• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • Działka budowlana w Cieszynie - dzielnica Krasna.
    1 / 5
    Działka budowlana w Cieszynie - dzielnica Krasna.

    Cieszyn

    • 120 000 zł cena
    • 962 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Cieszynie przy ul. Wiosennej. Działka budowlana o powierzchni 962 m2. Działka posiada nr 134/4, obręb 70 w Cieszynie. Wg miejscowego planu zagospo...

  • Działka budowlana w Zamościu, ul. Myśliwska
    1 / 15
    Działka budowlana w Zamościu, ul. Myśliwska

    Zamość

    • 268 000 zł cena
    • 805 m2 powierzchnia
    • 333 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zakupu działki budowlanej nr 161/4 położonej w Zamościu, ul. Myśliwskiej. Powierzchnia działki: 805 m2. Działka ogrodzona. Wymiary: szerokość 23 m, długość 35 m....

  • Działka budowlana Międzyrzecze Dolne, pow. bielski
    1 / 3
    Działka budowlana Międzyrzecze Dolne, pow. bielski

    Międzyrzecze Dolne

    • 265 000 zł cena
    • 1 733 m2 powierzchnia
    • 153 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną, położoną w Międzyrzeczu Dolnym, około 11 km od miasta Bielsko-Biała. Działka ma uregulowaną sytuację prawną, czystą księgę wieczystą - bez obciążeń ora...

  • Sprzedam działkę rekreacyjną rod budowlani
    1 / 4
    Sprzedam działkę rekreacyjną rod budowlani

    Gliwice

    • 55 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 184 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam piękną działkę rekreacyjną w cichej, spokojnej okolicy pod lasem. ROD "Budowlani" ul. Ku Dołom. Działka 300m² Na działce jest altanka, stan: wyremontowana. Działka posiada...

  • Działka Budowlana (630 m2) okolice Lewej MEDIA (Wrocław)
    1 / 10
    Działka Budowlana (630 m2) okolice Lewej MEDIA (Wrocław)

    Wrocław

    • 690 000 zł cena
    • 630 m2 powierzchnia
    • 1 096 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TYLKO W HOME EXPERT SUPER OFERTA! Do sprzedania działka zabudowana domem wolnostojącym parterowym we Wrocławiu na Maślicach - okolice ul. Lewej Cicha uliczka pełna zieleni. Num...

  • Działka budowlana Gronówko gm. Lipno,
    1 / 6
    Działka budowlana Gronówko gm. Lipno,

    Gronówko

    • 140 400 zł cena
    • 780 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w m. Gronówko (gm. Lipno) kod pocztowy 64-111. Szczegóły: Powierzchnia: 780 m² Wymiary: 18 m x 40 m, kształt prostokąta - ideal...

  • Działka usługowa Gronówko gm. Lipno,
    1 / 5
    Działka usługowa Gronówko gm. Lipno,

    Gronówko

    • 414 150 zł cena
    • 2 761 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę usługową w miejscowości Gronówko (gm. Lipno).   Szczegóły: Powierzchnia: 2761 m Kształt: narożna, w kształcie trójkąta,co zapewnia doskonałą...

  • Działka Walentów ul.

    Walentów

    • 329 670 zł cena
    • 2 997 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży pięciu działek budowlanych położonych w malowniczej miejscowości Walentów, w gminie Leszno. To idealne miejsce dla osób pos...

  • Działka budowlana 5000 metrów. Ul. Aksamitna 20
    1 / 3
    Działka budowlana 5000 metrów. Ul. Aksamitna 20

    Łódź

    • 750 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana 5000 metrów dla inwestycji. W najbliższym sąsiedztwie park krajobrazowy wzniesień łódzkich, ul.Aksamitna 20 w Łodzi. Cicha i spokojna okolica, 700 me...

  • Działka w Lipowej -Twój przyszły dom
    1 / 8
    Działka w Lipowej -Twój przyszły dom

    Lipowa

    • 400 000 zł cena
    • 2 008 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KATARZYNA KORTYCZKO-TALIK Agent prowadzący [tel] Szukasz miejsca pod wymarzony dom w spokojnej i zielonej okolicy? A może myślisz o inwestycji deweloperskiej z potencjałem sprzeda...

  • Działka Gowino ul. Malinowa

    Gowino » ul. Malinowa

    • 254 000 zł cena
    • 915 m2 powierzchnia
    • 278 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA W GOWINIELOKALIZACJA:Działka położona jest w Gowinie - spokojnej, nieustannie rozwijająca się wsi w powiecie wejherowskim- na zachodnich obrzeżach Trójmiejskiego...

  • Działka Gdańsk Jasień ul. Połczyńska

    Gdańsk » ul. Połczyńska

    • 1 230 000 zł cena
    • 1 067 m2 powierzchnia
    • 1 153 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż 2 działki o powierzchni łącznej 1067 m2 przeznaczone pod  zabudowę mieszkaniowo-usługową przy ul. Połczyńskiej w Gdańsku.Dużym atutem działki jest to, że podzielona jes...

  • Działka Brzezówka

    Brzezówka

    • 35 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE W TRAKCIE PODZIAŁU GEODEZYJNEGO - BRZEZÓWKA GMINA SZCZUCIN. Oferujemy do sprzedaży dwie atrakcyjne działki budowlane o powierzchni ok.0,18ha i ok....

  • Działka Łomża ul. Kalinowa

    Łomża » ul. Kalinowa

    • 465 000 zł cena
    • 2 598 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy unikalną działkę o powierzchni 2598 m , położoną w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Łomży w otoczeniu [i]nowej[/i] , [i]eleganckiej[/i] [i...

  • Działka budowlana Żabia Wola
    1 / 7
    Działka budowlana Żabia Wola

    Żabia Wola

    • 199 000 zł cena
    • 1 380 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana w m. Słubica A , gmina Żabia Wola, powiat Grodziski. Działka o powierzchni 1380 m2 o wymiarach 50 x 27,5 m / dłuższym bokiem przylega do drogi /. Prą...

  • Sprzedam działki rolne zabudowane w Kołbieli pod Warszawą
    1 / 14
    Sprzedam działki rolne zabudowane w Kołbieli pod Warszawą

    Kołbiel

    • 992 789 zł cena
    • 20 261 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam 2,0261 ha ziemi w miejscowości Kołbiel. Obszar składa się z 4 działek o różnym statusie i powierzchni. DO ZAKUPU NIE SĄ POTRZEBNE UPRAWNIENIA ROLNICZE !!! DZIAŁKA nr 13-...

  • Sprzedam las
    1 / 8
    Sprzedam las

    Nowy Lipowiec

    • 60 000 zł cena
    • 11 200 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam. Mam do sprzedania grunty leśne o łącznej powierzchni 1.1208ha. Areał podzielony jest na 3 działki jedna o powierzchni 0.32ha druga 0.15ha i trzecia o powierzchni 0.74ha. Las...

  • Działka budowlana Jasionka gm. Trzebownisko
    1 / 6
    Działka budowlana Jasionka gm. Trzebownisko

    Jasionka

    • 207 000 zł cena
    • 833 m2 powierzchnia
    • 249 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż cztery działki z warunkami zabudowy w miejscowości Jasionka (powiat rzeszowski). Powierzchnia każdej działki wynosi 833 m2 (wymiary: 17 m x 49 m). Media dostępne są w...

  • sprzedam działkę budowlano-przemysłową-usługi produkcyjne
    sprzedam działkę budowlano-przemysłową-usługi produkcyjne

    Maków Mazowiecki

    • 855 000 zł cena
    • 7 126 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam bardzo atrakcyjną działkę o powierzchni 7126 m2 zlokalizowaną w Makowie Mazowieckim przy międzynarodowej trasie wsch-zach (nr 60). Działka budowlano-przemysłowa-usługowi p...

  • ⭐⭐⭐⭐działka siedliskowa z WZ na dom + bud.gar⭐⭐⭐⭐

    Holendry Baranowskie

    • 679 000 zł cena
    • 15 300 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy , usytuowana w pobliżu miejscowości Grądy.Dogodny dojazd od ulicy Żytniej z Międzyborowa lub od strony Jaktorowa.Bard...