• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • Smugi gm. Jastków- 56ar pod bliźniaka lub dom

    Smugi

    • 536 900 zł cena
    • 5 600 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka pod zab. jednorodzinną lub bliźniaczą w Smugach, gmina Jastków. - nowa niższa cena!! -Dojazd do Lublina - 10 kilometrów (15 minut jazdy). Powierzchnia aż 56 arów.Bardzo do...

  • Działka pod dom jednorodzinny lub bliźniaka -Smugi

    Smugi

    • 450 000 zł cena
    • 2 577 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana prawie 26 ar w Smugach, gmina Jastków - blisko miasta i doskonały dojazd w jednym!!Dojazd do Lublina - 10 kilometrów (15 minut jazdy). Powierzchnia 25,77 arów w p...

  • Działka Sępólno Krajeńskie ul. Wiatrakowa

    Sępólno Krajeńskie » ul. Wiatrakowa

    • 210 000 zł cena
    • 1 978 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rolna z możliwością uzyskania warunków zabudowy pod budownictwo jednorodzinne. Powierzchnia całkowita 1978 m2, zapewniony dostęp do drogi publicznej. W ulicy Wiatrakowej pr...

  • Działka budowlana - góry, las i spokój! Polecamy!

    Tarnawa Dolna

    • 159 000 zł cena
    • 2 105 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nowa niższa cena - 159.000 PLNPrezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni łącznej 2105 m², zlokalizowanej w miejscowości Tarnawa Dolna, w powiecie...

  • Działka 3000 m - Grunt
    1 / 4
    Działka 3000 m - Grunt

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 350 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Piękna kameralna działka 24/2 , częściowo zalesiona. Ostrowiec Św. ul. Bałtowska-Dębowa – 3000 m kw. Wymiary: 30m x 100m Uzbrojenie w odległości 120m w ul. Bałtowskiej. Dojazd dr...

  • Działka budowlana Krzeszowice
    1 / 15
    Działka budowlana Krzeszowice

    Krzeszowice

    • 340 000 zł cena
    • 2 456 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 24,56 ar, położona w Krzeszowicach, osiedle Żbik. w MPZP blisko 9 ar oznaczone jako tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, pozostałe po...

  • Działka budowlana Świeradów-Zdrój,
    1 / 4
    Działka budowlana Świeradów-Zdrój,

    Świeradów-Zdrój

    • 2 500 000 zł cena
    • 5 316 m2 powierzchnia
    • 471 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Inwestycyjny teren w sercu Świeradowa-Zdroju - idealny pod projekt turystyczny Na sprzedaż oferuję kompleks trzech działek ewidencyjnych o łącznej powierzchni niemal 0,55 ha, zlok...

  • DZIAŁKI UŚCIE GORLICKIE SUPER CENA!!!
    1 / 2
    DZIAŁKI UŚCIE GORLICKIE SUPER CENA!!!

    Uście Gorlickie

    • 95 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękne działki budowlana w Uściu Gorlickim Cztery działki po 10 ar każda, położone w malowniczej i spokojnej miejscowości. Cicha i zielona okolica – idealna na dom le...

  • Działka rolna Krzeszowice
    1 / 12
    Działka rolna Krzeszowice

    Krzeszowice

    • 114 400 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o powierzchni 26 ar, zlokalizowana w miejscowości Zalas (gmina Krzeszowice). W MPZP w całości oznaczona jako tereny rolne. CENA: 114 400,00 zł (4 400...

  • Działka budowlana w Jerzmanowicach - 1200m2
    1 / 6
    Działka budowlana w Jerzmanowicach - 1200m2

    Chojnów

    • 140 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ BIURA. Emix Biuro Nieruchomości posiada, w ofercie sprzedaży działkę budowlaną, o pow. 1200 m2 (12 ar), położoną w miejscowości Jerzmanowice, w gminie Chojnów,...

  • Działka budowlana Olkusz
    1 / 15
    Działka budowlana Olkusz

    Olkusz

    • 269 000 zł cena
    • 2 870 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż widokowa działka o powierzchni 28,7 ar, zlokalizowana w gminie Olkusz, miejscowość Niesułowice. Nieruchomość z przeznaczeniem w MPZP gminy Olkusz jako tereny zabudo...

  • Działka rolna Dobrociesz gm. Iwkowa
    1 / 14
    Działka rolna Dobrociesz gm. Iwkowa

    Dobrociesz

    • 260 000 zł cena
    • 18 600 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy Państwu na sprzedaż dużą działkę rolną o powierzchni 1,86 ha w miejscowości Dobrociesz. Dane działki: Numer działki: 319 Powierzchnia: 1,86 ha Wymiary działki: 147 m...

  • OKAZYJNIE sprzedam bezpośrednio działki budowlane koło Łodzi
    1 / 2
    OKAZYJNIE sprzedam bezpośrednio działki budowlane koło Łodzi

    Łaznowska Wola

    • 127 zł cena
    • 34 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam po okazyjnej cenie bezpośrednio działki budowlane położone niecałe 20 km. od Łodzi w bardzo malowniczym miejscu blisko las grzybowy i jagodowy. Cena 127 zł. dotyczy jedneg...

  • Działka inwestycyjna Gnojnik
    1 / 14
    Działka inwestycyjna Gnojnik

    Gnojnik

    • 1 100 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA INWESTYCYJNA Z GOTOWYM PROJEKTEM I POZWOLENIEM NA BUDOWĘ WYJĄTKOWA OKAZJA Na sprzedaż oferujemy nieruchomość inwestycyjną w doskonałej lokalizacji Gnojnik, przy drodze kraj...

  • Działki budowlane w pobliżu Łodzi przy lesie RÓŻNE wielkości
    1 / 4
    Działki budowlane w pobliżu Łodzi przy lesie RÓŻNE wielkości

    Łaznowska Wola

    • 125 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Serdecznie zapraszam do kupna działek budowlanych położonych 17 km od Łodzi, w malowniczym miejscu blisko lasu grzybowo - jagodowym w miejscowości Łaznowska Wola. Do zaoferowania m...

  • Działka Czerwone

    Czerwone

    • 85 000 zł cena
    • 1 275 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki pod swój wymarzony dom ? Zależy Ci na dobrym połączeniu z miastem ? Zatrzymaj się na chwilę i zapoznaj z ofertą ! Lokalizacja: W ofercie działka nr...

  • Działka Zawyki ul.

    Zawyki

    • 185 400 zł cena
    • 30 900 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam dwie działki rolne - łąki w miejscowości Zawyki, gmina SurażNa sprzedaż oferuję dwie atrakcyjne działki rolne (łąki) położone w malowniczej miejscowości Zawyki, gmina Sura...

  • Działka Popowo Salęckie

    Popowo Salęckie

    • 99 000 zł cena
    • 2 161 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA! Działki przy jeziorze na Mazurach Popowo-Salęcki e, koło Mrągowa 100 metrów do jeziora wystarczy przejść przez drogę! Otoczone lasami i łąkami cisza, spokój, natura...

  • Działka w Lublinie z wydanymi warunkami zab. (WZ).

    Lublin » Dziesiąta

    • 300 000 zł cena
    • 1 262 m2 powierzchnia
    • 238 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LUBLIN: do sprzedania zadbana działka o pow. 1262 m² zlokalizowana w ładnej spokojnej okolicy w sasiedztwie innych domów jednorodzinnych. Działka z możliwością wybudowania nieduż...

  • Oferta sprzedaży działki w Borzestowie

    Borzestowo

    • 143 625 zł cena
    • 1 149 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży działki w Borzestowie (stary dwór, Kaszuby – stolica Kaszub) Oferuję na sprzedaż działkę gruntową, położoną w wyjątkowej lokalizacji:- Działka nr 19/21Lokalizacja:...