• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • Działka Żory

    Żory

    • 250 000 zł cena
    • 801 m2 powierzchnia
    • 313 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlano-usługowa 801 m² - Żory | media, MPZP, blisko A1 ! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 801 m², położona w Żorach - pr...

  • 1 / 4
    Działka Gdynia Mały Kack ul. Olgierda

    Gdynia » Mały Kack » ul. Olgierda

    • 1 218 000 zł cena
    • 625 m2 powierzchnia
    • 1 949 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA Mały Kack to jedna z bardziej poszukiwanych dzielnic w Gdyni, spokojna okolica, blisko komunikacja miejska z szybkim dostępem do centrum Gdyni, Trójmiejskiej Obwodn...

  • Działka Gdynia Redłowo ul. Mariana Mokwy

    Gdynia » Redłowo » ul. Mokwy

    • 3 900 000 zł cena
    • 716 m2 powierzchnia
    • 5 447 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Cena podlega negocjacji!LOKALIZACJA:Wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Gdyni - Redłowie, przy ul. Mariana Mokwy. To prestiżowa lokalizacja...

  • 1 / 4
    Działka Łebieńska Huta ul.

    Łebieńska Huta

    • 160 000 zł cena
    • 1 332 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE położone 30 km od Gdańska w miejscowości Łebieńska Huta z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.Na sprzedaż 3 działek LOKALIZACJAŁebieńska Huta  znajd...

  • Działka Siercza

    Siercza

    • 1 100 000 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Definito Nieruchomości i Geodezja przedstawia Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni 0,90 ha, usytuowanego w malowniczej okolicy w miejscowości Siercza (gm. Wieli...

  • Działka budowlana 2 km od Zamościa, Chyża Kolonia
    1 / 12
    Działka budowlana 2 km od Zamościa, Chyża Kolonia

    Chyża

    • 195 000 zł cena
    • 2 794 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta bezpośrednia - wynagrodzenie pośrednika PŁACI WŁAŚCICIEL teren budowlany w miejscowości podmiejskiej przy asfaltowej drodze powiatowej Chyża Kolonia, działki nr 243/3 i 243...

  • Działka pod zabudowę usługowo-mieszkalną
    1 / 3
    Działka pod zabudowę usługowo-mieszkalną

    Oświęcim

    • 1 050 000 zł cena
    • 3 440 m2 powierzchnia
    • 306 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę 36ar w Oświęcimiu z aktualnym MPZP. Działka położona przy ulicy Zaborskiej (centrum miasta).

  • Harsz nad jeziorem działka budowlana
    Harsz nad jeziorem działka budowlana

    Brzóza

    • 479 000 zł cena
    • 3 002 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Budowlaną działkę nad jeziorem Harsz, oddalona 500 m od jeziora Mamry. powiat Węgorzewski, gmina Pozedrze .Działka o pow. 3002m2 w uroczym zakątku Mazur . W niewielkiej odległośc...

  • DZIALKA ROD
    1 / 16
    DZIALKA ROD

    Warszawa

    • 150 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka ROD 600m ogrodzona wysokimi drzewami (orzech, lipa, jabłoń, bez, jaśmin, krzewy itd.) Na działce stoi domek 35m2, z andresolą, bez toalety (można podłączyć). Woda , prąd pr...

  • Sprzedam działkę Zaborów
    Sprzedam działkę Zaborów

    Zaborów

    • 159 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę obręb 0019 powiat Lubiński Nr. 196 w Zaborowie przy drodze 292 Działka położona ok. 300 m od Szkoły Podstawowej 3700m 2 Sprzedam działki w Zambrowie obręb 0019 p...

  • działka zabudowana w Oświęcimiu
    1 / 4
    działka zabudowana w Oświęcimiu

    Oświęcim

    • 1 500 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka pod inwestycję w Oświęcimiu przy obwodnicy miasta (Droga 948 i DK 44)

  • Na sprzedaż działki budowlane, Zaryń gm.Wierzbinek
    1 / 6
    Na sprzedaż działki budowlane, Zaryń gm.Wierzbinek

    Zaryń

    • 35 332 zł cena
    • 1 606 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kompleks działek budowlanych położonych wśród terenów zielonych. Ofertą sprzedaży jest 7 działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Działki zlokalizowane są...

  • Działki budowlane Łapiguz
    1 / 10
    Działki budowlane Łapiguz

    Łapiguz

    • 129 000 zł cena
    • 918 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WSZYSTKIE! nasze oferty są 0% dla Nabywcy działki w terenach podmiejskich, tylko 1 km od Zamościa Łapiguz, działki nr: 87/18, 87/20, 87/21, 87/22, 87/23 i 87/25 i 87/26 Lokalizac...

  • Siedlisko wiejskie w Kolnie, niedaleko Biskupca
    1 / 5
    Siedlisko wiejskie w Kolnie, niedaleko Biskupca

    Kolno

    • 400 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Siedlisko wiejskie w miejscowości gminnej Kolno, gmina Kolno, województwo warmińsko-mazurskie, 50 km od Olsztyna, 32 km od Kętrzyna, 19 km od Biskupca. Nieruchomość składa się z d...

  • Działki budowlane w Żelechowie, ul. Długa
    1 / 8
    Działki budowlane w Żelechowie, ul. Długa

    Żelechów

    • 168 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjne działki budowlane położone na terenie miasta Żelechów, o powierzchni 2 098 mkw. do 2 325 mkw. Istnieje możliwość zakupu jednej działki, kilku lub wszystkich jednocześnie...

  • Działka Sosnowiec, Armii Krajowej
    1 / 3
    Działka Sosnowiec, Armii Krajowej

    Sosnowiec

    • 1 100 000 zł cena
    • 5 121 m2 powierzchnia
    • 215 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 5121m2, która pozwala na realizację działalności deweloperskiej, licznie realizowanej obecnie w sąsiedztwie. Posiada bezpośr...

  • Działka przemysłowa Żagań,
    1 / 4
    Działka przemysłowa Żagań,

    Żagań

    • 499 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 48 arów (4800 m²), zlokalizowaną w Żaganiu przy ul. Spółdzielczej, na terenie parku przemysłowego. Najważniejsze atuty: atrakcyjna lokali...

  • Sprzedam- dzialke 30 ar-SUDETY
    1 / 5
    Sprzedam- dzialke 30 ar-SUDETY

    Polanica-Zdrój

    • 129 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    SPRZEDAM DZIALKE ROLNA 30 ar./3000m2/.kl.4/B- obok Polanicy-Zdroju na trasie szlakow gorskich-GOR STOLOWYCHkierunek Wambierzyce-/dzialka posiada zasilanie energetyczne -linie swiat...

  • SPRZEDAM HALĘ WRAZ Z TERENEM INWESTYCYJNYM
    1 / 12
    SPRZEDAM HALĘ WRAZ Z TERENEM INWESTYCYJNYM

    Mirosław

    • 1 950 000 zł cena
    • 10 233 m2 powierzchnia
    • 191 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    SPRZEDAM TEREN INWESTYCYJNY ogrodzony, częściowo utwardzony, o powie...

  • Działka Hyżne
    1 / 8
    Działka Hyżne

    Hyżne

    • 290 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy - Hyżne, powiat rzeszowski Oferujemy interesującą działkę budowlaną o powierzchni 2500 m2 położoną w spokojnej i zielonej okolicy Hyżnego...