul. Wa...

  • Duża działka rekreacyjna w Pilchach jezioro Roś
    1 / 7
    Duża działka rekreacyjna w Pilchach jezioro Roś

    Pilchy

    • 95 zł cena
    • 9 300 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż duża działka rekreacyjna na skraju wsi o nr 24 w Pilchach, gmina Pisz, o powierzchni 9300 m2, w odległości 600 m od jeziora Roś leżącego na szlaku wielkich jezior mazur...

  • Działka Rudziczka 750m2 blisko las
    Działka Rudziczka 750m2 blisko las

    Rudziczka

    • 131 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjną działkę budowlaną Rudziczka o powierzchni 750 m². Cisza, las i wszystkie media miejsce na Twój wymarzony dom. 3 minuty do Biedronki w Suszcu. Położoną w spokojnej i ziel...

  • Sprzedam działkę budowlaną

    Bierówka

    • 100 000 zł cena
    • 1 653 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do sprzedania działkę w miejscowości Bierówka. Spokojna okolica, blisko do miasta. Cena 100000zł do negocjacji. Numer działki 680. Więcej informacji tel:[tel]

  • Działka Brejdyny

    Brejdyny

    • 120 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży działki budowlanej na Mazurach Lokalizacja Brejdyny, gmina Piecki, powiat mrągowski malownicza, spokojna okolica w otoczeniu lasów i jezior, z...

  • Działka Ostrołęka

    Ostrołęka

    • 580 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Podstawowe informacje: Lokalizacja: -Kruki, gmina Olszewo-Borki, powiat ostrołęcki -Numer działki: 202/2 -Pwierzchnia całkowita: ok. 1 ha (9992 m) -Przeznaczenie w MPZP: ter...

  • Działka Łódź Łagiewniki ul. Przepiórcza

    Łódź » ul. Przepiórcza

    • 349 000 zł cena
    • 918 m2 powierzchnia
    • 381 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz zielonego, cichego miejsca blisko miasta - i chcesz zacząć budowę bez czekania na formalności? Mam dla Ciebie 4 działki budowlane w Łagiewnikach, z indywidualnymi pozwoleni...

  • Działka Gdańsk Jasień ul. Połczyńska

    Gdańsk » ul. Połczyńska

    • 610 000 zł cena
    • 526 m2 powierzchnia
    • 1 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka 126/50 o powierzchni 526 m2 przeznaczona pod zabudowę mieszkaniowo-usługową przy ul. Połczyńskiej w Gdańsku.Działka płaska, nieogrodzona , wyrównana.Działka pos...

  • Działka Gdańsk Jasień ul. Połczyńska

    Gdańsk » ul. Połczyńska

    • 625 000 zł cena
    • 541 m2 powierzchnia
    • 1 156 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka 126/49 o powierzchni 541 m2 przeznaczona pod zabudowę mieszkaniowo-usługową przy ul. Połczyńskiej w Gdańsku.Działka płaska, nieogrodzona, wyrównana.Działka posi...