• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • Działka siedliskowa w cenie gruntu rolnego Łęki Szlacheckie
    1 / 6
    Działka siedliskowa w cenie gruntu rolnego Łęki Szlacheckie

    Dobrenice

    • 65 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż działka siedliskowa o powierzchni 2800m 2 położona Dobrenicach gmina Łęki Szlacheckie pow. piotkowski. Oznaczenie działki 101005_2.0006.541. Działka w kształcie prost...

  • Sprzedam działkę budowlaną w okolicach Kozienic
    Sprzedam działkę budowlaną w okolicach Kozienic

    Cudów

    • 220 000 zł cena
    • 1 044 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w Cudowie 4 km od Kozienic. Na działce stoi budynek w stanie surowym. Działka nieogrodzona, uzbrojona w media: prąd, wod.-kan. i światłowód. Więcej informacji na p...

  • Działka Nowe Mostki Żelazowa Wola Działki budowlane 1000 m2
    1 / 2
    Działka Nowe Mostki Żelazowa Wola Działki budowlane 1000 m2

    Nowe Mostki

    • 200 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane 1000 m2. Dostępne tylko 69/19 (na zdjęciu oznaczona nr 5) i podłużna 69/20. Postaw dom jednorodzinny lub pawilon usługowy. W bliskiej okolicy Dom Urodzenia Fryder...

  • Działka inwestycyjna Puszcza Mariańska
    1 / 2
    Działka inwestycyjna Puszcza Mariańska

    Puszcza Mariańska

    • 660 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania działka przemysłowa o powierzchni 6000 m 2 bezpośrednio przylegająca do drogi asfaltowej o wymiarach 85 m na 77 m. Według miejscowego planu zagospodarowania przestr...

  • Działka rekreacyjna Cewlino gm. Manowo
    1 / 8
    Działka rekreacyjna Cewlino gm. Manowo

    Cewlino

    • 107 340 zł cena
    • 1 789 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Na sprzedaż działka rekreacyjna w Cewlinie, pod Koszalinem idealne miejsce na Twój dom letniskowy lub inwestycję turystyczną. - Lokalizacja: ul. Wiejska, Cew...

  • Działka usługowa Skierniewice Strobów
    1 / 5
    Działka usługowa Skierniewice Strobów

    Skierniewice

    • 499 900 zł cena
    • 17 095 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Do sprzedania 1,7 ha terenu zieleni komponowanej (parkowej), do zabudowy jednorodzinnej wolnostojącej z dopuszczeniem nieuciążliwych usług turystyki. Obszar położony w strefie eks...

  • Działka Humin gm. Bolimów
    Działka Humin gm. Bolimów

    Humin

    • 320 000 zł cena
    • 4 632 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania nieruchomość o całkowitej powierzchni 4632 m 2 . Według MPZP 1930m 2 znajduje się w oznaczeniu RMu z przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniową z usługami. Na działce...

  • Działka budowlana Jasionna gm. Bolimów
    Działka budowlana Jasionna gm. Bolimów

    Jasionna

    • 249 990 zł cena
    • 10 002 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania ziemia rolna o powierzchni 1 ha i wymiarach 170m x 59m dłuższym bokiem przylegający do drogi asfaltowej. Obecnie grunt użytkowany pod uprawę zbóż. Dla nieruchomości z...

  • Działka rolna Korabiewice gm. Puszcza Mariańska
    1 / 2
    Działka rolna Korabiewice gm. Puszcza Mariańska

    Korabiewice

    • 173 000 zł cena
    • 23 171 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania ziemia rolna o pow 2,32 ha w jednym kawałku o wym. 84 x 230 m położona w miejscowości Korabiewice. Według klas bonitacyjnych w obrębie nieruchomości występuje RIVa, R...

  • Działka budowlana Gruczno gm. Świecie
    1 / 10
    Działka budowlana Gruczno gm. Świecie

    Gruczno

    • 976 000 zł cena
    • 6 100 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tylko w biurze Jagła Nieruchomości . Piękna działka położona w miejscowości Gruczno, powiat świecki. Gruczno to malowniczo położona wieś, 12 km na południe od Świecia...

  • Muszyna -działka z zabudowaniami
    1 / 8
    Muszyna -działka z zabudowaniami

    Muszyna

    • 600 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Muszyna, ul. Piłsudskiego 114 – działka budowlana o pow. 15 arów. – wjazd od ulicy Piłsudskiego. Załączone do oferty zdjęcia i plany pozwolą ocenić atrakcyjność oferty sprzeda...

  • Działki rolne Chrzanowo k. Ełku możliwe WZ

    Chrzanowo

    • 70 210 zł cena
    • 1 003 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działki rolne i rolno-budowlane w Chrzanowie obok Ełku.Nieruchomość należy do kompleksu działek rolno-budowlanych wykorzystywanych p...

  • Działki budowlane Bysław 821-1062 m²

    Bysław

    • 119 000 zł cena
    • 1 062 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 7 działek zlokalizowanych w kameralnym kompleksie w miejscowości Bysław, gmina Lubiewo, powiat tucholski, województwo kujawsko - pomorskie, w Borach Tucholskich.Okolica...

  • Działka Piła - Nogawica 1.517 m²

    Piła

    • 239 000 zł cena
    • 1 517 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Unikalna działka w Pile Nogawica, gmina Gostycyn - doskonała pod budowę domu lub jako inwestycja!Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1.517...

  • Działka Otomin ul. Księżycowa

    Otomin » ul. Księżycowa

    • 499 000 zł cena
    • 1 039 m2 powierzchnia
    • 481 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1039 m2 w Otominie przy ul. Księżycowej.LOKALIZACJA: Działka znajduje się w miejscowości Otomin (powiat gdański, gmina Kolbudy) tuż przy...

  • Działka Studzionka

    Studzionka

    • 449 000 zł cena
    • 4 580 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    | Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż działkę budowlaną ze stuletnim domem - Studzionka, gm. Pszczyna. Fakty: Powierzchnia całkowita: 4 580 m²...

  • 1 / 4
    Działki, Sprzedaż, Dreglin gm. Glinojeck, przy S7

    Dreglin

    • 45 045 zł cena
    • 1 001 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działki położone w miejscowości Dreglin gm. Glinojeck o powierzchni od 1001 m2 do 1620 m2.PRZEZNACZENIE:– działki objęte miejscowym planem zagospodarowania MU...

  • Działka Tylmanowa

    Tylmanowa

    • 390 000 zł cena
    • 2 211 m2 powierzchnia
    • 177 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana 22 ary w Tylmanowej (Gmina Ochotnica Dolna) Cena: 390 000 zł. Oferuję piękną, widokową działkę budowlaną o powierzchni 0,2211 ha ( 22 ary ),...

  • Działka rolno-budowlana 0,31 ha w Gołębiu k/Puław.

    Gołąb » os. Lotnisko

    • 250 000 zł cena
    • 3 123 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka