• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • Działka dla DEWELOPERA pod 10 domów jednorodzinnyc

    Dobra » ul. Graniczna

    • 1 500 000 zł cena
    • 5 575 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 5575 m² zlokalizowana w malowniczej miejscowości DOBRA przy ul. Granicznej w województwie zachodniopomorskim.Idealna propozycj...

  • 2-wie działki,1045m2,Dobra,ul. Słoneczna Dolina.

    Dobra » ul. Słoneczna Dolina

    • 235 000 zł cena
    • 1 045 m2 powierzchnia
    • 225 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej niezabudowanej, zlokalizowanej w gminie Dobra, powiat policki, ul. Słoneczna Dolina.Na sprzedaż działki, o łącznej powierzchni 1045 m², poł...

  • 1 / 4
    Działka Suche

    Suche

    • 750 000 zł cena
    • 5 460 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka rolno-leśna o powierzchni 5.460m2. Działka z dojazdem przez RAFACZÓWKI, położona w otoczeniu natury - górskich łąk, lasów i widoków na Tatry. W pobliżu...

  • Działka z warunkami zabudowy (WZ), obok jezioro, lasy, winnica
    1 / 9
    Działka z warunkami zabudowy (WZ), obok jezioro, lasy, winnica

    Nowa Jabłona

    • 299 000 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę z warunkami zabudowy WZ, rekreacyjną lub budowlaną o powierzchni 4900mkw (w ewidencji gruntów nr 598/1) lub mniejszą po podzieleniu tej działki np 2450mkw lub 170...

  • Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną
    1 / 3
    Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną

    Jędrzejów

    • 190 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną położną w pięknej okolicy więcej informacji pod numerem telefonu

  • działka Rod
    1 / 11
    działka Rod

    Radom

    • 19 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działke ROD Odlewnik w Radomiu dwa wejscia od ul Wojska Polskiego jak od ul Białostockiej Działka z domkiem ogrodzona typowo rekreacyjna woda na działce możliwość podłącze...

  • Działka 1,5 ha z domem Gosań gm. Stąporków
    1 / 13
    Działka 1,5 ha z domem Gosań gm. Stąporków

    Gosań

    • 220 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Oferuję do sprzedaży urokliwą nieruchomość ze strumykiem składającą się z kilku połączonych działek w Gosaniu gm. Stąporków ( świętokrzyskie). Ok. 28 km od Kielc. Działka 1,5 ha je...

  • Działka z domkami letniskowymi

    Ślesin

    • 320 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Widokowa działka budowlana

    Jordanów

    • 220 000 zł cena
    • 1 912 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ========== Osoba prowadząca ofertę ========== ========== Tel: [tel] ==========Marzysz o własnym kawałku nieba w...

  • Działka Banino ul. Dębowa

    Banino » ul. Dębowa

    • 649 000 zł cena
    • 1 382 m2 powierzchnia
    • 470 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TYLKO U NAS!OKOLICA: Działka położona w miejscowości Banino w spokojnym otoczeniu, z dala od miejskiego zgiełku. Dobrą komunikację z Trójmiastem zapewnia znajdująca się niedaleko O...

  • Działka Banino ul. Dębowa

    Banino » ul. Dębowa

    • 725 000 zł cena
    • 1 542 m2 powierzchnia
    • 471 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Banino ul. Dębowa

    Banino » ul. Dębowa

    • 1 410 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 470 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka 1067 m2 w Krasieninie gm. Niemce k/Lublina

    Krasienin

    • 450 000 zł cena
    • 1 067 m2 powierzchnia
    • 422 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 1067 m 2 w atrakcyjnym punkcie Krasienina gm. Niemce pow. lubelski Działka -powierzchnia 1067 m2-kształt prostokąta-płaskaWymiary:-szerokość - 30 m-długo...

  • Działka budowlana 0.26 ha w gm. Niemce pow. Lublin

    Jakubowice Konińskie

    • 1 220 000 zł cena
    • 2 594 m2 powierzchnia
    • 471 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka budowlana o pow. 2594 m 2 w atrakcyjnym punkcie Jakubowic Konińskich Kolonii gm. Niemce pow. lubelski Działka -powierzchnia 2594 m2-kształt prostokąta-lekko nachylona...

  • Działka pod domek rekreacyjny

    Krzeszów

    • 95 000 zł cena
    • 1 116 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Krzeszowie ( powiat suski, woj. małopolskie ) – Twoje miejsce na własny domek letniskowy.Jeśli marzysz o spokojnym miejscu, które łączy bliskość nat...

  • Krzeszów - widokowa działka budowlana

    Krzeszów

    • 330 000 zł cena
    • 2 928 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy działki budowlane o powierzchni łącznej 2928 m² w Krzeszowie – idealne miejsce na realizację Twoich marzeń!Jeśli szukasz przestrzeni, spokoju i bliskości natu...

  • Działka Kozin

    Kozin

    • 99 000 zł cena
    • 1 916 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż dwie pięknie położone działki budowlane z widokiem na pola i las o pow. 1916 m2. Kupując działkę mamy już swój las o pow. około 700 m2. Lokalizacja: Kozin, gmina Lubi...

  • Dom z ogrodem Żelazowa Wola, Sochaczewski
    1 / 4
    Dom z ogrodem Żelazowa Wola, Sochaczewski

    Sochaczew

    • 599 000 zł cena
    • 3 106 m2 powierzchnia
    • 193 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam bezpośrednio dom z ogrodem w cichej, spokojnej okolicy, jaką jest miejscowość Nowe Mostki, Żelazowa Wola . Nieruchomość znajduje się niedaleko słynnego Dworku Chopina w Że...

  • Działka
    1 / 2
    Działka

    Skarżysko-Kamienna

    • 185 000 zł cena
    • 5 363 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka w cichym i spokojnym miejscu w Skarżysku Kam. (Skarżysko-Książęce) przy ul. Kościelnej. W ulicy wszystkie media. Super dojazd od autostrady S7 tylko 1700 m....

  • Dzialka z meldunkiem Sierosław
    1 / 4
    Dzialka z meldunkiem Sierosław

    Sierosław

    • 280 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam dużą działkę w Sieroslawiu, dom Ok 100m. 3 pokoje, salon z kuchnią i łazienka. Dom do dokończenia, lecz nadaje się już do zamieszkania. Więcej informacji udzielę telefon...