• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • Działki budowlane w Szalowej, of. 1235
    1 / 6
    Działki budowlane w Szalowej, of. 1235

    Szalowa

    • 77 000 zł cena
    • 1 540 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży są urokliwe działki budowlane niezabudowane oznaczone numerem ewidencyjnym od: 584/5 do 584/8 powierzchni od: 0,0954 ha (954 m.kw.) do: 0,1781 ha (1781 m.kw...

  • Działka budowlana w Pagorzynie, of. 1313
    1 / 5
    Działka budowlana w Pagorzynie, of. 1313

    Pagorzyna

    • 135 000 zł cena
    • 4 867 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest niezabudowana działka budowlana oznaczona numerem ewidencyjnym: 642/11 o powierzchni: 0,4867 ha (4867 m.kw.) stanowiąca (klaso-użytki: RIVb), która zgodn...

  • Działka budowlana w Mszance, of. 1247
    1 / 5
    Działka budowlana w Mszance, of. 1247

    Mszanka

    • 55 000 zł cena
    • 1 597 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest kompleks 18 działek o numerach ewidencyjnych od 140/8 do 140/25 wraz z udziałem w prawie własności do drogi wewnętrznej oznaczonej numer: 140/26. Zgodnie...

  • Działki budowlane w Wysowej Zdrój, of. 1328
    1 / 5
    Działki budowlane w Wysowej Zdrój, of. 1328

    Wysowa-Zdrój

    • 115 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży są (2) dwie działki budowlane, które docelowo zostaną utworzone z podziału macierzystej działki ewidencyjnej o numerze: 1040 powierzchni: 0,2143 ha (2143 m.kw...

  • Działki budowlane w Hańczowej, of. 1267
    1 / 5
    Działki budowlane w Hańczowej, of. 1267

    Hańczowa

    • 84 000 zł cena
    • 1 523 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest kompleks 6 działek budowlanych, które docelowo zostały utworzone z podziału macierzystej działki ewidencyjnej numer: 142/2, 143/7 które zgodnie z miejsc...

  • Działka budowlana w Wysowej-Zdrój, of. 1311
    1 / 5
    Działka budowlana w Wysowej-Zdrój, of. 1311

    Wysowa-Zdrój

    • 150 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest niezabudowana działka budowlana o numerze ewidencyjnym: 970 powierzchni 0,1300 ha (1300 mkw.) stanowiąc (klaso-użytki: RV, PsV), która zgodnie z (MPZP) M...

  • Kompleks działek budowlanych w Śnietnicy, oferta 1147
    1 / 5
    Kompleks działek budowlanych w Śnietnicy, oferta 1147

    Śnietnica

    • 54 000 zł cena
    • 1 081 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest kompleks 34 działek budowlanych przeznaczonych docelowo pod budownictwo jednorodzinne powstałych z działek macierzystych o numerze ewidencyjnym: 7/1 i 8/...

  • Działka rolno-budowlana 1,77 ha
    1 / 5
    Działka rolno-budowlana 1,77 ha

    Niegowiec

    • 400 000 zł cena
    • 17 700 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno-budowlaną 1,77 ha na obszarze Natura 2000 w miejscowości Niegowiec,gm.Małkinia,pow.Ostrowski,woj.Mazowieckie.Num.dz.108/1.Działka bardzo ładna,równa,nie zale...

  • Sprzedam piękną działkę 1194m2 blisko Podkowy Leśnej okazja
    1 / 2
    Sprzedam piękną działkę 1194m2 blisko Podkowy Leśnej okazja

    Żółwin

    • 575 000 zł cena
    • 1 194 m2 powierzchnia
    • 482 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka posiada dostęp do wszystkich mediów w drodze. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą lub bli...

  • Działka Rydzewo ul. Mazurska

    Rydzewo » ul. Mazurska

    • 2 312 400 zł cena
    • 18 800 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż kompleks od 6 do 12 działek budowlanych Rydzewo, ul. Mazurska 111 Oferuję do sprzedaży atrakcyjny kompleks od 6 do 12 działek budowlanych o powierzchni ok. 1500 m k...

  • Działka Kozin

    Kozin

    • 280 000 zł cena
    • 1 402 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli szukasz działki bud. na Mazurach to ta oferta jest dla Ciebie!!! Mam na sprzedaż działkę budowlaną nr 79/5 w m. Kozin gm. Giżycko pow. Giżycki. Na działkę były wy...

  • 1 / 3
    Działka Zakopane ul. Budzowa

    Zakopane » ul. Budzowa

    • 1 750 000 zł cena
    • 2 071 m2 powierzchnia
    • 846 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA INWESTYCYJNA POD PENSJONAT przy WYCIĄGU NARCIARSKIM Na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 2071 m z dostępem do asfaltowej drogi. Idealna pod inwestycję lub budo...

  • Działki na sprzedaż
    1 / 4
    Działki na sprzedaż

    Plewno

    • 47 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam , mam na sprzedaż działki budowlane z warunkami zabudowy , prąd , woda w drodze . Gotowe do samodzielnego podłączenia . W pobliżu : stacja paliw , bar , warsztat samochodowy...

  • Działka rolna Wikcinek gm. Nowa Sucha
    1 / 4
    Działka rolna Wikcinek gm. Nowa Sucha

    Wikcinek

    • 80 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Wikcinek gm. Nowa Sucha w powiecie sochaczewskim - 5 działek zagrodowych na sprzedaż. Dwie działki o powierzchni 4.464 i 4.507 m2 w kształcie regularnych prostokątów - w cen...

  • Działka na sprzedaż o pow. 1571 m2, Żelechowa.

    Szczecin » ul. Nehringa

    • 270 000 zł cena
    • 1 571 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka gruntowa niezabudowana o powierzchni 1571 m², położona w cichej części Szczecina – Żelechowa, przy ul. Nehringa. Działka ma nieregularny kształt, z dobrym dojaz...

  • Działka Ostojów ul.

    Ostojów

    • 126 000 zł cena
    • 980 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane na sprzedaż - Ostojów, gm. Suchedniów, pow. Skarżysko-KamiennaNa sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o powierzchniach 980-1677 m², położone w miejscowości Ostoj...

  • Działka Budowlana 3.423 m² w otoczeniu lasów

    Kamionka

    • 249 000 zł cena
    • 3 423 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka w sercu Borów Tucholskich – Kamionka k. ŚliwicNa sprzedaż działka o powierzchni 3.423 m², położona w miejscowości Kamionka, zaledwie 4 km od Śliwic – w otoczeniu...

  • Działka Wasilków Dąbrówki

    Wasilków

    • 150 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 612 m 2 , położonej w miejscowości Dąbrówki , gm. Wasilków, w odległości ok. 4 km od Wasi...

  • DO SPRZEDAŻY DZIAŁKA W MALENISKACH BUDOWLANO-ROLNA
    1 / 13
    DO SPRZEDAŻY DZIAŁKA W MALENISKACH BUDOWLANO-ROLNA

    Maleniska

    • 260 000 zł cena
    • 9 293 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 92,93ar, położona w miejscowości MALENISKA, gmina Leżajsk, powiat leżajski, województwo podkarpackie. W miejscowym planie zagospod...

  • Działka przemysłowa od 7600m PU Radzymin Dybów S8
    Działka przemysłowa od 7600m PU Radzymin Dybów S8

    Radzymin

    • 1 730 000 zł cena
    • 7 600 m2 powierzchnia
    • 228 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    ID: 11592 N tel [tel] www.biznes24.net Lokalizacja Dybów Kolonia koło Radzymina przybliżona lokalizacja na google map 52.418224, 21.225300 Cena 225zł/m całość cena 1 730 000 zł...