• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • Atrakcyjna działka - Huzele

    Huzele

    • 128 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o powierzchni 35 arów, położona w miejscowości Huzele ( gmina Lesko, woj. podkarpackie), w atrakcyjnej i spokojnej okolicy, zaledwie kilka minut od centrum Lesk...

  • 1 / 4
    Jakubowice Murowane, gm. Wólka-działka 6600m2

    Jakubowice Murowane

    • 350 000 zł cena
    • 6 600 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka 6600m2- Jakubowice Murowane, gm. Wólka, pod Lublinem, tuż przy granicy administracyjnej miasta Lublin.Nieruchomość mieści się pomiędzy ulicą Pliszczyńską a Łysa...

  • Działka 53ar w doskonałej cenie - blisko Nałęczowa

    Maszki

    • 299 000 zł cena
    • 5 300 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka blisko Nałęczowa - 53ar pod zabudowę jednorodzinną - Maszki.Duża działka położona w malowniczym miejscu, o wymiarach 121 m szerokości x 45 m długości. Pierwsza linia z...

  • Działka z MPZP 0,54 ha w Bronowicach gm. Puławy..

    Bronowice

    • 460 000 zł cena
    • 5 367 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka o po. 5367 m2 z MPZP z możliwością częściowej zabudowy mieszkaniowej w dobrej lokalizacji Bronowic gm. Puławy woj. lubelskie.Działka -powierzchnia 5367 m2-kształt pros...

  • Janowicze * Uzbrojona duża działka przy asfalcie
    1 / 14
    Janowicze * Uzbrojona duża działka przy asfalcie

    Janowicze

    • 259 000 zł cena
    • 1 527 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż atrakcyjna duża działka o powierzchni 1527m2 zlokalizowana w miejscowości Janowicze gm. Juchnowiec Kościelny. Działka położona jest w odległości ok. 14 km od Białegosto...

  • Działąki Budowlane Podłęż
    1 / 16
    Działąki Budowlane Podłęż

    Podłęż

    • 65 960 zł cena
    • 1 649 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dobrze usytuowana działka budowlana to podstawowy element układanki zwanej domem.. Piękna okolica, doskonała wielkość pozwalająca na stworzenie intymnej przestrzeni dla rodziny to...

  • Działka Sadlinki
    1 / 3
    Działka Sadlinki

    Sadlinki

    • 129 000 zł cena
    • 3 171 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w miejscowości SADLINKI, położoną kilka km od Kwidzyna. Działka znajduje się w spokojnej i cichej okolicy w niedalekiej odległości od zabudowań. Droga dojazdowa...

  • Działka inwestycyjna Niedzieliska gm. Szczurowa
    1 / 8
    Działka inwestycyjna Niedzieliska gm. Szczurowa

    Niedzieliska

    • 279 000 zł cena
    • 5 900 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka usługowa 59 arów przy drodze wojewódzkiej Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 59 arów, położoną bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej, w sąsie...

  • Działka budowlana Czernichów
    1 / 15
    Działka budowlana Czernichów

    Czernichów

    • 165 000 zł cena
    • 911 m2 powierzchnia
    • 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ponad 9 ar, położona w gminie Czernichów, miejscowość Wołowice. Nieruchomość w MPZP gminy Czernichów oznaczona w całości jako tereny...

  • Działki pod budowę domu, Żółwieniec gm. Ślesin
    1 / 5
    Działki pod budowę domu, Żółwieniec gm. Ślesin

    Żółwieniec

    • 82 500 zł cena
    • 825 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sosnowa oaza w Żółwieńcu - Działki pod budowę domu, 900 m od Jeziora Ślesińskiego Marzysz o domu w otoczeniu sosnowego lasu, w bliskiej odległości jeziora? To ogłoszenie jest dla C...

  • Działka budowlane w Olimpinie k.Przyłęk 12km od Bydgoszczy
    1 / 5
    Działka budowlane w Olimpinie k.Przyłęk 12km od Bydgoszczy

    Bydgoszcz

    • 104 000 zł cena
    • 1 040 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w Olimpinie k.Przyłęk 12km od Bydgoszczy z prawem zabudowy jednorodzinnej prąd ,woda w drodze. Powierzchnia działki to , 1040m2 Oferta prywatna zapraszam do kont...

  • Agroturystyka nad Zalewem w Dąbcze/Rydzyna

    Dąbcze

    • 990 000 zł cena
    • 14 957 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta inwestycyjna – działki pod agroturystykę nad Zalewem w DąbczuNa sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w miejscowości Dąbcze, przy ul. Nad Zalewem, bezpośredn...

  • 1 / 3
    Działka Poręba Krawce ul.

    Poręba

    • 225 000 zł cena
    • 1 253 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Biuro Nieruchomości Locatus ma przyjemność zaproponować Państwu na sprzedaż działkę  o powierzchni 1253m wraz z pozwoleniem na budowę oraz projektem domu.Nieruchomość położona jest...

  • Działka rekreacyjna blisko jeziora Świętajno

    Świętajno

    • 129 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę rekreacyjną położoną w okolicy dwóch jezior - Świętajno i Muliste, znajdująca się w gminie Świętajno niecałe 25...

  • Działka Bilcza ul. Żeromskiego

    Bilcza » ul. Żeromskiego

    • 200 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 223 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości CkDom ma przyjemność zaprezentować działkę o powierzchni 900 m , położoną w urokliwej miejscowości Bilcza, zaledwie 20 minut drogi od Kielc. Cena: 200 000...

  • 1 / 4
    Działka Biertowice

    Biertowice

    • 1 999 999 zł cena
    • 7 929 m2 powierzchnia
    • 253 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYJĄTKOWA OFERTA INWESTYCYJNA TYLKO U NAS! Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 7929 m, położoną w strategicznej lokalizacji tuż przy...

  • Działka Końskie ul. Sosnowa

    Końskie » ul. Sosnowa

    • 229 000 zł cena
    • 1 812 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 0,1812 ha zlokalizowaną w malowniczym mieście Końskie, przy ulicy Sosnowej. To idealne miejsce dla osób pragnących...

  • Działka Gałęzice

    Gałęzice

    • 63 000 zł cena
    • 910 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości CkDom ma przyjemność zaprezentować działkę o powierzchni 910 m , położoną w urokliwej miejscowości Gałęzice, zaledwie 25 minut drogi od Kielc. Cena: 63 000...

  • 1 / 2
    Działka budowlana - Brzozowiec

    Czaszyn

    • 250 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 70 arów w miejscowości Brzozowiec. ✅ Kształt: prostokąt – wymiary ok. 115 m x 66 m ✅ Warunki zabudowy: wydane ✅ Dojazd: droga gminna, a...

  • 1 / 3
    Działka Rzeszów

    Rzeszów

    • 1 214 100 zł cena
    • 4 260 m2 powierzchnia
    • 285 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    | Działka inwestycyjna 42,6 ara Rzeszów boczna Dębickiej Przedstawiamy Państwu gotowiec inwestycyjny w postaci działki budowlanej z WZ Powierzchnia działki bu...