• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • Konin– Działka w okolicy jezior

    Konin

    • 195 000 zł cena
    • 6 493 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Sompolno - Działka w sąsiedztwie centrum

    Sompolno

    • 60 000 zł cena
    • 3 832 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • 1 / 4
    Działka Gdynia Mały Kack ul. Olgierda

    Gdynia » Mały Kack » ul. Olgierda

    • 2 720 000 zł cena
    • 1 162 m2 powierzchnia
    • 2 341 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA Mały Kack to jedna z bardziej poszukiwanych dzielnic w Gdyni, spokojna okolica, blisko komunikacja miejska z szybkim dostępem do centrum Gdyni, Trójmiejskiej Obwodn...

  • Działka ŁAPY Łupianka Stara

    Łapy

    • 23 000 zł cena
    • 2 080 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    | ***DZIAŁKA LEŚNA W OTULINIE NARWIAŃSKIEGO PARKU NARODOWEGO*** Oferujemy do sprzedaży działkę leśną nr 17 o powierzchni 0,2080 ha , położoną w obrębie Łupianka Star...

  • 1 / 3
    Działka Romanów ul. Wakacyjna

    Romanów » ul. Wakacyjna

    • 106 000 zł cena
    • 972 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka o statusie letniskowej z możliwością zabudowy całorocznej. Złożono do planu ogólnego wniosek o przekształcenie działki w budowlaną z uwagi na sąsiedztwo domów jednorodzinny...

  • Działka budowlana Zbrudzewo gm. Śrem,
    1 / 3
    Działka budowlana Zbrudzewo gm. Śrem,

    Zbrudzewo

    • 235 000 zł cena
    • 1 010 m2 powierzchnia
    • 233 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1 010 m² w Zbrudzewie k/ Śremu. Oferuję Państwu do sprzedaży działkę budowlaną nr 12/20 zlokalizowaną w Zbrudzewie na ul. Rubinowej - nieopodal las...

  • Działka budowlana po mulczowaniu  w Grądach
    1 / 16
    Działka budowlana po mulczowaniu w Grądach

    Grądy

    • 254 000 zł cena
    • 1 337 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej działki budowlanej na sprzedaż! Ta nowość na rynku została starannie przygotowana . Teren jest bezpośrednio po mulczowaniu i stanowi niesamowitą o...

  • Sprzedam działkę - Włosań, gm. Mogilany.
    1 / 9
    Sprzedam działkę - Włosań, gm. Mogilany.

    Włosań

    • 888 000 zł cena
    • 29 600 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Najważniejsze cechy prezentowanej nieruchomości: - świetna lokalizacja; - możliwość ubiegania się o przekształcenie części terenu na „budowlany”; - różne możliwości wykorzystania t...

  • Działka Grzybowo ul. Leśna

    Grzybowo » ul. Leśna

    • 489 000 zł cena
    • 1 075 m2 powierzchnia
    • 455 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1075m2 położoną w malowniczej miejscowości Grzybowo, przy ulicy Leśnej. Działka ma prostokątny kształt, co zapewnia...

  • Działka budowlana- Tarnów

    Tarnów

    • 1 735 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 248 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tarnów teren inwestycyjny - działka dla dewelopera. Do sprzedania teren inwestycyjny w centrum Tarnowa, dzielnica Chyszów. Kompletnie uzbrojony teren proponowany pod osiedle domó...

  • Działka Roszkowo ul. Wierzbowa

    Roszkowo » ul. Wierzbowa

    • 5 000 zł cena
    • 40 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszam do dzierżawy ziemi rolnej w miejscowości Roszkowo przy ul. Wierzbowej, niedaleko granicy z miastem Pruszcz Gdański.  Jest też opcja zakupu ziemi lub dzierżawy mniejszej p...

  • Działka Popowice

    Popowice

    • 573 500 zł cena
    • 3 149 m2 powierzchnia
    • 183 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Szukasz miejsca pod budowę domu jednorodzinnego, domków rekreacyjnych, a może jesteś deweloperem i planujesz kolejne inwestycje? Sprawdź działkę, którą mamy w ofercie w gminie St...

  • Działka Gorzów wielkopolski Karnin
    1 / 15
    Działka Gorzów wielkopolski Karnin

    Karnin

    • 83 819 zł cena
    • 1 061 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka budowlane o pow. 1984 m2 zlokalizowana w Gorzowa Wielkopolskiego - dzielnica Karnin. Działka w kształcie prostokątu, usytuowana na płaskim terenie,...

  • Działka rolna Kąclowa
    1 / 3
    Działka rolna Kąclowa

    Kąclowa

    • 45 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż oferujemy działkę rolną objętą Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, położoną w urokliwej miejscowości Kąclowa, gmina Grybów. Nieruchomość znajduje się w s...

  • Jarosław – działka budowlana z Warunkami Zabudowy, ul. Żwiro
    1 / 4
    Jarosław – działka budowlana z Warunkami Zabudowy, ul. Żwiro

    Jarosław

    • 110 000 zł cena
    • 1 987 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jarosław – działka budowlana z Warunkami Zabudowy, ul. Żwirowa. Powierzchnia 19,87 a (1987 m²), płaska, uporządkowana, z dostępem do drogi publicznej. Na sprzedaż działka budowlana...

  • Stobierna - działka na sprzedaż
    1 / 12
    Stobierna - działka na sprzedaż

    Stobierna

    • 229 000 zł cena
    • 2 495 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży nieruchomość budowlaną składającą się z trzech działek o łącznej powierzchni 24,95 ar położoną w miejscowości Stobierna, gmina Dębica.  Media: prąd – bezpośr...

  • Działka usługowa Kokotów gm. Wieliczka, Niedzielskich
    Działka usługowa Kokotów gm. Wieliczka, Niedzielskich

    Kokotów

    • 2 450 000 zł cena
    • 4 600 m2 powierzchnia
    • 533 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    KOKOTÓW DZIAŁKA INWESTYCYJNA Z PRAWOMOCNYM POZWOLENIEM NA BUDOWĘ !!! (Rozpoczęty dziennik budowy) BUDYNKU usługowo-magazynowego 2250 m kw z częścią biurową, socjalną i strzelnicą s...

  • sprzedam dużą działkę nad jeziorem - Mazury
    1 / 9
    sprzedam dużą działkę nad jeziorem - Mazury

    Idzbark

    • 420 000 zł cena
    • 10 597 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dwie piękne działki z widokiem na jezioro, idealne pod dom lub inwestycję. Bezpośrednio od właściciela – bez pośredników i prowizji! Idzbark, Mazury (woj. warmińsko-mazurskie, gm...

  • Działka budowlana na sprzedaż w Krużlowej Wyżnej

    Krużlowa Wyżna

    • 289 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1 ha z pięknym widokiem – Krużlowa Wyżna Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1 hektara (10 000 m²), położona w miejscowości Krużlowa Wyżna. To d...

  • Działka Dziemiany ul.

    Dziemiany

    • 7 200 000 zł cena
    • 191 767 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż doskonale funkcjonujace Gospodarstwo Agroturystyczne o powierzchni gruntu -19,1767 ha w skład którego wchodzą użytki rolne zabudowane, sad, lasy, łąki i pastwiska trwał...