• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • Działka budowlana Adamów-Wieś gm. Radziejowice
    Działka budowlana Adamów-Wieś gm. Radziejowice

    Adamów-Wieś

    • 512 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana w pięknej i malowniczo położonej miejscowości Adamów-Wieś , gm. Radziejowice, pow. Żyrardów. Działka o powierzchni 4100 m2, ogrodzona, atrak...

  • Działka rolna z potencjałem
    1 / 2
    Działka rolna z potencjałem

    Gołębiewo Wielkie

    • 950 000 zł cena
    • 70 000 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedstawiamy na sprzedaż nieruchomość gruntową, działka rolna o powierzchni 7 ha, położona w miejscowości Gołębiewo Wielkie, gmina Trąbki Wielkie. Brak planu zagospodarowania prz...

  • Działka blisko Gliwic w okolicy Pyskowic i Toszka 1040 m
    1 / 3
    Działka blisko Gliwic w okolicy Pyskowic i Toszka 1040 m

    Zacharzowice

    • 200 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z planem zagospodarowania przestrzennego w ładnej i cichej okolicy z daleka od zgiełku samochodów płaska w kształcie prostokąta - dostępna woda 50 m i prąd na mie...

  • Działka 7206m2  z warunkami zabudowy, Zielona Góra
    1 / 12
    Działka 7206m2 z warunkami zabudowy, Zielona Góra

    Zielona Góra

    • 849 000 zł cena
    • 7 206 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

     Urokliwa działka pod lasem – Jarogniewice, Zielona Góra – 7206 m²  ✨ Wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający! ✨ Marzysz o domu wśród natury, gdzie każdego dnia budzić Cię będzie...

  • Działka budowlana Złotno gm. Szczytna, Złotno
    1 / 7
    Działka budowlana Złotno gm. Szczytna, Złotno

    Złotno

    • 229 000 zł cena
    • 1 338 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Klimatyczne miejsce w otulinie Gór Stołowych. Działka budowlana położona we wsi Złotno powiat kłodzki, gmina Szczytna. Działka o powierzchni 1338 m2, w miejscowym planie zagospodar...

  • DZIALKA
    DZIALKA

    Rydułtowy

    • 25 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    DZIALKA PRODUKCYJNO USLUGOWA TANIO

  • Działka Olesno

    Olesno

    • 70 000 zł cena
    • 1 752 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE W SPOKOJNYM MIEJSCU, OK.1KM OD CENTRUM OLESNA. Oferujemy do sprzedaży cztery działki budowlane o powierzchni 0,1792ha, 0,1752ha, 0,2130ha, 0,2058ha,...

  • Działka budowlana - Wujskie!

    Wujskie

    • 226 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka o powierzchni 30 arów (3000 m2) , położona w miejscowości Wujskie - gmina Sanok . Najważniejsze atuty : bezpośredni zjazd z drogi głów...

  • Działka przy głównej drodze, obok Groszka i Mrówki
    Działka przy głównej drodze, obok Groszka i Mrówki

    Adamówka

    • 339 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę inwestycyjną położoną w miejscowości Adamówka, w województwie podkarpackim. NAJWIĘKSZE ZALETY NIERUCHOMOŚCI: Narożna dział...

  • Szczytniki -Gdów-działka budowlano-usługowa
    Szczytniki -Gdów-działka budowlano-usługowa

    Szczytniki

    • 351 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomosci-INWEST- sprzeda w Szczytnikach- gmina Gdów nieruchomość o pow 31 arów--w planie budowlano - usługowa /nieuciążliwa/ położona przy ulicy asfaltowej -szerokość...

  • Sprzedam Pola Rolne Kl 3,4,5 Razem 7 pól 5 hektarów i 3 lasy
    1 / 12
    Sprzedam Pola Rolne Kl 3,4,5 Razem 7 pól 5 hektarów i 3 lasy

    Majdan Sitaniecki

    • 7 000 zł cena
    • 5 m2 powierzchnia
    • 1 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Powierzchnia Pola 578 - 35.000zł - 38 ar 576 - 30.000zł - 35 ar 402 - 25.000zł - 31 ar 267 - 60.000zł - 68 ar 295 - 60.900zł - 67 ar 296 - 70.000zł - 77 ar 400 - 30.000zł - 33 ar...

  • Piękna działka widokowa w Szczyrku!
    1 / 16
    Piękna działka widokowa w Szczyrku!

    Szczyrk

    • 5 499 900 zł cena
    • 15 078 m2 powierzchnia
    • 365 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Piękna działka widokowa w Szczyrku! Ta wyjątkowa nieruchomość znajduje się przy ulicy Grabowej i Wiślańskiej, oferując spektakularne widok...

  • Działka budowlana Mokrzyska gm. Brzesko
    1 / 15
    Działka budowlana Mokrzyska gm. Brzesko

    Mokrzyska

    • 289 000 zł cena
    • 4 909 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu na sprzedaż dużą działkę, która położona jest w miejscowości Mokrzyskach Dane działki: Numer działki: 4336 Powierzchnia: 49,09 ar Wymiary: 22 m X 208 m Med...

  • Idealne działki budowlane w mieście pod Twój dom- Białystok!
    1 / 6
    Idealne działki budowlane w mieście pod Twój dom- Białystok!

    Białystok

    • 600 000 zł cena
    • 603 m2 powierzchnia
    • 996 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 6 pięknych, kształtnych i uzbrojonych działek budowlanych, przy ul. Baranowickiej w Białymstoku. Działki o powierzchniach od 603m² do 670m² objęte są miejscowym pl...

  • Działka budowlana Lipnica Murowana
    Działka budowlana Lipnica Murowana

    Lipnica Górna

    • 95 000 zł cena
    • 990 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli szukasz miejsca pod domek letniskowy czy przyczepę campingową - ta działka jest idealna! Do sprzedania działka 733/7 przeznaczona w MPZP pod budowę domu całorocznego lub let...

  • Imielin Slask Dzialka na sprzedaz.
    1 / 6
    Imielin Slask Dzialka na sprzedaz.

    Imielin

    • 140 000 zł cena
    • 830 m2 powierzchnia
    • 169 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dzialka na ul.Brata Alberta o powierzchni ok. 830 m2 ,oddalona 200 m od dworca kolejowego ,ok. 600 m od centrum miasta. Dojazd bezposrednio z drogi. Dzialka narazie jest rolna,ale...

  • Kraków ul. Igołomska 88 arów U/MN działka sprzedam
    1 / 3
    Kraków ul. Igołomska 88 arów U/MN działka sprzedam

    Kraków

    • 5 280 000 zł cena
    • 8 800 m2 powierzchnia
    • 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ustala się przeznaczenie terenów oznaczonych na rysunku planu symbolem U/MN – Tereny zabudowy usługowej i mieszkaniowej: 1/ przeznaczenie podstawowe: a/ usługi komercyjne z zakresu...

  • Działka 3179m2,obr.Grzepnica,gm.Dobra, las,media

    Grzepnica

    • 683 485 zł cena
    • 3 179 m2 powierzchnia
    • 215 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Proponujemy do zakupu nieruchomość gruntową niezabudowaną zlokalizowaną w obrębie Grzepnica, gm. Dobra, powiat policki, ul. Agatowa, o powierzchni 0.3179 ha. Użytek R V, RVI łączni...

  • 1 / 3
    Działka z dostępem do rzeki San

    Huzele

    • 180 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 25 arów, położona w miejscowości Huzele (woj. podkarpackie), w wyjątkowej lokalizacji - z bezpośrednim dostępem do rzeki San oraz bardz...

  • 1 / 3
    Atrakcyjna nieruchomość, gm. Lesko

    Huzele

    • 180 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka - Huzele, gmina Lesko, Bieszczady.Atrakcyjna działka położona w spokojnej miejscowości Huzele - u wrót Bieszczad.Wymiary działki : około 133m długości i 23m sze...