• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • Działka usługowa Osowiec gm. Żabia Wola
    Działka usługowa Osowiec gm. Żabia Wola

    Osowiec

    • 2 040 000 zł cena
    • 6 800 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Położona w Osowcu gm. Żabia Wola działka usługowa o powierzchni 6800m. Z bezpośrednim zjazdem z drogi lokalnej biegnącej równolegle do S8 około 25 km od wjazdu na obwodnicę Warsza...

  • Działka budowlana Szczyglice gm. Zabierzów, Jurajska
    Działka budowlana Szczyglice gm. Zabierzów, Jurajska

    Szczyglice

    • 530 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 530 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szczyglice bliskie okolice Krakowa i Balic . Działka budowlana z pozwoleniem na budowę bliźniaka o powierzchni 227,16m2 . Każde skrzydło około 113,58m2 które składa się z : garaż...

  • Działka 7300mkw+2budynki
    1 / 3
    Działka 7300mkw+2budynki

    Zator

    • 521 000 zł cena
    • 7 300 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    mam do sprzedania działkę na fajne RANCZO z możliwością wykopania stawu na rybki; o wym.100*73m przy drodze asfaltowej z wodociągiem,prądem na której są 2 budynki.To ostatnie zdję...

  • Działka rekreacyjna ROD Związkowiec Tarnobrzeg

    Tarnobrzeg

    • 32 000 zł cena
    • 324 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę na ROD Związkowiec III przy ulicy Gruntowej w Tarnobrzegu. Altanka drewniana z tarasem ma 15 lat, kryta blachą, w bardzo dobrym stanie, wykonana przez firmę, z du...

  • Działka Ogonki

    Ogonki

    • 450 000 zł cena
    • 8 100 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferuję wyjątkową działkę budowlaną nr 95 o powierzchni 8100 m, położoną w malowniczej miejscowości Ogonki gm Węgorzewo w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Święca...

  • Działka Pomlewo ul. Kasztanowa

    Pomlewo » ul. Kasztanowa

    • 149 000 zł cena
    • 1 001 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana pod dom jednorodzinny lub bliźniaka w Pomlewie (Gm.Przywidz) zaledwie 15 minut od węzła nowej Obwodnicy Trójmiasta.Pomlewo to wieś kaszubska doskonale skomunikowa...

  • Działka Nienadówka

    Nienadówka

    • 120 000 zł cena
    • 857 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom ? Mam dla Ciebie wyjątkową ofertę ! Na sprzedaż oferuję dwie działki budowlane , o powierzchni 8,57ar oraz 10,9...

  • Działka Niestępowo ul. Jana Potockiego

    Niestępowo » ul. Potockiego

    • 329 000 zł cena
    • 1 158 m2 powierzchnia
    • 285 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA W NIESTĘPOWIE Z WARUNKAMI ZABUDOWY POD BUDOWĘ DOMKU JEDNORODZINNEGOLOKALIZACJADziałka położona jest w znanej Kaszubskiej miejscowości Niestępowo, gmina Żukowo w otoczeniu l...

  • Działka Trygort

    Trygort

    • 120 000 zł cena
    • 21 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prawie 200 m linii brzegowej Jeziora Mamry (SWJM). A może chcesz wynająć pod działalność tylko 120 000 zł rocznie plus VAT. A może szukasz większej działki z linia brzegow...

  • 1 / 2
    Działka Gruszów Mały

    Gruszów Mały

    • 115 000 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA ROLNA NA PRZEDMIEŚCIACH DĄBROWY TARNOWSKIEJ. Oferujemy do sprzedaży działkę rolną o powierzchni 1,30ha, zlokalizowaną w miejscowości Gruszów Mały, ok.2km od...

  • Zawoja, działka budowlana, widok, słońce, cena HIT

    Zawoja

    • 96 000 zł cena
    • 870 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ZawojaNa sprzedaż oferujemy Państwu działkę budowlaną znajdującą się w Zawoi (powiat suski). Działka ma powierzchnię 870 m2. Według miejscowego planu zagospodarowania przestr...

  • Działka Trygort

    Trygort

    • 6 900 000 zł cena
    • 21 000 m2 powierzchnia
    • 329 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka w Bieszczadach z potencjałem turystycznym!

    Berezka

    • 500 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1,5 hektara położona w malowniczej miejscowości Berezka, w gminie Solina. To miejsce, które łączy w sobie ciszę, spokój oraz bezpośredni...

  • Działka z budynkami Nowe Aleksandrowo 7 kilometrów od Białys
    1 / 5
    Działka z budynkami Nowe Aleksandrowo 7 kilometrów od Białys

    Nowe Aleksandrowo

    • 250 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Dzień dobry,,przedstawiam działkę o powierzchni 1500 M2 .W skład nieruchomości,budynek gospodarczy,z możliwością przerobiena na mieszkalny,o powierzchni 35 M2, Garaż 100 M2, wiaty....

  • Działka z pozwoleniem na budowę i projektem domu
    1 / 10
    Działka z pozwoleniem na budowę i projektem domu

    Wielki Mędromierz

    • 89 000 zł cena
    • 1 069 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka położona w spokojnej, malowniczej wsi, Wielki Mędromierz zwany Miodową Wioską, otoczonej polami. Miejsce idealne dla osób szukających ciszy, kontaktu z naturą i...

  • Działka budowlana Więckowice gm. Zabierzów, Ogrodowa
    Działka budowlana Więckowice gm. Zabierzów, Ogrodowa

    Więckowice

    • 1 850 000 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 325 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PONAD 57 ARÓW pod budowę domów jednorodzinnych w układzie bliźniaczym lub szeregowym zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania . Działka mieszkaniowo usługowa z częścią rolną...

  • Działka budowlana Modlnica gm. Wielka Wieś, Częstochowska
    Działka budowlana Modlnica gm. Wielka Wieś, Częstochowska

    Modlnica

    • 1 200 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    15 AROWA , POD ZABUDOWĘ WOLNOSTOJĄCĄ LUB BLIŹNIACZĄ z możliwością usług Działka płaska , szeroka , cicha, objęta miejscowym planem zagospodarowania . Media pełne :woda , prąd , gaz...

  • działka budowlana
    1 / 3
    działka budowlana

    Leśniewice

    • 128 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam! Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną pod zabudowę mieszkalno-usługową w miejscowości Leśniewice (5 km od centrum Gostynina). Działka położona przy drodze asfaltowej. Kilkas...

  • Atrakcyjna działka w centrum Piortkowa Tryb.-nowa super cena
    1 / 2
    Atrakcyjna działka w centrum Piortkowa Tryb.-nowa super cena

    Piotrków Trybunalski

    • 908 960 zł cena
    • 6 692 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Moja oferta obejmuje trzy sąsiednie działki:35/1,37/1 i 38/1,które chcę sprzedać tylko łącznie.Działka 35/1 ma powierzchnię 4677 m kw,jest nie zabudowana,porośnięta zielenią i posi...

  • Sprrzedam dzialkie
    1 / 7
    Sprrzedam dzialkie

    Karwieńskie Błoto Drugie

    • 250 000 zł cena
    • 892 m2 powierzchnia
    • 281 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dzialka 300m od morza,ogrodzona.Na dzialce domek holenderski 12 x3,10,szambo i pompa.Dojazd droga polna.Wwiosce sklepy i lokale.