• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • Okazja, Działka Mazewo Dworskie B z dużym potencjałem
    1 / 13
    Okazja, Działka Mazewo Dworskie B z dużym potencjałem

    Mazewo Dworskie"A"

    • 210 000 zł cena
    • 300 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działki rolno-leśne o łącznej powierzchni 3 ha. Nieruchomość znajduje się w odległości około 4 km od Nasielska, odległość od Warszawy około 40 km. Odległość od stacji kolejowej Kąt...

  • sprzedam działke 23 m2 pod garaz Brzeg dolny
    sprzedam działke 23 m2 pod garaz Brzeg dolny

    Brzeg Dolny

    • 35 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 1 522 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    plac 23m2 pod budowe garazu , alejka prcownicza w Brzegu Dolnym osiedle Fabryczne, samosiejki zostały usuniete

  • Odkryj Magię Podkowy Leśnej–Perła Nadolic Wielkich

    Nadolice Wielkie » ul. Żurawia

    • 289 000 zł cena
    • 939 m2 powierzchnia
    • 308 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W sercu malowniczej Podkowy Leśnej, w Nadolicach Wielkich, u zbiegu ulic Orlej i Żurawiej rozpościera się działka budowlana, która zaprasza do odkrycia swojej niepowtarzalnej urody...

  • Działka Subkowy ul. Ogrodowa

    Subkowy » ul. Ogrodowa

    • 1 099 000 zł cena
    • 8 700 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    *** TYLKO U NAS !!! ***Działka 8700 m2 + 114 m2 działka drogowa, z uchwalonym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.LOKALIZACJA - Subkowy | Idealne połączenie spokoju i...

  • Działka Subkowy ul. Ogrodowa

    Subkowy » ul. Ogrodowa

    • 1 099 000 zł cena
    • 8 814 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Józefów ul. Owsiana

    Józefów » ul. Owsiana

    • 915 000 zł cena
    • 1 737 m2 powierzchnia
    • 527 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż: Atrakcyjna działka inwestycyjno-budowlana - 1737 m², Józefów Nadwiśle, Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1737 m², położona w gminie Józefów, zaledwie 150 m o...

  • Działka leśna- Narożniki- Radgoszcz

    Radgoszcz » ul. Narożniki

    • 39 500 zł cena
    • 13 600 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Okazja!!!Działka blisko zalewu w Narożnikach.Do sprzedania oferujmy Państwu działkę leśną w miejscowości Radgoszcz.Powierzchnia 1,36 ha w jednym kawałku, o nieregularnym kształcie...

  • Działka Subkowy ul. Ogrodowa

    Subkowy » ul. Ogrodowa

    • 1 099 000 zł cena
    • 8 814 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Kobylany gm. Zabierzów - płaska, 35-arowa działka budowlana
    Kobylany gm. Zabierzów - płaska, 35-arowa działka budowlana

    Kobylany

    • 820 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 235 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Płaska działka budowlana o pow. 3500 m2 położona w Kobylanach gm. Zabierzów. Jest usytuowana przy bocznej, asfaltowej drodze gminnej. Jest również możliwość dojazdu z drugiej stron...

  • Działka budowlana 0,20 ha Krzeszów | Kustrawa
    1 / 4
    Działka budowlana 0,20 ha Krzeszów | Kustrawa

    Kustrawa

    • 110 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuję na sprzedaż działkę położną w Kustrawie. * Działka położona w ładnej i spokojnej okolicy otoczonej lasami, w sąsiedztwie domy jednorodzinne, * Działka znajduje się bezpo...

  • Atrakcyjna działka rolna z potencjałem
    1 / 4
    Atrakcyjna działka rolna z potencjałem

    Wojciechy

    • 89 000 zł cena
    • 10 691 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    a sprzedaż atrakcyjna działka rolna o numerze ewidencyjnym 102/8, położona w miejscowości Wojciechy, gmina Bartoszyce, województwo warmińsko-mazurskie. Działka o powierzchni 1,069...

  • Działka budowlana Wojnicz
    1 / 13
    Działka budowlana Wojnicz

    Wojnicz

    • 89 000 zł cena
    • 837 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    IDEALNA DZIAŁKA POD DOM - CISZA, ZIELEŃ I SZYBKI DOJAZD DO TARNOWA Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka gruntu o powierzchni około 8,5 ara, zlokalizowana w miejscowości...

  • Działka rolno-rekreacyjna 1,59 ha – Nowosiółki, gmina Baligr
    1 / 16
    Działka rolno-rekreacyjna 1,59 ha – Nowosiółki, gmina Baligr

    Nowosiółki

    • 100 000 zł cena
    • 2 m2 powierzchnia
    • 50 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1,5935 ha, położona w malowniczej miejscowości Nowosiółki, w sercu Bieszczadów. To idealne miejsce dla osób, które marzą o własnym kawał...

  • Sprzedam
    1 / 11
    Sprzedam

    Kotla

    • 3 000 000 zł cena
    • 10 800 m2 powierzchnia
    • 278 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Dawny Oberhof – niezwykły dom na dużej działce w sercu Dolnego Śląska To nie jest zwykły dom – to wyjątkowa posiadłość z duszą, której historia sięga początków XX wieku. Położony...

  • Super działka budowlano-rolna tylko 10zł za m2!!!
    1 / 2
    Super działka budowlano-rolna tylko 10zł za m2!!!

    Janów

    • 150 000 zł cena
    • 21 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlano-rolna o powierzchni 2,1ha. Tylko 7zł za m2! Działka bardzo dogodnie położona w Żurawiu gmina Janów (Jura Krakowsko-częstochowska). Dojazd do Częstoch...

  • Bajeczna dzialeczka przy Kampinosie
    1 / 11
    Bajeczna dzialeczka przy Kampinosie

    Adamówek

    • 230 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    We wsi ADAMÓWEK - od ul. Pańskiej, w pięknym miejscu,100 m od Kampinoskiego Parku Narodowego, 17 km od granic Warszawy,10 km od Nowego Dworu Mazowieckiego (LOTNISKO MODLIN), 3 km o...

  • Falenty Nowe, okolica nowo powstających domów

    Falenty Nowe

    • 739 000 zł cena
    • 1 120 m2 powierzchnia
    • 660 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka położona w miejscowości Falenty Nowe, gmina Raszyn, działka w kształcie prostokąta o powierzchni 1120 m2.Cicha i spokojna okolica, idealne miejsce dla osób sz...

  • Atrakcyjna działka budowlana w Niedźwiedziu

    Niedźwiedź

    • 226 000 zł cena
    • 1 402 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam działkę budowlaną o pow. 1402 m2 w Niedźwiedziu gm. Kobylanka.Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (uchwała nr XV/109/15).Parametry:- powie...

  • Działka budowlana Piaski blisko Ełku

    Piaski

    • 270 360 zł cena
    • 3 004 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną położoną w miejscowości Piaski około 10 km od Ełku/15 minut jazdy samochodem. Działka położona w jednym z najpiękn...

  • Działka Otomin ul. Borówkowa

    Otomin » ul. Borówkowa

    • 999 000 zł cena
    • 2 251 m2 powierzchnia
    • 444 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA: na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2251 m2.Aktualnie teren jest ogrodzony (ogrodzenie w postaci siatki, drewniane), lekko nachylony. Kształt działki tworzy trapez...