• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • Sprzedam działki budowlane
    1 / 6
    Sprzedam działki budowlane

    Rożno-Parcele

    • 200 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam na sprzedaż działki budowlane, o powierzchniach od 850 do 2000 metrów kwadratowych. Działki mieszczą się w spokojnej okolicy, blisko lasu, w miejscowości Rożno-Parcele, gm. A...

  • Sprzedam ogródek działkowy

    Bytom

    • 55 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 142 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    SPRZEDAM ROD Narutowicza Do sprzedania ogródek działkowy o pow. 390m2 , altanka wyremontowana w środku, aneks kuchenny, lodówka, mikrofala, piekarnik, bojler z ciepłą wodą 3.5kw,...

  • Sprzedam działke pod inwestycje - 16730 m2
    Sprzedam działke pod inwestycje - 16730 m2

    Grójec

    • 5 019 000 zł cena
    • 16 730 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam duża działkę budowlano- usługowa bez przesądzania ich profilu, składającą się z trzech działek o powierzchni 16730m2, zlokalizowaną niedaleko centrum handlowe Dekada w Kob...

  • Na sprzedaż teren inwestycyjny 144mq
    1 / 2
    Na sprzedaż teren inwestycyjny 144mq

    Grudziądz

    • 298 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 2 070 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż teren inwestycyjny w Centrum Grudziądza, obok „ Mariny Grudziadzkiej „ o powierzchni 144m2. Przeznaczenie terenu: funkcja mieszkaniowa, handlowa lub usługowa. Doskonal...

  • Sprzedam Dzialki Centrum Mysliborza
    1 / 4
    Sprzedam Dzialki Centrum Mysliborza

    Myślibórz

    • 450 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 750 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam Dzialki budowlane centrum Mysliborza blisko jeziora tel [tel] po godz 12.00

  • Sprzedam działkę na Mazurach, gm. Ruciane Nida
    1 / 11
    Sprzedam działkę na Mazurach, gm. Ruciane Nida

    Ruciane-Nida

    • 250 000 zł cena
    • 3 002 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    NA SPRZEDAŻ DorDom Nieruchomości proponuje państwu zakup działki zlokalizowanej w pięknym zakątku Mazur, na terenie woj. warmińsko-mazurskiego oraz na terenie Mazurskiego Parku K...

  • Działka Kodrąbek

    Kodrąbek

    • 647 400 zł cena
    • 6 474 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży – działki nr 74/5 i 74/6, Kodrąbek – Wyspa WolinNa sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 6474 m², położone w miejscowości Kodrąbek w gminie Wolin, województw...

  • Działka Rębiechowo ul. Porannych Mgieł

    Rębiechowo » ul. Porannych Mgieł

    • 388 480 zł cena
    • 1 214 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Działka położona w miejscowości Rębiechowo, tuż przy granicy administracyjnej Gdańska. Świetny punkt dla osób ceniących szybki dojazd do Trójmiasta, bez konieczności ży...

  • działka -8 segmentów z pozwoleniem

    Ożarów Mazowiecki

    • 1 590 000 zł cena
    • 1 673 m2 powierzchnia
    • 951 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka o powierzchni 1600 m2 usytuowana w pobliżu ulicy Reymonta.Wg decyzji pozwolenia na budowę na działce można zrealizować 8 segmentów - każdy z dostępem do...

  • 1 / 4
    Duża działka w Bieszczadach - Hoczew, gm. Lesko

    Hoczew

    • 355 000 zł cena
    • 12 100 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka 1,21 ha – Hoczew, gm. Lesko Do sprzedania działka o powierzchni 1,21 ha, położona w malowniczej miejscowości Hoczew (gmina Lesko, powiat leski).Najważniejsze in...

  • Cisza blisko miasta, działka 12 arów, Twardogóra

    Sądrożyce

    • 169 000 zł cena
    • 1 227 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli szukasz miejsca, gdzie po otwarciu okna słyszysz szum lasu, śpiew ptaków, a nie przejeżdżające auta- ta oferta jest dla Ciebie. Działka położona jest w drugiej linii zabudowy...

  • Działka budowlana Żabia Wola Zaręby
    1 / 2
    Działka budowlana Żabia Wola Zaręby

    Żabia Wola

    • 285 000 zł cena
    • 1 487 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zaręby piękna działka budowlana - na sprzedaż. Działka budowlana o powierzchni 1487m2 i wymiarach 30x50, w kształcie regularnego prostokąta. Dojazd drogą asfaltową i ok....

  • Sprzedam 4 działki w Idzbarku (gm. Ostróda) - przy rzece
    1 / 10
    Sprzedam 4 działki w Idzbarku (gm. Ostróda) - przy rzece

    Idzbark

    • 50 000 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 4 działki w Idzbarku (gm. Ostróda) – zielone tereny przy rzece, idealne na wypoczynek i inwestycję blisko jezioro. Na sprzedaż atrakcyjny teren nad rzeką o łącznej powie...

  • Działka budowlana Grabionna gm. Miasteczko Krajeńskie,
    1 / 6
    Działka budowlana Grabionna gm. Miasteczko Krajeńskie,

    Grabionna

    • 864 000 zł cena
    • 4 695 m2 powierzchnia
    • 185 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Grabionna Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 4 695 m², położona w gminie Miasteczko Krajeńskie (woj. wielkopolskie, powiat pilski). Działka zabudowana jest dwoma budy...

  • Działka z dwoma domami 680 m n.p.m

    Wisła

    • 1 750 000 zł cena
    • 37 900 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Umowa na wyłączność – nie szukaj dalej :) Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 3,7921 ha, położona w malowniczej Wiśle, przy ulicy Kiczerowskiej, na wysokości około 680...

  • Działka Jaśkowice

    Jaśkowice

    • 141 075 zł cena
    • 1 045 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna Działka Budowlana w Jaśkowicach koło Skawiny - Idealna na Dom i Inwestycję Cena: 141 075 zł Biuro Nieruchomości Waweldom prezentuje wyjątkową działkę budowl...

  • 1 / 4
    Działka z pozwoleniem na budowę w Rzeszowie

    Rzeszów

    • 850 000 zł cena
    • 1 815 m2 powierzchnia
    • 469 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki pod zabudowę jednorodzinną szeregową w Rzeszowie ul. MatysowskaOferta na wyłączność, tylko u nas w biurzeOp...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA | MPZP | 1776M2 | UL. KRĘTA

    Stare Babice » ul. Kręta

    • 699 000 zł cena
    • 1 776 m2 powierzchnia
    • 394 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlano-usługowa o powierzchni 1 776 m² (ok. 50m x 37m), położona w jednej z najbardziej pożądanyc...

  • 1 / 4
    Teren inwestycyjny w Starych Babicach – 4063m2

    Stare Babice » ul. Kręta

    • 2 844 100 zł cena
    • 4 063 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlano-usługowa o powierzchni 4 063 m², położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji St...

  • Działka w Bieszczadach - Hoczew, gm. Lesko

    Hoczew

    • 320 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o powierzchni 40 arów, położona w malowniczej miejscowości Hoczew, gmina Lesko. Teren o dużym potencjale inwestycyjnym – istnieje możliwość ubiegania się o wyda...