• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • Działka, Nałęczów, 17 ar, ul. Kamieniak,

    Nałęczów

    • 300 000 zł cena
    • 1 680 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka, Nałęczów, 14 ar, zabudowa jednorodzinna, mediaDziałka:- 1 linia zabudowy- 1680 m2- wymiary 26m szerokości x 47m głębokościMedia: - prąd- woda miejska na działce- gaz na dz...

  • Działka Żory Rogoźna

    Żory » Rogoźna

    • 420 000 zł cena
    • 1 452 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Tylko i wyłącznie u nas! Działka budowlana Żory-Rogoźna 1452m2 Bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej! Idealna pod inwestycję, możliwość postawienia domów zab...

  • Działka Gdańsk Sobieszewo ul. Kapitańska

    Gdańsk » ul. Kapitańska

    • 499 000 zł cena
    • 4 288 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ATRAKCYJNA DZIAŁKA W MALOWNICZYM SOBIESZEWIE!DZIAŁKA: Na sprzedaż atrakcyjna, przestronna działka położona w malowniczym Sobieszewie, przy ul. Kapitańskiej, w bezpośrednim sąsiedzt...

  • ##Działka budowlana 0,1524 ha warmińsko-mazurskie##
    1 / 7
    ##Działka budowlana 0,1524 ha warmińsko-mazurskie##

    Pęglity

    • 90 000 zł cena
    • 1 524 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dwie działki budowlane w pięknej okolicy we wsi Pęglity zlokalizowanej w gminie Gietrzwałd nieopodal lokalnego rozlewiska. Każda z działek płaska o powierzchni ok. 1524 m2...

  • ##Działka budowlana 0,1531 ha na Mazurach##
    1 / 8
    ##Działka budowlana 0,1531 ha na Mazurach##

    Cierzpięty

    • 110 000 zł cena
    • 1 531 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną nr 94/11 w pięknej okolicy we wsi Cierzpięty gm. Orzysz, pow. piski. Działka płaska o powierzchnia 0,1531 ha z dostępem do drogi publicznej gminnej grunt...

  • ##Działka budowlana 0,1200 ha na Mazurach##
    1 / 10
    ##Działka budowlana 0,1200 ha na Mazurach##

    Piątki

    • 115 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną nr 35/17 w pięknej okolicy we wsi Piątki zlokalizowanej na obrzeżach miasta Nidzica. Działka płaska o powierzchnia 0,1200 ha oraz udział 1/18 części w dz...

  • Działka budowlana Osolin
    1 / 10
    Działka budowlana Osolin

    Osolin

    • 100 000 zł cena
    • 1 093 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam sprzedam działkę budowlaną działka 219/16 1093 m2

  • Działka siedliskowa Korzystno gm. Kołobrzeg, Szkolna
    1 / 5
    Działka siedliskowa Korzystno gm. Kołobrzeg, Szkolna

    Korzystno

    • 390 000 zł cena
    • 3 900 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Negocjuj cenę! Ziemia Rolna z prawem zabudowy, Południowe Grzybowo, obręb Korzystno, ok. 2 km do morza, w pobliżu lasu. Możliwa realizacja Agroturystyki! obowiązuje MPZP Symbol...

  • dzialka budowlana
    1 / 5
    dzialka budowlana

    Hoszów

    • 350 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    wspaniala dzialka budowlana z niezwyklym mikroklimatem o pow 4100 m2 do sprzedania ! Naturalnie usytuowana na lekkim wzniesieniu nie opodal drogi powiatowej pomiedzy Ustrzykami Dol...

  • Syndyk sprzeda udział w drodze

    Boguszyn

    • 3 667 zł cena
    • 596 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Syndyk masy upadłości sprzeda z wolnej ręki udział w wysokości 1/6 w prawie własności do nieruchomości gruntowej niezabudowanej w granicach działki o nr. ewidencyjnym 74/7 AM-1...

  • Działka Grzymiradz

    Grzymiradz

    • 120 000 zł cena
    • 1 201 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta zablokowana. Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1201 m2 położona w m. Grzymiradz, gmina Dębno. Przeznaczenie według MPZP – zabudowa jednorodzinna. Media w drodze, uksz...

  • Działka Ustka ul.

    Ustka

    • 7 452 500 zł cena
    • 13 550 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż wyjątkowy teren inwestycyjny nad morzem - Dębina, gmina UstkaOferujemy atrakcyjny grunt inwestycyjny o łącznej powierzchni 13 550 m², objęty Miejscowym Planem Zagospoda...

  • Działka 25 ar - ul. Borowa os. Staromieście

    Rzeszów » ul. Borowa

    • 901 600 zł cena
    • 2 576 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki zlokalizowanej w Rzeszowie przy ul. Borowej. Oferta na wyłączność - tylko w naszym biurzeOpis nieruchomośc...

  • Działka Gdańsk Osowa ul. Myśliborska

    Gdańsk » Osowa » ul. Myśliborska

    • 6 291 000 zł cena
    • 7 542 m2 powierzchnia
    • 835 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    GDAŃSK OSOWA na ul Myśliborska  INWESTYCYJNA  działka budowlana Działka budowlana o pow.  7542  m2 w pięknej i spokojnej dzielnicy Gdańsk - Osowa. Działka jest położona przy jednej...

  • Działka Tupadły ul.

    Tupadły

    • 90 000 zł cena
    • 1 793 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    UDZIAŁ W DZIAŁCE POŁOŻONEJ W TUPADŁACHLOKALIZACJA: Działka położona jest w niezwykle urokliwej i malowniczej wsi nieopodal Jastrzębiej Góry. Lokalizacja ta sprawia, że Tupadły to t...

  • Działka budowlana Stary Borek gm. Kołobrzeg
    1 / 8
    Działka budowlana Stary Borek gm. Kołobrzeg

    Stary Borek

    • 140 000 zł cena
    • 1 640 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1640m2, w okolicy Kołobrzegu. Malowniczo położona, w cichej spokojnej okolicy w Starym Borku, gmina Kołobrzeg. Odległo...

  • Działka budowlana Ninikowo gm. Karnice
    1 / 8
    Działka budowlana Ninikowo gm. Karnice

    Ninikowo

    • 169 130 zł cena
    • 1 301 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w miejscowości Ninikowo, Gmina Karnice, Powiat Gryfice, 3 km do morza - Rewal, o powierzchni 1301 m 2 , z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (...

  • Działka budowlana Ninikowo gm. Karnice
    1 / 8
    Działka budowlana Ninikowo gm. Karnice

    Ninikowo

    • 181 350 zł cena
    • 1 395 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w miejscowości Ninikowo, Gmina Karnice, Powiat Gryfice, 3 km do morza - Rewal, o powierzchni 1395 m 2 , z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (...

  • Działka siedliskowa Karcino gm. Kołobrzeg
    1 / 5
    Działka siedliskowa Karcino gm. Kołobrzeg

    Karcino

    • 168 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż malowniczo położona działka w Karcinie, o pow. 4200m2 w bliskiej odległości od jeziora Resko. Duża działka z potencjałem, W MPZP tereny oznaczone na rysunku planu s...

  • Działka budowlana Ząbrowo gm. Gościno, Polna
    1 / 6
    Działka budowlana Ząbrowo gm. Gościno, Polna

    Ząbrowo

    • 165 000 zł cena
    • 1 424 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana, blisko Kołobrzegu, 15 minut jazdy na plażę! Działka w kształcie prostokąta, zadbana położona w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Dostęp do drogi...