• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • Działka budowlana w Szlembarku

    Szlembark » ul. Słoneczna

    • 564 000 zł cena
    • 1 080 m2 powierzchnia
    • 523 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w miejscowości Szlembark z widokiem na panoramę Tatr.Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczej wsi Szlembark (powiat nowotarski, województwo...

  • dla siebie jak i dla dewelopera/nowe osiedle
    1 / 8
    dla siebie jak i dla dewelopera/nowe osiedle

    Rzeszów

    • 530 000 zł cena
    • 1 164 m2 powierzchnia
    • 456 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - TYLKO W NASZYM BIURZE !!! Zarówno pod dom jak i bliźniaki/szeregówki, spokojna okolica Do sprzedania atrakcyjna działka zlokalizowana na oś. Przybyszówka...

  • działka rekreacyjna ROD Kowal
    1 / 4
    działka rekreacyjna ROD Kowal

    Kowal

    • 34 900 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka rekreacyjna na rodzinnych ogródkach działkowych „Słonecznik” w Kowalu. Działka 300 m2, na działce prąd, woda. Na działce postawiona jest przyczepa typu „holenderka” (7 m2)...

  • Brzoskwinia gm. Zabierzów - widokowa 10-arowa działka bud.
    Brzoskwinia gm. Zabierzów - widokowa 10-arowa działka bud.

    Brzoskwinia

    • 230 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Widokowa, płaska działka budowlana o pow.1000 m2 położona w miejscowości Brzoskwinia gm. Zabierzów. Dojazd do działki boczną, asfaltową drogą gminną. Ma kształt zbliżony do prost...

  • Działka budowlana Stary Lubosz gm. Kościan,
    1 / 4
    Działka budowlana Stary Lubosz gm. Kościan,

    Stary Lubosz

    • 214 020 zł cena
    • 870 m2 powierzchnia
    • 246 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży działki budowlanej - faktura VAT 23% (~200 zł/m² netto), brak podatku PCC 2%! Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Stary Lubosz, ul. Świerko...

  • działka budowlana Sierzchów gm. Góra Kalwaria
    działka budowlana Sierzchów gm. Góra Kalwaria

    Sierzchów

    • 205 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona we wsi Sierzchów ul Sosnowa w gminie Góra Kalwaria kwadrat, 1000 m 13 km od Piaseczna 2 km od stacji PKP Czachówek Wschodni. Pięknie położona w pobliżu...

  • Na sprzedaż działka budowlana w Szczytnikach Małych
    1 / 3
    Na sprzedaż działka budowlana w Szczytnikach Małych

    Szczytniki nad Kaczawą

    • 169 000 zł cena
    • 1 204 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o pow. 1204 m2 usytuowaną w SZCZYTNIKACH MAŁYCH (przy miejscowości Spalona) w bliskiej odległości od jeziora i terenów rekreacyjn...

  • Działka w centrum Gorzowa Wlkp. pod plombę mieszkaniową
    1 / 6
    Działka w centrum Gorzowa Wlkp. pod plombę mieszkaniową

    Gorzów Wielkopolski

    • 880 000 zł cena
    • 404 m2 powierzchnia
    • 2 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa, z rozpoczętą już budową, działka pod zabudowę wielorodzinną z funkcją usługową o powierzchni 404 m², zlokalizowana przy ulicy Dworcowej 8a, ktora stanowi cen...

  • Działka Nowa Wieś/Kolbuszowa
    1 / 4
    Działka Nowa Wieś/Kolbuszowa

    Kolbuszowa

    • 102 000 zł cena
    • 17 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 17 ar z możliwością powiększenia do 98 ar. - Działka położona bezpośrednio przy drodzr gminnej asfaltowej z...

  • sprzedam
    1 / 7
    sprzedam

    Orzyc

    • 250 000 zł cena
    • 14 800 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka położona w zjawiskowym miejscu ,blisko rzeka Orzyc (200 metrów)z żabami i bobrami. Działka graniczy z lasem. Blisko media,dojazd drogą asfaltową .Sprzedaż w całości. Konta...

  • Działka budowlana Żary Kunice Żarskie,
    1 / 5
    Działka budowlana Żary Kunice Żarskie,

    Żary

    • 300 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w Kunicach Żarskich - ul. Lelewela, 0,10 ha Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 0,10 ha (1000 m²), położoną w Kunicach Żarskich przy...

  • Działka budowlana -Ryglice 30,42 ary
    1 / 6
    Działka budowlana -Ryglice 30,42 ary

    Ryglice

    • 157 000 zł cena
    • 3 042 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz idealnej działki pod inwestycje? A może planujesz budowę domu? Ważna jest dla Ciebie cisza i spokój? Jeśli tak, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Ryglice położone są ok.25...

  • Działka budowlano- rolna- Zalasowa- Małopolska

    Zalasowa

    • 178 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Siedlisko w Zalasowej gmina Ryglice, Małopolska.Powierzchnia 2ha z bezpośrednim wjazdem z ulicy Adama Mickiewicza.Grunt można podzielić na mniejsze działki budowlane.Gmina nie ma a...

  • Działka budowlana- Gwoździec- Zakliczyn-Małopolska

    Gwoździec

    • 120 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana w miejscowości Gwoździec, gmina Zakliczyn, Małopolska.Działka o powierzchni 40 arów. Media: woda, prąd, gaz są dostępne do podciągnięcia z nieruchomo...

  • Atrakcyjna działka w gminie Komańcza

    Turzańsk

    • 200 000 zł cena
    • 4 500 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Szukasz spokojnego miejsca wśród natury z pięknymi widokami, idealnego pod budowę domu całorocznego lub letniskowego? Ta działka w Turzańsku to propozycja właśnie dla Ciebie! Najwa...

  • Działka na sprzedaż Huzele - nad rzeką San!

    Huzele

    • 220 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Powierzchnia : 2 x 20 arów ( łącznie 40 arów) Wymiary łącznej powierzchni : ok. 173 m długości i 30 m szerokościKształt : regularny prostokątLokalizacja : Huzele , gmina Lesko , wo...

  • Działki w otulinie lasu - Huzele!

    Huzele

    • 170 000 zł cena
    • 18 100 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż trzy działki położone obok siebie w miejscowości Huzele, w gminie Lesko (woj. podkarpackie), zaledwie 2 km od centrum miasta.Nieruchomość zlokalizowana w otoczeniu lasó...

  • 1 / 3
    Działka Radgoszcz

    Radgoszcz

    • 97 400 zł cena
    • 974 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA W RADGOSZCZY - BLISKO ZALEWU KĄPIELOWEGO - NAROŻNIKI. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 974m2 uzbrojoną we wszystk...

  • Działka dla dewelopera z pięknym widokiem na Odrę

    Radziszewo » ul. Liliowa

    • 699 000 zł cena
    • 2 616 m2 powierzchnia
    • 268 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 2616 m² zlokalizowana w malowniczej miejscowości Radziszewo, w województwie zachodniopomorskim. Idealna propozycja dla dewel...

  • Działka rolna | 0.8313ha | III klasa ziemi |
    1 / 8
    Działka rolna | 0.8313ha | III klasa ziemi |

    Regimin

    • 109 000 zł cena
    • 8 313 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy na sprzedaż działkę rolną o numerze geodezyjnym 191, obręb geodezyjny Pniewo Czeruchy, gm. Regimin Lokalizacja praktycznie na granicy: Pniewo-Czeruchy i Lekówiec, przy dr...