• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Krępa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Nowe Opole

(3)
  • Atrakcyjna działka budowlana Opole Nowe
    1 / 2
    Atrakcyjna działka budowlana Opole Nowe

    Nowe Opole

    • 280 000 zł cena
    • 1 085 m2 powierzchnia
    • 259 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1085 m², położona w spokojnej i zielonej okolicy, zaledwie 8 km od centrum miasta Siedlce. Działka znajd...

  • Dom do remontu, Nowe Opole, gm. Siedlce
    1 / 14
    Dom do remontu, Nowe Opole, gm. Siedlce

    Nowe Opole

    • 450 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 4 412 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom do remontu – Nowe Opole, ul. Okrężna REZERWACJA Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 102 m², położony na działce 714 m² w Nowym Opolu. Nieruchomość przeznaczona do generalnego r...

  • Działka inwestycyjna o powierzchni 5260 m²
    1 / 3
    Działka inwestycyjna o powierzchni 5260 m²

    Nowe Opole

    • 789 000 zł cena
    • 5 260 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nowe Opole | ul. Warszawska | działka nr 513 Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 5260 m², podzielona na część usługowo-przemysłową oraz budowlaną, co daje szerokie możli...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • działka kilka km od Siedlec - Siedlce woj. mazowieckie
    1 / 4
    działka kilka km od Siedlec - Siedlce woj. mazowieckie

    Opole-Świerczyna

    • 130 500 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę o powierzchni 2900 m2 położoną kilka kilometrów od Siedlec, na granicy miasta (Opole Świerczyna, gmina Siedlce). Do działki jest dojazd asfaltowy od strony Strzały...

  • Dom z potencjałem na działce 3000 m2 pod Siedlcami
    1 / 15
    Dom z potencjałem na działce 3000 m2 pod Siedlcami

    Gręzów

    • 920 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 4 973 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    iHomes sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Żelków-Kolonia

    • 750 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 4 492 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Na wynajem obiekt biurowo-handlowo-usługowo-produkcyjny
    1 / 12
    Na wynajem obiekt biurowo-handlowo-usługowo-produkcyjny

    Gręzów

    • 40 000 zł cena
    • 881 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lewalski Bezpieczeństwo-Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem budynek handlowo-usługowo-biurowo-produkcyjny znajdujący się w Gręzowie przy ul. Budowlanej. Gręzów to miejscowo...

  • Na sprzedaż działka budowlana – Żelków-Kolonia, 9 arów, 300 000 z...

    Żelków-Kolonia

    • 300 000 zł cena
    • 897 m2 powierzchnia
    • 335 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 897 m² (9 arów), położoną w miejscowości Żelków-Kolonia. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca na budowę domu w s...

  • Działka inwestycyjna 2812 m² – Nowe Iganie
    1 / 2
    Działka inwestycyjna 2812 m² – Nowe Iganie

    Nowe Iganie

    • 799 000 zł cena
    • 2 812 m2 powierzchnia
    • 285 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 2812 m² | MPZP | Projekt bliźniaków | Nowe Iganie Opis nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 2812 m², położona w miejscowości Nowe Iganie,...

  • Dom na sprzedaż, 300m2, Nowe Iganie
    1 / 16
    Dom na sprzedaż, 300m2, Nowe Iganie

    Nowe Iganie

    • 1 300 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 3 940 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny dom z ogromną działką – Nowe Iganie k. Siedlec Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, ale z szybkim dostępem do miasta i autostrady? Ta nieruchomość łączy komfor...

  • Duża działka usługowa 6000m2 w Grezów!!!
    1 / 14
    Duża działka usługowa 6000m2 w Grezów!!!

    Gręzów

    • 950 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 159 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    WYJĄTKOWA OFERTA SPRZEDAŻY! SZUKASZ DZIAŁKI NA INWESTYCJE LUB POD DOM? TO OGŁOSZENIE JEST DLA CIEBIE! Działki w Gręzewie o powierzchni 7300m², 1367m² oraz 355m²! Sprzedajemy trzy...

  • Dom w Żelkowie Kolonia (200m²) z działką (2300m²)
    1 / 8
    Dom w Żelkowie Kolonia (200m²) z działką (2300m²)

    Żelków-Kolonia

    • 969 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 845 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w Żelków Kolonia, ul. Wesoła . Powierzchnia domu: 200 m² + działka 2300 m² Cena: 969 000 zł – do negocjacji Dom dwukondygnacyjny – ok. 200 m² Parter – wykończony...

  • Atrakcyjna działka budowlana Gręzów
    1 / 2
    Atrakcyjna działka budowlana Gręzów

    Gręzów

    • 155 000 zł cena
    • 770 m2 powierzchnia
    • 202 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam Państwu do sprzedaży działkę budowlaną w miejscowości Gręzów. Położenie: kilka kilometrów od granicy miasta, z dobrym dojazdem drogą asfaltową Wielkość: 770 m² — wysta...

  • Nieruchomość - Nowe Iganie

    Nowe Iganie

    • 259 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dla osób ceniących urok przeszłości mamy wyjątkową propozycję – wiekowy dom położony bezpośrednio przy drodze w malowniczej miejscowości Nowe Iganie przy ul. Wyględówka. Podsta...

  • Działka budowlana 998 m2 -Nowe Iganie
    Działka budowlana 998 m2 -Nowe Iganie

    Nowe Iganie

    • 249 000 zł cena
    • 998 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona blisko miasta Siedlce w miejscowości Nowe Iganie, co łączy zalety życia w spokojnej, zielonej okolicy z dobrym dostępem do miejskiej infrastruktury. Ter...

  • Zmień mieszkanie na lokal z ogrodem blisko Siedlec
    1 / 14
    Zmień mieszkanie na lokal z ogrodem blisko Siedlec

    Żelków-Kolonia

    • 395 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Lokal mieszkalny z ogrodem | 79 m² | 10 min do Siedlec | Spokojna okolica Idealne miejsce dla rodziny lub jako pierwsza nieruchomość z ogrodem! Na sprzedaż funkcjonalny lokal mie...