• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • Działka 4017 m2 budowlana Leokadiów gm. Puławy.

    Leokadiów

    • 99 000 zł cena
    • 4 017 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka 0,40 ha (4017 m2) z możliwością częściowej zabudowy mieszkaniowej z wjazdem od strony DK 12 (trasa Puławy-Zwoleń) w Leokadiowie gm. Puławy.Działka: -powierzchnia 0,40 ha -...

  • Działka Reda ul.

    Reda

    • 5 250 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 525 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka o powierzchni 1 ha w cichej i zielonej okolicy Rumi/ Redy, doskonała pod tereny rekreacyjne i ekologiczne!LOKALIZACJA:Działka położona jest na granicy Rumi i Redy, w spokoj...

  • działka wielkość 1,7 ha malużyn
    działka wielkość 1,7 ha malużyn

    Malużyn

    • 9 zł cena
    • 17 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    sprzedam działkę możliwość budowy , jako na działce lub podzielić w przypadku braku możliwości , można budować jako rolnik ponieważ działka jest powyżej 1 hektara we wieś malużyn...

  • Działka budowlana Gosprzydowa gm. Gnojnik
    1 / 15
    Działka budowlana Gosprzydowa gm. Gnojnik

    Gosprzydowa

    • 99 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dużo terenu budowlanego w świetnej cenie idealne miejsce dla kogoś z pomysłem Jeśli szukasz przestrzeni, swobody i miejsca z potencjałem ta oferta zasługuje na uwagę. Aktualna ofer...

  • Działka budowlana Nowieczek gm. Dolsk,
    1 / 5
    Działka budowlana Nowieczek gm. Dolsk,

    Nowieczek

    • 159 000 zł cena
    • 956 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam do zakupu działkę o powierzchni 956m2 położoną w Nowieczku niedaleko Dolska (powiat śremski, woj.wielkopolskie). Działka nr 49/46 w kształcie ściętego prostokąta. Przybliż...

  • Działka budowlana Kokorzyn gm. Kościan,
    1 / 6
    Działka budowlana Kokorzyn gm. Kościan,

    Kokorzyn

    • 160 000 zł cena
    • 825 m2 powierzchnia
    • 194 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Budowlana w Kokorzynie: Idealne Miejsce na Twój Dom Opis Działki Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 825 m² zlokalizowaną w  miejscowości Kokorzyn, w pobl...

  • Działka Duchnów

    Duchnów

    • 2 200 000 zł cena
    • 17 000 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękna działka w Duchnowie z prywatnym lasem. Nieruchomość składa się z dwóch pasków, długich pasków - zwężających się po prawej stronie czyli tam gdzie są lasy. Lewa s...

  • Działka Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Wiczlińska

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Wiczlińska

    • 4 168 000 zł cena
    • 5 210 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa w Gdyni Chwarzno-Wiczlino, składająca się z dwóch działek budowlanych sprzedawanych wyłącznie w pakiecie. Łączna powierzchnia terenu to...

  • Działka z domem całorocznym nad Chańczą!

    Życiny

    • 799 000 zł cena
    • 1 153 m2 powierzchnia
    • 693 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka inwestycyjna powstała z dwóch sąsiadujących działek o łacznej powierzchni 1153 m², położona w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji nad Zalewem Chańcza....

  • 1 / 3
    Działka Boguchwała Lutoryż

    Boguchwała

    • 420 000 zł cena
    • 2 856 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    | Działka Przemysłowo Budowlana 28,56 m2 LUTORYŻ Przedstawiamy w ofercie biura wyjątkową działkę z przeznaczeniem pod budownictwo lub usługi w Lutoryżu k. Boguchwały. D...

  • Borszyce gm.Kowiesy działka 3282 m

    Borszyce

    • 69 000 zł cena
    • 3 282 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na Sprzedaż działka w Borszycach gmina Kowiesy, powiat Skierniewicki.Działka o wymiarach 14 m od drogi, x 233mMedia prąd i woda w drodze dojazdowejBrak planu zagospodarowania dla d...

  • Działka rolna Żurowa gm. Szerzyny
    1 / 15
    Działka rolna Żurowa gm. Szerzyny

    Żurowa

    • 65 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    1 ha działki rolnej w gminie Szerzyny Na sprzedaż działka widokowa o powierzchni 10000 m2, położona w malowniczej miejscowości Żurowa, gmina Szerzyny, powiat tarnowski. Zgodnie z...

  • Działka budowlana Chmieleniec gm. Łęczyce,
    1 / 15
    Działka budowlana Chmieleniec gm. Łęczyce,

    Chmieleniec

    • 180 000 zł cena
    • 1 042 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NOWA CENA! Na sprzedaż pozostały 3 działki w Chmieleńcu, przy ulicy Sosnowej - wsi kaszubskiej, położonej w województwie pomorskim, w powiecie wejherowskim, w gminie Łęczyce, na sk...

  • Działka rolna Podstolice gm. Wieliczka
    1 / 4
    Działka rolna Podstolice gm. Wieliczka

    Podstolice

    • 550 000 zł cena
    • 22 500 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż piękna, słoneczna działka rolna o powierzchni 2,1 ha, położona w malowniczych Podstolicach, zaledwie 8 km od Wieliczki i 17 km od Krakowa. Teren w dużej mierze płaski,...

  • Działka inwestycyjna Sulejówek, Narutowicza
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Sulejówek, Narutowicza

    Sulejówek

    • 750 000 zł cena
    • 2 545 m2 powierzchnia
    • 295 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Pragnę zaoferować do sprzedaży działkę budowlaną ( 2 działki, 750m2 i 1975m2 ), inwestycyjną pod zabudowę wielorodzinną. powierzchnia działek łącznie to 2545m2 Położona jest w Su...

  • Działka budowlana Wołowice gm. Czernichów, Nadwiślańska
    Działka budowlana Wołowice gm. Czernichów, Nadwiślańska

    Wołowice

    • 768 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prawie 48arowa działka przeznaczona w planie zagospodarowania MN zabudowa jednorodzinna .MOŻLIWOŚĆ WYBUDOWANIA 6 DOMÓW . -50% powierzchni biologicznie czynnej , -nowa zabudowa do 9...

  • Działka Gliczarów Górny ul.

    Gliczarów Górny

    • 300 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 750 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana domkiem na zgłoszenie (dla własnych celów) przy ul. Łosie Leśnica/Gliczarów Górny. Możliwość wykończenia aktualnej budowy.AktualnieTrzy...

  • Działka Suszec

    Suszec

    • 599 000 zł cena
    • 3 759 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    | Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa - Suszec, 3759 m², ogrodzona Na sprzedaż działka o powierzchni 3759 m², położona w miejscowości Suszec , z przeznacz...

  • Działka budowlana 0.55 ha Sielce gm. Końskowola

    Sielce

    • 129 000 zł cena
    • 5 481 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka z możliwością zabudowy o pow. 5481 m2 ( MPZP), (prąd, woda, kanalizacja w drodze) w spokojnej okolicy w m. Sielce gm. Końskowola pow. puławski woj. lubelskie z bardzo dobr...

  • Działki 10 km od Radomska z WARUNKAMI ZABUDOWY

    Radomsko

    • 96 200 zł cena
    • 962 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę pod zabudowę mieszkaniową, o powierzchni 962m2. Położona w Kletni, blisko Radomska.Bardzo dobra lokalizacja. WYDANE WARUNKI ZABUDOWY - kupujesz i od razu możesz za...