• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • Działka Prażmów ul.

    Prażmów

    • 850 000 zł cena
    • 10 004 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 10004 m2. Działka położona jest w gminie Prażmów, powiat Piaseczyński. Dane rejestrowej działki:Obręb 0002 (Błonie), numer ewidencyjny dzi...

  • Działka Komercyjna w Sierakowie

    Sierakowo

    • 999 999 zł cena
    • 3 118 m2 powierzchnia
    • 321 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Inwestycja w Przyszłość – Atrakcyjna Działka Komercyjna w Sierakowie z Potencjałem Rozwoju!Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę komercyjną położoną w dynamicznie rozwijającej s...

  • Duża działka pod zabudowę przy lesie
    1 / 7
    Duża działka pod zabudowę przy lesie

    Gostynin

    • 89 000 zł cena
    • 2 296 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow 2296 m/2 z warunkami zabudowy, położona w spokojnej, podmiejskiej miejscoowści. Nieruchomość znajduje się przy lesie i otwartym terenie, co zapewnia ciszę , spokój i...

  • Działka z możliwością zabudowy blisko j. Białe
    1 / 11
    Działka z możliwością zabudowy blisko j. Białe

    Gostynin

    • 73 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadamy do sprzedaży pięknie położoną działkę o pow. 950 m/2 z możliwością zabudowy - zlokalizowaną w pobliżu jeziora Białe. W sąsiedztwie domy jednorodzinne oraz rekreacyjne, s...

  • OGROMNA DZIAŁKA 65 AR Z POTENCJAŁEM OKAZJA
    1 / 2
    OGROMNA DZIAŁKA 65 AR Z POTENCJAŁEM OKAZJA

    Niedźwiedź

    • 300 000 zł cena
    • 6 500 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż przestronna działka rolna o powierzchni 0,65 ha w miejscowości Niedźwiedź (powiat Limanowski). Działka często była użyczana lotniarzom, ze względu na sprzyjające miejsc...

  • Działka komercyjna 3307 przy ul. Legnickiej w Złotoryi
    1 / 10
    Działka komercyjna 3307 przy ul. Legnickiej w Złotoryi

    Złotoryja

    • 495 000 zł cena
    • 3 307 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Emix Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży niezabudowaną działkę komercyjną znajdującą się przy ulicy Legnickiej w Złotoryi. Powierzchnia działki wynosi 3.307 m2 (33,07 a...

  • Działka usługowa Szczyglice gm. Zabierzów, Krakowska
    1 / 5
    Działka usługowa Szczyglice gm. Zabierzów, Krakowska

    Szczyglice

    • 6 500 000 zł cena
    • 8 200 m2 powierzchnia
    • 793 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    USŁUGOWA , 82 AROWA , W POBLIŻU LOTNISKA BALICE doskonałe połączenie z obwodnicą , Zabierzowem , Krakowem i A4.Działka objęta miejscowym planem Zagospodarowania.Możliwa zabudowa m....

  • Sprzedam działkę w Morzyczynie
    1 / 3
    Sprzedam działkę w Morzyczynie

    Morzyczyn

    • 452 400 zł cena
    • 1 131 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1131 m2, położona w samym centrum Morzyczyna, przy ul. Słonecznej 2a, gm. Kobylanka. Dojazd do działki odbywa się drogą konieczną prz...

  • Działka Suszec

    Suszec

    • 628 000 zł cena
    • 3 356 m2 powierzchnia
    • 188 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż działka budowlana- 3356 m² - Suszec Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3356 m², zlokalizowana w Suszcu, w spokojnej okolicy z luźną zab...

  • Działka Gałów

    Gałów

    • 200 000 zł cena
    • 19 360 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dwie działki rolne na sprzedaż działka nr 379/3 i 380 położone w malowniczej okolicy w pobliżu Lasu. Kim jest rolnik Zgodnie z polskim prawem, rolnik indywidualny to osoba fizyc...

  • Urokliwa działka przy lesie - idealna pod zabudowę!
    1 / 11
    Urokliwa działka przy lesie - idealna pod zabudowę!

    Lipianki

    • 170 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Posiadamy do sprzedaży pięknie usytuowaną działkę o powierzchni 4000 m², położoną w malowniczej miejscowości Lipianki, tuż przy lesie. To idealne miejsce dla osób szukających spoko...

  • Działka w górach z bardzo dobrym wjazdem
    1 / 7
    Działka w górach z bardzo dobrym wjazdem

    Laliki

    • 60 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Tanio sprzedam dwie działki po 0.16.31ha. 0.19.89 lub w całości w Lalikach cztery km. od Zwardonia wjazd na działkę z drogi asfaltowej na działce prąd i studnia ubikacja i kamping...

  • Pięknie położone działki z możliwością zabudowy!
    1 / 9
    Pięknie położone działki z możliwością zabudowy!

    Gorzewo

    • 89 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy trzy atrakcyjne działki z warunkami zabudowy o powierzchni 1200 m², położone w spokojnej miejscowości Gorzewo, zaledwie 6 km od Gostynina. To doskonała propoz...

  • Działka budowlana Głogów
    1 / 5
    Działka budowlana Głogów

    Głogów

    • 170 000 zł cena
    • 1 346 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    - Działka budowlana na sprzedaż ul. Dolna, Głogów (dzielnica Nosocice) Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 1346 m², położonej przy ul....

  • Działka inwestycyjna pod osiedle domów/bliźniaków
    1 / 16
    Działka inwestycyjna pod osiedle domów/bliźniaków

    Malin

    • 4 500 000 zł cena
    • 20 500 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o dużym potencjale inwestycyjnym - działka budowlana nr 277/21 o powier...

  • Działka budowlana Bolechowice gm. Zabierzów, Turystyczna
    1 / 6
    Działka budowlana Bolechowice gm. Zabierzów, Turystyczna

    Bolechowice

    • 480 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 480 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prawie 10ar działka w zielonych Bolechowicach Płaska , uzbrojona przy asfaltowej gminnej drodze . Pełne media :woda , prąd , gaz , kanalizacja . Teren objęty miejscowym planem zago...

  • Działka inwestycyjna Wyszecino gm. Luzino, Myśliwska
    Działka inwestycyjna Wyszecino gm. Luzino, Myśliwska

    Wyszecino

    • 199 900 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka pod zabudowę o powierzchni 1350 m2, położona w Wyszecinie, w gminie Luzino, w powiecie wejherowskim, przy ul. Myśliwskiej, (nr ewidencyjny 21/7). Teren objęty jest Miejscow...

  • Działka Duchnów ul. Góry Warszawskie

    Duchnów » ul. Góry Warszawskie

    • 610 000 zł cena
    • 2 180 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż mamy bardzo ciekawą działkę, blisko ul. Góry Warszawskie w Duchnowie czyli bardzo dobra lokalizacja. Blisko bowiem są przystanki autobusowe przy ul. Wspólnej, szybki i...

  • Działka budowlana 2001m2,Pilchowo,plan,media,las.

    Pilchowo

    • 686 400 zł cena
    • 2 001 m2 powierzchnia
    • 344 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Proponujemy Państwu interesującą ofertę nieruchomości gruntowej zlokalizowanej w Pilchowie, gm. Police, powiat policki, ul. Warszewska, o powierzchni 0.2001 ha. Użytek- RVI 0.2001...

  • Działka Lasocin ul.

    Lasocin

    • 341 950 zł cena
    • 4 885 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjną działkę w malowniczej miejscowości Lasocin, w gminie Brochów o powierzchni 4 885 m² (ok. 39 m szerokości x 127 m długości) - idealne do zaplanowania wymarzonej...