• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • Warężyn działka rolno-budowlana
    Warężyn działka rolno-budowlana

    Warężyn

    • 300 000 zł cena
    • 2 984 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Warężyn gmina Siewierz, do sprzedaży działka o powierzchni 2984m2 i wymiarach 21m od ulicy i w głąb 142m. Działka jest płaska, prosta, pusta. Teren objęty planem zagospodarowania p...

  • Działka budowlana Stary Wielisław gm. Kłodzko
    Działka budowlana Stary Wielisław gm. Kłodzko

    Stary Wielisław

    • 450 000 zł cena
    • 6 568 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ofertą sprzedaży jest ATRAKCYJNIE POŁOŻONA działka w miejscowości STARY WIELISŁAW, gmina Kłodzko ok. 6 km od znanego kurortu Polanica- Zdrój . Nieruchomość o pow. 6568 m2 o niereg...

  • Działka ROD 385m2 z altaną 30,6m2 w Śremie
    1 / 14
    Działka ROD 385m2 z altaną 30,6m2 w Śremie

    Śrem

    • 52 000 zł cena
    • 385 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka ROD 385m2 "Na Zboczu" w Śremie, z altaną murowaną, przy ul. Chełmońskiego, wjazd od strony "Strzelca". Altana 30,6m2 podpiwniczona z pom. gospodarczym, małym tarasem, aneks...

  • Działka Budowlana Jarnołtówek
    Działka Budowlana Jarnołtówek

    Jarnołtówek

    • 15 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Jarnołtówek. W cichej i spokojnej okolicy. Możesz wybrać rozmiar działki. Działki nie są na terenie zalewowym! Więcej informacji telef...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    1 / 7
    Sprzedam działkę budowlaną

    Ignalin

    • 100 000 zł cena
    • 2 902 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do zaoferowania atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2902 m², położoną w Ignalinie gm. Lidzbark Warmiński Lokalizacja: Bardzo atrakcyjna działka w miejscowości Ignalin,...

  • Sprzedam działkę BUDOWLANĄ na terenie ZADRZEWIONYM
    1 / 3
    Sprzedam działkę BUDOWLANĄ na terenie ZADRZEWIONYM

    Jastkowice

    • 6 500 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę w Jastkowicach Nr. 181803_2.0003.594/5 Wymiar działki to 47 x 21m, położona w miejscowości JASTKOWICE koło Stalowej Woli w bardzo dobrym miejscu z dobrym dojazdem...

  • Lipnica Dolna - 7 hektarów 33 ary
    1 / 10
    Lipnica Dolna - 7 hektarów 33 ary

    Lipnica Dolna

    • 360 000 zł cena
    • 73 300 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Lipnica Dolna – 7 hektarów, 33 ary: dwie działki rolne w trakcie przekształcenia na budowlane, pozostałe w formie lasu. W skład oferty wchodzi: 1) Działka o powierzchni 33 ary (0...

  • Działka Prażmowo

    Prażmowo

    • 215 000 zł cena
    • 1 309 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane nad Jeziorem Jagodne Prażmowo, gm. Ryn (Szlak Wielkich Jezior Mazurskich) Na sprzedaż oferuję trzy atrakcyjne działki budowlane położone w malowniczej...

  • Działka Rybical

    Rybical

    • 285 000 zł cena
    • 1 022 m2 powierzchnia
    • 279 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 1022 m Rybical, gm. Ryn nad Jeziorem Ryńskim (Szlak Wielkich Jezior Mazurskich) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 2/34 o powierzchni 1022 m ,...

  • Działka Nowe Guty

    Nowe Guty

    • 270 000 zł cena
    • 834 m2 powierzchnia
    • 324 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane nad Jeziorem Śniardwy Nowe Guty, gm. Orzysz (Szlak Wielkich Jezior Mazurskich) Na sprzedaż oferuję dwie atrakcyjne działki budowlane położone w malow...

  • Sprzedam działkę
    1 / 3
    Sprzedam działkę

    Drobin

    • 40 zł cena
    • 27 732 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedaży grunt inwestycyjny w Drobinie, woj mazowieckie pow. płocki, na skrzyżowaniu dwóch ważnych szlaków komunikacyjnych, drogi krajowej 10 łączącej Warszawę z całym Pomorzem...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    1 / 6
    Sprzedam działkę budowlaną

    Piekary

    • 170 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż posiadam działkę budowlaną w miejscowości Piekary, gm. Sulmierzyce. Działka ma powierzchnię ok. 3500m2. Wymiary to 29 x 122. Ukształtowanie terenu jest płaskie- idealn...

  • Działka budowlana w Jaworzu, doskonała lokalizacja
    1 / 16
    Działka budowlana w Jaworzu, doskonała lokalizacja

    Jaworze

    • 396 000 zł cena
    • 990 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGATA KUBIK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działka budowlana numer 329/20 o powierzchni 990m2 w Jaworzu ul. Wiejska, województwo śląskie, powiat bielski Kształt prostokąt, w...

  • 1 / 4
    Bogusławice - działki - super lokalizacja

    Bogusławice

    • 137 437 zł cena
    • 947 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    * DZIAŁKI W BOGUSŁAWICACH (GM. OLEŚNICA) *Zapraszam się do zapoznania się z ofertą dotyczącą 9 działek w Bogusławicach. Znakomita cena: 165,00 zł/m2Działki są objęte planem zagosp...

  • Działka 6700m2,gm.Dobra,dr.asf.las.

    Dobra

    • 1 699 000 zł cena
    • 6 700 m2 powierzchnia
    • 254 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w gm. Dobra, powiat policki, o powierzchni 0.6700 ha. Użytki PS IV, Ls IV.Brak planu zagospodarowania przestrzennego....

  • Na sprzedaż działka w miejscowości Mokrzyska-Bucze

    Mokrzyska

    • 280 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka rolno- budowlana o powierzchni 2917 m², położona w miejscowości Mokrzyska Bucze, gmina Brzesko, powiat Brzeski.Od nowego roku działka zostanie objęta Miejscowy...

  • Sprzedam działkę budowlaną

    Piekary

    • 170 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż posiadam działkę budowlaną w miejscowości Piekary, gm. Sulmierzyce.Działka ma powierzchnię ok. 3500m2. Wymiary to 29 x 122. Ukształtowanie terenu jest płaskie- idealne...

  • Działka 1714m2
    1 / 5
    Działka 1714m2

    Jeziora

    • 189 000 zł cena
    • 1 714 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam. Posiadam do sprzedaży działki z możliwością zabudowy mieszkaniowej,rekreacyjnej, ( aktualny PZP) , pierwsza Nr 527 pow. 1714m2 OKAZYJNIE w cenie 110zl !!!. Nastepne: nr 526...

  • GLĘDOWO działki budowlane sprzedaż
    1 / 2
    GLĘDOWO działki budowlane sprzedaż

    Ględowo

    • 120 000 zł cena
    • 1 225 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 2 działki budowlane po 1225 m2/ D E/ w Ględowie, wydano warunki zabudowy, dostęp do drogi publicznej, przedszkole, sklep, kanalizacja, woda, prąd,do Człuchowa 3 km, a do C...

  • Na sprzedaż działka budowlana - Witkówek
    1 / 4
    Na sprzedaż działka budowlana - Witkówek

    Witków

    • 95 000 zł cena
    • 1 126 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o pow. 1126 m2 usytuowaną nieopodal LASU - miejscowość Witkówek gmina Chojnów. Działka o dogodnym kształcie, usytuowana w pobliż...