• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • Działka Maurzyce ul.

    Maurzyce

    • 138 000 zł cena
    • 10 200 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Oferuję na sprzedaż działkę leśną o powierzchni 10.200 m2. Działka położona jest w gminie Zduny, miejscowości Maurzyce.Najważniejsze atuty:Wymiary działki: 18 x 627.Dodatkowe infor...

  • Działka Maurzyce ul.

    Maurzyce

    • 96 000 zł cena
    • 7 400 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Oferuję na sprzedaż działkę leśną/ rolną o powierzchni 7.400 m2. Działka położona jest w gminie Zduny, miejscowości Maurzyce.Najważniejsze atuty:Wymiary działki: 14 x 641.Powierzch...

  • Działka Maurzyce ul.

    Maurzyce

    • 187 500 zł cena
    • 13 500 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Oferuję na sprzedaż działkę leśną/ rolną o powierzchni 13.500 m2. Działka położona jest w gminie Zduny, miejscowości Maurzyce.Najważniejsze atuty:Wymiary działki: 36 x 430,5.Powier...

  • Działka Maurzyce ul.

    Maurzyce

    • 202 500 zł cena
    • 14 500 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Oferuję na sprzedaż działkę leśną o powierzchni 14.500 m2. Działka położona jest w gminie Zduny, miejscowości Maurzyce.Najważniejsze atuty:Wymiary działki: 24,5 x 649,5.Dodatkowe i...

  • Działki pod Kołobrzegiem w bardzo dobrej cenie !

    Kędrzyno

    • 89 000 zł cena
    • 9 003 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję na sprzedaż trzy działki o powierzchni około 3000 m2 każda, położonych w miejscowości Kędrzyno przy drodze publicznej około 18 km od Kołobrzegu.Duże działki rolne w spokojn...

  • Malownicze działki nad morzem , tylko 3 km do morza .
    Malownicze działki nad morzem , tylko 3 km do morza .

    Pobierowo

    • 310 500 zł cena
    • 1 725 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o całkowitej pow.1760m2. możliwość kupienia dwóch takich samych działek obok siebie. Wydane są warunki zabudowy również na obie działki. Sprzedam piękną dużą dzi...

  • Działka budowlana 3 km od morza, warunki zabudowy
    Działka budowlana 3 km od morza, warunki zabudowy

    Pobierowo

    • 326 700 zł cena
    • 1 815 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną dużą działkę 1760m2 , wszystkie media ; woda-kanalizacja ,prąd , gaz , .Działka ma duży potencjał , może być wykorzystana pod turystykę lub dla celów prywatnych . O...

  • Duża nieruchomość w pięknej lokalizacji - ok. 3.2 ha
    1 / 7
    Duża nieruchomość w pięknej lokalizacji - ok. 3.2 ha

    Wólka-Wojciechówek

    • 409 000 zł cena
    • 32 000 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż posiadam dużą nieruchomość (ok 3.2 ha) w przepięknej lokalizacji! Jest to idealne miejsce do wypoczynku. W pobliżu nieruchomości znajdują się zabudowania rekreacyjne o...

  • Działka Lublin
    1 / 5
    Działka Lublin

    Lublin

    • 35 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Malownicza działka Rod położona w otulinie lasu przy Alejach Warszawskich w Lublinie. Nieruchomość posiada 300m2 powierzchni i znajduję się na niej domek drewniany 20m2. Z mediów d...

  • Działki budowlane Kępina gm.Tuliszkow
    1 / 5
    Działki budowlane Kępina gm.Tuliszkow

    Kępina

    • 105 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży działek w miejscowości Kępina, gmina Tuliszków, powiat turecki, województwo wielkopolskie Lokalizacja: Działki położone są w miejscowości Kępina, w gminie Tuliszk...

  • Działka Nowogród ul. Śródpolna

    Nowogród » ul. Śródpolna

    • 249 000 zł cena
    • 3 134 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Śnisz o domu , który każdego dnia witają poranne mgły unoszące się nad rzeką? A może o własnym biznesie , w którym goście z całej Polski (i nie tylko!) będą zakochiwać się w kl...

  • Działka Gowino ul. Malinowa

    Gowino » ul. Malinowa

    • 330 410 zł cena
    • 1 429 m2 powierzchnia
    • 232 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA W GOWINIELOKALIZACJA:Działka położona jest w Gowinie - spokojnej, nieustannie rozwijająca się wsi w powiecie wejherowskim- na zachodnich obrzeżach Trójmiejskiego...

  • Urokliwa działka w Bieszczadach - Hoczew

    Hoczew

    • 115 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy wyjątkową działkę rolną klasy IVb o powierzchni 48 arów, położoną w malowniczej miejscowości Hoczew – pow. leski, woj. podkarpackie. Atuty nieruchomości: Otoczenie lasu...

  • Działka Budowlana + Własny Park, 10 min od miasta

    Zagórzyce

    • 199 800 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Budowlana + Własny Park, 10 min od miastaZagórzyce, pow. wołowski, gm. Wołów - Dolny ŚląskPod Zagórzycami rozciąga się jeden z najlepiej zachowanych kompleksów łąkowych na...

  • Działka Rydzewo ul. Obwodowa

    Rydzewo » ul. Obwodowa

    • 249 000 zł cena
    • 1 370 m2 powierzchnia
    • 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana nr 185/6 o pow. 1370 m Rydzewo, gm. Miłki, nad jeziorem Niegocin (Szlak Wielkich Jezior Mazurskich) Oferuję atrakcyjną działkę budowlaną położoną w m...

  • Tanio! Działki w spokojnej okolicy, las, góry

    Sucha Beskidzka

    • 170 000 zł cena
    • 2 186 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sucha BeskidzkaNa sprzedaż oferujemy działkę znajdującą się w spokojnym miejscu na terenie Suchej Beskidzkiej. Działka ta sąsiaduje z lasem co daje możliwość zamieszkania w ciszy i...

  • KRUS Mazanów Michałów działka rolna lub pod zalesienie
    KRUS Mazanów Michałów działka rolna lub pod zalesienie

    Mazanów

    • 10 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    ciekawa działka niestety bez dojazdu rolna na krus

  • Teren usługowy przy S8 – idealny pod magazyn lub warsztat
    1 / 10
    Teren usługowy przy S8 – idealny pod magazyn lub warsztat

    Adamowice

    • 499 999 zł cena
    • 3 654 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka usługowa w Adamowicach (gm. Mszczonów), przy ul. Leśnej – zaledwie 400 m od zjazdu z trasy S8! ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎...

  • Działka pod magazyny, produkcję i usługi – Nadarzyn
    1 / 9
    Działka pod magazyny, produkcję i usługi – Nadarzyn

    Nadarzyn

    • 999 999 zł cena
    • 3 834 m2 powierzchnia
    • 261 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa o powierzchni 3834 m², położona w Nadarzynie przy ul. Komorowskiej. Nieruchomość charakteryzuje się dogodnym dostępem do trasy ekspresowej...

  • Działka inwestycyjna pod segmenty, bliźniaki, hotel | TOP!
    1 / 8
    Działka inwestycyjna pod segmenty, bliźniaki, hotel | TOP!

    Łódź

    • 2 999 999 zł cena
    • 5 952 m2 powierzchnia
    • 505 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka inwestycyjna w Łodzi przy ul. Łomnickiej – w świetnej lokalizacji, blisko centrum miasta. ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎...