• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • 1 / 4
    Sprzedam działkę budowlaną Bełżyce

    Bełżyce

    • 165 000 zł cena
    • 934 m2 powierzchnia
    • 177 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną uzbrojoną w Bełżycach działka ogrodzona w dobrym punkcie w bliskiej odległości sklepy Intermarche, Dino ,Biedronka , szkoły, przedszkola, starostwo . Dzi...

  • Działka Grabówko ul.

    Grabówko

    • 1 199 000 zł cena
    • 12 523 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA: Nieruchomość położona jest w malowniczej miejscowości Grabówko (gm. Nowa Karczma), zlokalizowanej zaledwie 45 km od Gdańska. Teren otoczony jeziorami, lasami i polami,...

  • Działka Lubochnia ul. Osiedle Bukowe

    Lubochnia » ul. Osiedle

    • 340 000 zł cena
    • 2 285 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działki budowlane -  Lubochnia  gmina Gniezno Osiedle Bukowe Twoje miejsce blisko natury i miasta!▪️ LOKALIZACJA     Działki położone są w atrakcyjnej części gminy Gniezno - Luboch...

  • Działka Talki

    Talki

    • 652 000 zł cena
    • 14 968 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ogłoszenie Sprzedaży Działki Budowlanej Miejscowość: Talki, gmina Wydminy Informacje o Działce: - Numer działki: 52 - Powierzchnia: 14968 m2 - Położenie: W pobliżu jez...

  • 1 / 2
    Działka Lublewo Gdańskie ul. Wojska Polskiego

    Lublewo Gdańskie » ul. Wojska Polskiego

    • 1 280 000 zł cena
    • 4 519 m2 powierzchnia
    • 284 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura The House Nieruchomości.Przedstawiamy niezabudowaną działkę dla osób ceniących ciszę i bliskość natury znajdującą się na przedmieściach Gdańska. Doskonała lokalizacja...

  • Gumniska gm. Dębica działka 12 ar
    Gumniska gm. Dębica działka 12 ar

    Gumniska

    • 120 000 zł cena
    • 1 281 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży widokową działkę budowlaną, zlokalizowaną w odległości ok 4km od centrum Dębicy. Nieruchomość o powierzchni 12,81ar, i przybliżonych wymiarach 24x46m, o nach...

  • Między lasem a rzeką Brdą – Twoje miejsce w Borach Tucholski
    1 / 6
    Między lasem a rzeką Brdą – Twoje miejsce w Borach Tucholski

    Nadolna Karczma

    • 95 000 zł cena
    • 3 119 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W malowniczej miejscowości Brda, położonej w sercu Borów Tucholskich (gmina Czersk, woj. pomorskie), znajduje się wyjątkowa działka o powierzchni 3119 m² – idealna dla osób ce...

  • Działka na sprzedaż, Osiek nad Wisłą
    1 / 9
    Działka na sprzedaż, Osiek nad Wisłą

    Dzikowo

    • 197 000 zł cena
    • 1 807 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w Osieku nad Wisłą, przy ul. Wiślanej - sąsiedztwo terenów zielonych, lasu; - w bliskiej odległości punkty handl...

  • DZIAŁKA PRZYSIETNICA 73 ARY
    1 / 4
    DZIAŁKA PRZYSIETNICA 73 ARY

    Przysietnica

    • 559 000 zł cena
    • 7 300 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 73 ary położona w Przysietnicy ( gmina Stary Sącz ) 30 ar – teren zabudowy zagrodowej (MN/RM) 43 ar -ter3n rolny...

  • Okazja! Duża działka 3178 m² – Kaszuby, Zielona Chocina
    1 / 16
    Okazja! Duża działka 3178 m² – Kaszuby, Zielona Chocina

    Zielona Chocina

    • 89 000 zł cena
    • 3 173 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Chojnickie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w miejscowości Zielona Chocina, gmina Konarzyny, powiat chojnicki, województwo pomorskie. Opis nieru...

  • Działka budowlana 3800m asfalt media Poświętne Międzyleś
    1 / 7
    Działka budowlana 3800m asfalt media Poświętne Międzyleś

    Poświętne

    • 399 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja Wólka Dąbrowicka Poświętne Międzyleś przy głównej drodze Powierzchnia 3800m Wymiary 32x110m kształt prostokąt Media prąd woda prąd przy działce Linia zabudowy pi...

  • Działka budowlana Błonie Bramki
    1 / 6
    Działka budowlana Błonie Bramki

    Błonie

    • 300 000 zł cena
    • 1 158 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z wszystkimi mediami , położona w miejscowości Bramki, 4 km od Błonia. PKP Boża Wola w odległości 2 km. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzen...

  • Siedlisko rolne z zabudowaniami
    1 / 2
    Siedlisko rolne z zabudowaniami

    Rawy

    • 400 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż siedlisko o powierzchni 60ar w miejscowości Rawy w gm. Sypniewo (06-213 ) W skład siedliska wchodzi: dom wolno-stojący drewniany o powierzchni zabudowy 88m², obora muro...

  • Działka Strata Wieś gm. Limanowa
    1 / 2
    Działka Strata Wieś gm. Limanowa

    Stara Wieś

    • 200 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę nr. 531/2 oraz 531/1 działkę budowlana o powierzchni 24a, w Starej Wsi zł. Limanowa. Działka posiada dostęp do drogi publicznej, wydane warunki zabudowy. Więcej...

  • Działka Leśna Lipowe
    Działka Leśna Lipowe

    Lipowe

    • 25 900 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę leśna lipowe nr 122 o powierzchni 34a. Więcej informacji udzielę telefonicznie. Brak dostępu do drogi publicznej.

  • Działka Stryków ul.

    Stryków

    • 8 403 890 zł cena
    • 76 399 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działki inwestycyjne w Strykowie.Przedmiotem sprzedaży są 2 działki inwestycyjne położone w Strykowie ul. Targowa.Działki:- nr 83/1 - 

  • 1 / 2
    Działka Dąbrówki Breńskie

    Dąbrówki Breńskie

    • 7 500 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA ROLNA W GMINIE OLESNO W POWIECIE DĄBROWSKIM. Oferujemy do sprzedaży działkę rolną o powierzchni 0,23ha zlokalizowaną w miejscowości Dąbrówki Breńskie gmina Ol...

  • Jarosław – działka budowlana w centrum, ul. Chrobrego
    1 / 7
    Jarosław – działka budowlana w centrum, ul. Chrobrego

    Jarosław

    • 160 000 zł cena
    • 977 m2 powierzchnia
    • 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jarosław – działka budowlana w centrum, ul. Chrobrego 9,77 a (977 m²), dostęp do drogi publicznej, media w sąsiedztwie. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 9,77 ara, położo...

  • Działka budowlana Żelechów gm. Żabia Wola
    1 / 3
    Działka budowlana Żelechów gm. Żabia Wola

    Żelechów

    • 374 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Żelechów piękna działka budowlana o powierzchni 1700m2 w atrakcyjnej cenie na sprzedaż. Działka budowlana 1700m2 o wymiarach 47x32x53,5x32. Działka zlokalizowana blisko las...

  • Sprzedam działkę Jesionowiec koło Wielbarka
    1 / 4
    Sprzedam działkę Jesionowiec koło Wielbarka

    Jesionowiec

    • 131 081 zł cena
    • 6 866 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam pięknie położoną działkę o powierzchni 6866 m2 na skraju wsi Jesionowiec, gm. Wielbark. Posiadam śliczną działkę na Mazurach. Działka położona kilkanaście kilometrów od m...