• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • 1 / 4
    Działka Żory Centrum

    Żory

    • 2 000 000 zł cena
    • 5 946 m2 powierzchnia
    • 337 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    | Oferta idealna dla inwestorów! Tylko i wyłącznie w naszym biurze! Działka usługowa Żory - Śródmieście, przy jednej z najbardziej ruchliwych ulic, idealna pod stac...

  • Działka budowlana - 1750 m, ogrodzona z mediami
    Działka budowlana - 1750 m, ogrodzona z mediami

    Skuły

    • 700 000 zł cena
    • 1 750 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną zlokalizowaną we wsi Skuły, w województwie mazowieckim, w gminie Żabia Wola, w powiecie grodziskim. Powierzchnia działki wynosi 1750 m2 (35...

  • Działka budowlana Pisary gm. Zabierzów, Kasztanowa
    1 / 14
    Działka budowlana Pisary gm. Zabierzów, Kasztanowa

    Pisary

    • 1 600 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 391 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    41 AROWA Działka z PRAWOMOCNYM POZWOLENIEM NA BUDOWĘ 8 DOMÓW jednorodzinnych. w pobliskich Pisarach . Działka 41ar , szeroka , bezpośredni wjazd na drogę gminną asfaltową. Zaproj...

  • Działka budowlana Pisary gm. Zabierzów, Kasztanowa
    1 / 13
    Działka budowlana Pisary gm. Zabierzów, Kasztanowa

    Pisary

    • 800 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 445 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    18 AROWA Z ŁADNYM WIDOKIEM , SZEROKA z Prawomocnym POZWOLENIEM NA BUDOWĘ domu jednorodzinnego. Dom około 140 m2 , parter + poddasze. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowa...

  • Działka leśna Nowe Skoszewy gm. Nowosolna
    1 / 7
    Działka leśna Nowe Skoszewy gm. Nowosolna

    Nowe Skoszewy

    • 86 500 zł cena
    • 7 859 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Teren działki objęty planem zagospodarowania przestrzennego - tereny lasów. Możliwość zabudowy kubaturowej związanej z gospodarką leśną. Las jest położony w sąsiedztwie Rodzinnych...

  • Działka budowlana Jakubowice Konińskie gm. Niemce,
    1 / 4
    Działka budowlana Jakubowice Konińskie gm. Niemce,

    Jakubowice Konińskie

    • 540 000 zł cena
    • 1 396 m2 powierzchnia
    • 387 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Jakubowicach Konińskich. Jedynie 5 minut drogi od Lublina. O NIERUCHOMOŚCI: Działka o powierzchni 1 396 m2. MPZP pod zabudowę Zagrodową MR. W sąsiedztwie nowo...

  • Działka budowlana Lublin Sławinek,
    1 / 4
    Działka budowlana Lublin Sławinek,

    Lublin

    • 399 000 zł cena
    • 1 392 m2 powierzchnia
    • 287 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1392 m2 w Lublinie. Możliwość zakupu działki z warunkami zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny według projektu domu HG-S3. Medi...

  • Piękna działka w pobliżu jeziora

    Dąbrowa

    • 98 000 zł cena
    • 1 055 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka, Dąbrowa, Ludwin, 10,5 ar, media, Jezioro RogóźnoMożliwość zakupu kilku lub wyboru:nr1 120 tys złnr2-3 98 tys złnr4-5 60 tys złDziałka:- 1 linia zabudowy- 1055 m2- wymiary...

  • 1 / 3
    Działka Pępowo ul. Łąkowa

    Pępowo » ul. Łąkowa

    • 562 640 zł cena
    • 2 164 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka w miejscowości Pępowo z utwardzoną drogą dojazdową!282/24- 2164 m2 - 562 640  złLOKALIZACJA: Działka położona w pięknej, kaszubskiej wsi Pępowo w gminie Żukowo....

  • Działka Jasienica

    Jasienica

    • 1 554 000 zł cena
    • 42 169 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | Działka rolna w Jasienicy koło Bielska-Białej Oferujemy do sprzedaży działkę rolną o powierzchni 4, 2169 ha, klasie ziemi: RIVb, PsIV, PsV, LsIV, Lzr-RIVb. Do działki prow...

  • 1 / 3
    Działka Pępowo ul. Łąkowa

    Pępowo » ul. Łąkowa

    • 756 600 zł cena
    • 2 910 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka w miejscowości Pępowo z utwardzoną drogą dojazdową!282/25- 2910 m2- 756 600 złLOKALIZACJA: Działka położona w pięknej, kaszubskiej wsi Pępowo w gminie Żukowo. B...

  • Działka budowlana z budynkiem gospodarczym

    Łączno

    • 140 000 zł cena
    • 2 013 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ – DZIAŁKA BUDOWLANA Z ZABUDOWANIAMI – ŁĄCZNO, GMINA MORĄG.Województwo warmińsko -mazurskie.Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej z zabudowaniam...

  • Działki budowlane 21.5a w miejscowości Mała.

    Krzynowłoga Mała

    • 125 059 zł cena
    • 2 151 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA ŁADNYCH, WIDOKOWYCH DZIAŁEK 21.5a, BLISKO LASU W MIEJSCOWOŚCI MAŁA KOŁO ROPCZYC.Do zaoferowania posiadamy 5 działek budowlanych o powierzchni 21.5a i jedną działkę 22.5a w m...

  • Działka Gdańsk Brzeźno ul. Kazimierza Pułaskiego

    Gdańsk » Brzeźno » ul. Pułaskiego

    • 4 999 000 zł cena
    • 866 m2 powierzchnia
    • 5 773 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    WYJĄTKOWY DOM WOLNOSTOJĄCY W GDAŃSKU BRZEŹNIE - INWESTYCJA Z POTENCJAŁEM LUB KOMFORTOWY DOM RODZINNY!LOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej atrakcyjnych i ro...

  • Piękna działka z wz i stawem. Morzywół.
    1 / 6
    Piękna działka z wz i stawem. Morzywół.

    Morzywół

    • 178 500 zł cena
    • 16 900 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości Północ w Końskich - Skuteczni w Polsce i za granicą , zachęca Państwa do zapoznania się z najnowszą ofertą sprzedaży nieruchomości. Umowa podpisana na wyłączn...

  • Siedlisko na sprzedaż
    1 / 3
    Siedlisko na sprzedaż

    Świdno

    • 990 000 zł cena
    • 49 500 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Oferujemy do sprzedaży działkę siedliskową o dużej powierzchni 4,9500 ha, szerokość działki 100 m, położonej na terenie wiejskim, w miejscowości Świdno gm. Wierzbno powiat węgrowsk...

  • Działki leśne 1,1ha Trygort Mazury 500m do jeziora Mamry
    1 / 6
    Działki leśne 1,1ha Trygort Mazury 500m do jeziora Mamry

    Trygort

    • 320 000 zł cena
    • 11 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Dwie działki leśne nr 294 i 295 ob. Trygort o powierzchni razem 1,1ha, 500m od jeziora Mamry, 800m do portu żeglarskiego 2 km do Węgorzewa, 2 km do plaży w Zwierzynieckim Rogu...

  • Działka inwestycyjna Łubowo Owieczki, Owieczki
    1 / 13
    Działka inwestycyjna Łubowo Owieczki, Owieczki

    Łubowo

    • 649 000 zł cena
    • 15 300 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna Owieczki k/Łubowa w pobliżu węzła S5. Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość, jaką jest teren o powierzchni 1,53ha, z przeznaczeniem pod inwestyc...

  • Działka usługowa Adamowice gm. Mszczonów
    1 / 7
    Działka usługowa Adamowice gm. Mszczonów

    Adamowice

    • 899 000 zł cena
    • 10 200 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Piękna działka w Adamowicach pod Mszczonowem z dwoma stawami i rzeczką. Zadrzewiona i ogrodzona dookoła, bez sąsiadów. Działka z MPZP na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i usł...