• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • 1 / 4
    Działka Jasienica

    Jasienica

    • 4 532 000 zł cena
    • 32 622 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Działka przemysłowa PU 3,236 ha w Jasienicy k/Bielska-Białej Oferujemy do sprzedaży działkę przemysłową, o numerze ewidencyjnym 714/5, położoną w Jasienicy koło Bielska-Bi...

  • 1 / 2
    Działka Dąbrowa Tarnowska Ulinów

    Dąbrowa Tarnowska

    • 35 000 zł cena
    • 4 874 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKI ROLNE W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ - ULINÓW. Oferujemy do sprzedaży dwie działki rolne o łącznej powierzchni 0,4874ha zlokalizowane w Dąbrowie Tarnowskiej, ok.4km...

  • 1 / 4
    Działki rolne w Chmielniku

    Chmielnik

    • 99 000 zł cena
    • 8 100 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działek w ChmielnikuDziałki dla rolnika ChmielnikOpis nieruchomości:- działki rolne - powierzchnia całkowita - 81ar...

  • 1 / 3
    Działka/działki rolne Zimnica/Smolna - Super cena!

    Zimnica

    • 166 770 zł cena
    • 16 670 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki/działek rolnych w Zimnicy oraz Smolnej.Posiadamy na sprzedaż kilka działek o powierzchniach w hektarach :Zimnica -1,667 - działka z ogł...

  • 1 / 3
    Dwie działki z WZ - Kąty Trzebuskie

    Trzebuska

    • 125 458 zł cena
    • 842 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki pod zabudowę jednorodzinną w Kątach TrzebuskichOpis nieruchomości:- powierzchnia całkowita - 8,42 ar- pierw...

  • Atrakcyjna działka o pow. 1251m2 - NIEWODNICA KOŚCIELNA
    Atrakcyjna działka o pow. 1251m2 - NIEWODNICA KOŚCIELNA

    Niewodnica Kościelna

    • 460 000 zł cena
    • 1 251 m2 powierzchnia
    • 368 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka o pow. 1251m2 z możl. uzyskania war. zabudowy jednorodzinnej położona w Niewodnicy Kościelnej. Kształt- prostokąt, wymiary 27x46m. Media - prąd, woda, gaz, świat...

  • Sprzedam działkę Nowa Więc Kącka
    1 / 3
    Sprzedam działkę Nowa Więc Kącka

    Nowa Wieś Kącka

    • 279 000 zł cena
    • 902 m2 powierzchnia
    • 310 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane – Nowa Wieś Kątecka Do sprzedania atrakcyjne działki budowlane położone w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Nowa Wieś Kątecka. Dostępne dzi...

  • Działka budowlana Osolin
    1 / 15
    Działka budowlana Osolin

    Osolin

    • 950 000 zł cena
    • 1 012 m2 powierzchnia
    • 939 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam sprzedam działkę budowlaną 219/8 1012 m2.

  • Urokliwa działka rolna - KARAKULE
    1 / 3
    Urokliwa działka rolna - KARAKULE

    Karakule

    • 188 000 zł cena
    • 1 136 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Urokliwa działka rolna położona w miejscowości Karakule ok.5 km od granic Białegostoku. Działka w kształcie prostokąta , wymiary 29x40 m. Prąd w odl. 180 mb, woda - studnia głębino...

  • Siedlisko z potencjałem – 0,65 ha działki z zabudowaniami
    1 / 16
    Siedlisko z potencjałem – 0,65 ha działki z zabudowaniami

    Gruszka Zaporska

    • 235 000 zł cena
    • 6 493 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż siedlisko o powierzchni 0,65 ha (6493 m²), położone w malowniczej wsi Gruszka Zaporska (gm. Radecznica, woj. lubelskie). To wyjątkowa nieruchomość z zabudowaniami gospo...

  • Wawer, działka na sprzedaz
    Wawer, działka na sprzedaz

    Warszawa

    • 3 250 000 zł cena
    • 3 173 m2 powierzchnia
    • 1 025 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA DLA INWESTORA Przedmiotem sprzedaży są działki położone obok siebie o łączniej powierzchni 3173 m2 ( 2100m2, 1173m2) . Działki położone wśród domów jednorodzinnych i wi...

  • Działka na sprzedaż 2720 lub dzierżawy pod fotowoltaikę
    Działka na sprzedaż 2720 lub dzierżawy pod fotowoltaikę

    Karakule

    • 500 000 zł cena
    • 2 720 m2 powierzchnia
    • 184 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka do zabudowy (łąka) Cicha lokalizacja w Karakulach Strumyk na działce Cena do negocjacji Idealna na staw lub zabudowę ze strumykiem który przepływa przez działkę Nr geodezy...

  • Działka gospodarstwo Gosprzydowa gm. Gnojnik
    1 / 15
    Działka gospodarstwo Gosprzydowa gm. Gnojnik

    Gosprzydowa

    • 590 000 zł cena
    • 11 360 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka jak z Narnii Twoje miejsce na biznes i życie w bajce Ta działka to nie tylko ziemia to scena dla Twojej własnej opowieści, pełnej pasji, wolności i twórczych pomysłów! Wyob...

  • Działka budowlana Musuły gm. Żabia Wola
    1 / 2
    Działka budowlana Musuły gm. Żabia Wola

    Musuły

    • 599 000 zł cena
    • 1 973 m2 powierzchnia
    • 304 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Musuły piękna działka budowlana na granicy z lasem na sprzedaż. Działka o powierzchni 1973 m2 szerokość działki od frontu 96 m. Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną,...

  • Działka Mościsko

    Mościsko

    • 380 000 zł cena
    • 4 631 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Mościsko. To idealne miejsce do zamieszkania. Powierzchnia działki: 4631m2 Atuty lokali...

  • 1 / 2
    Działka w malowniczej miejscowości Łady

    Łady

    • 960 000 zł cena
    • 1 080 m2 powierzchnia
    • 889 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania prostokątna działka w Ładach o powierzchni 1080m2 lub 1200m2, przybliżone wymiary 24mx45m.To świetne miejsce dla osób szukających wytchnienia od miasta i zgiełku. W o...

  • 1 / 3
    Działka Warszawa Wawer

    Warszawa » Wawer

    • 2 000 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (wyłącznie w formie zabudowy wolnostojącej), o powierzchni 2500m2, w kształcie zbliżonym do kwadratu o wymiarach 48x52m (wjazd od...

  • 1 / 4
    Działka budowlana na sprzedaż – Sutków

    Sutków

    • 89 500 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na sprzedaż – Sutków, Małopolska Cena: 89 500 zł Powierzchnia działki: 0,28 ha Opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną położoną w malowniczej m...

  • Działka Kłaj

    Kłaj

    • 320 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w Kłaju, powiat wielicki 26 arów (14,5 ar budowlane + 11,5 ar rolne) Oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 26 arów, położoną w miejscowości Kłaj, w gmin...

  • Na sprzedaż działka w Rokitkach
    1 / 3
    Na sprzedaż działka w Rokitkach

    Rokitki

    • 129 000 zł cena
    • 1 298 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1298 m2, usytuowaną w Rokitkach, gmina Chojnów. Nieruchomość o dogodnym regularnym, płaskim kształcie, usytuowana w pobliżu d...