• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Wysin

(2)
  • Działka Wysin ul.

    Wysin

    • 780 000 zł cena
    • 9 110 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    DZIAŁKA MIESZKANIOWA/SIEDLISKOWA Z WYDANYMI WARUNKAMI ZABUDOWY DOMU JEDNORODZINNEGOLOKALIZACJADziała nr 506/1 położona jest we wsi WYSIN gmina Liniewo, powiat KOŚCIERSKICisza, spok...

  • Budynek usługowo-mieszkalny w centrum Wysina!
    1 / 20
    Budynek usługowo-mieszkalny w centrum Wysina!

    Wysin

    • 799 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 664 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Piękna działka przy rzece

    Skrzydłowo

    • 129 000 zł cena
    • 3 013 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka wielkości 3013 metrów kwadratowych znajdująca się w Skrzydłowie k. Nowej Karczmy . Piękny teren znajdujący się w Dolinie Wietcisy - Terenie Natura 2000 , zaledw...

  • Piękna działka siedliskowa

    Skrzydłowo

    • 169 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż piękna działka siedliskowa umiejscowiona w SkrzydłowiePiękne spokojne okoliceNieopodal dwa wyciągi narciarskieZapraszam na prezentację nieruchomości Oferta wysłana z...

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Liniewo

    • 860 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Kaszuby. Działka budowlana. Warunki Zabudowy.
    Kaszuby. Działka budowlana. Warunki Zabudowy.

    Skrzydłowo

    • 497 800 zł cena
    • 5 240 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka na Kaszubach niedaleko Trójmiasta. Położona przy drodze wojewódzkiej nr. 226. Wjazd z szosy. Teren płaski, nasłoneczniony, prostokąt. Cicha i czysta okolica. W pobl...

  • ATRAKCYJNA DZIAŁKA Z DOMEM LETNIM. W.Z.
    1 / 14
    ATRAKCYJNA DZIAŁKA Z DOMEM LETNIM. W.Z.

    Skrzydłowo

    • 497 800 zł cena
    • 5 240 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kaszuby. Niedaleko Trójmiasta. Piękna działka uzbrojona z Domem Letnim. Warunki zabudowy. Teren płaski, nasłoneczniony, prostokąt. Cicha i czysta ekologicznie okolica. W pobliżu...

  • Działka Liniewo ul.

    Liniewo

    • 429 000 zł cena
    • 2 059 m2 powierzchnia
    • 209 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ZAPRASZAM DO ZAKUPU PIĘKNIE ZAGOSPODAROWANEJ DZIAŁKI NAD JEZIOREM LINIEWSKIM WRAZ Z DOMKIEM HOLENDERSKIM !!Miejscowość Liniewo, woj. pomorskie, pow. kościerskiCechy:- pow. 2059m2-...

  • KASZUBY- Działka Uzbrojona - W.Z.
    KASZUBY- Działka Uzbrojona - W.Z.

    Skrzydłowo

    • 497 800 zł cena
    • 5 240 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przy drodze wojewódzkiej nr:226. Teren płaski. Nasłoneczniona. Ogrodzona. Prostokąt. W pobliżu: lasy, jeziora. Dobry dojazd o każdej porze roku. Do Gdańska 4okm. Do Kościerzyny 16k...

  • UZBROJONA PIĘKNA DZIAŁKA NIEDALEKO TRÓJMIASTA. WARUNKI ZABUD
    1 / 8
    UZBROJONA PIĘKNA DZIAŁKA NIEDALEKO TRÓJMIASTA. WARUNKI ZABUD

    Skrzydłowo

    • 417 600 zł cena
    • 5 240 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przy drodze wojewódzkiej /wjazd z szosy/. Ogrodzona z bramą i furtką. Czysta ekologicznie okolica. W pobliżu lasy, jeziora, centrum handlowe /gmina/. Dobry dojazd o każdej porze...