• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • Atrakcyjna działka budowlana 14 arów!
    1 / 2
    Atrakcyjna działka budowlana 14 arów!

    Stryszów

    • 130 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż – działka budowlana w Stryszowie, 14,06 arów Oferuję działkę budowlaną o powierzchni 14,06 arów, objętą Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczen...

  • Działka budowlana Lubcza, gmina Ryglice, tarnowski, małopols
    1 / 5
    Działka budowlana Lubcza, gmina Ryglice, tarnowski, małopols

    Lubcza

    • 145 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana Lubcza,gmina Ryglice,tarnowski, małopolskie - cena 145 tys.złotych KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Działka budowlana o powierzchni ok.24 ar, jest na wzniesieniu z e...

  • Działka budowlano - rolna w Szczepanowicach
    1 / 2
    Działka budowlano - rolna w Szczepanowicach

    Szczepanowice

    • 499 000 zł cena
    • 12 500 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ATRAKCYJNA DZIAŁKA WIDOKOWA W SZCZEPANOWICACH ! Posiadamy na sprzedaż działkę budowlano-rolną o pow. 1,25 ha i wym.(120 x 100)m, usytuowaną na wzniesieniu z ekspozyturą południową...

  • Działka w Borzęcinie 38 arów
    Działka w Borzęcinie 38 arów

    Borzęcin

    • 150 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 38 ar. wym.(30 x 126)m. z wydaną decyzją o warunkach zabudowy na budowę 3-ch domów jednorodzinnych. Istnieje możliwość podzielenia n...

  • Działki Dąbrówka Szczepanowska
    1 / 2
    Działki Dąbrówka Szczepanowska

    Dąbrówka Szczepanowska

    • 260 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ! Oferujemy do sprzedaży działki: - Dąbrówka Szczepanowska, budowlana, pow. 38 ar za 260 000 zł, dojazd gminną drogą asfaltową, wszystkie media na dzi...

  • sprzedam działkę
    1 / 6
    sprzedam działkę

    Burdąg

    • 85 400 zł cena
    • 854 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rekreacyjno-budowlaną w Burdągu. Kontakt [tel].

  • DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ – GAJ, GMINA WITKOWO
    1 / 4
    DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ – GAJ, GMINA WITKOWO

    Gaj

    • 275 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 8 871 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ – GAJ, GMINA WITKOWO (POWIAT GNIEŹNIEŃSKI) Z DOSTĘPEM DO JEZIORA OSTROWICKIEGO Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane położone w malowniczej miejscowoś...

  • Działka Szarlejka gm. Wręczyca Wielka
    1 / 10
    Działka Szarlejka gm. Wręczyca Wielka

    Szarlejka

    • 1 700 000 zł cena
    • 16 642 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę inwestycyjną - Częstochowa / Szarlejka Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1,7 ha (17 000 m2), położona na pograniczu Częstochowy i Szarlejki. Sze...

  • DO SPRZEDAŻY DZIAŁKA W WOLI ZARCZYCKIEJ Z WZ
    DO SPRZEDAŻY DZIAŁKA W WOLI ZARCZYCKIEJ Z WZ

    Wola Zarczycka

    • 84 000 zł cena
    • 1 850 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 18,50ar, położona w miejscowości WOLA ZARCZYCKA, gmina Nowa Sarzyna, powiat Leżajsk, województwo podkarpackie. Działka usytuowana...

  • Duży ogródek działkowy ROD Sosnowiec Niwka

    Sosnowiec

    • 65 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam prawo użytkowania do ogródka w Sosnowcu-Niwce. ☀️☀️☀️ ROD Zagłębie ROD o powierzchni ok 450m2. Działka posiada dostęp do prądu oraz wody. Na terenie ogródka jest...

  • Działka Skowarcz ul. Słoneczna

    Skowarcz » ul. Słoneczna

    • 899 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 215 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA POD BUDOWNICTWO WIELORODZINNE W SKOWARCZUUnikatowa oferta, bardzo dobrze położona działka w Skowarczu, ul. Słoneczna, blisko ul. Gdańskiej. Zaledwie kilkanaście minut od Gd...

  • 1 / 4
    Działki leśne- Olszowa-Zakliczyn -Małopolska

    Olszowa

    • 42 000 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na sprzedaż dwie działki leśne w miejscowości Olszowa, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski, Małopolska.Opis nieruchomości: - Powierzchnia działek - 49 arów ( 34 i 15 arów )...

  • Atrakcyjna działka budowlana w Bieszczadach

    Berezka

    • 350 000 zł cena
    • 4 600 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy przestronną działkę budowlaną o powierzchni 46 arów, położoną w malowniczej miejscowości Berezka, w gminie Solina – jednym z najbardziej atrakcyjnych rejonów Bieszczad. A...

  • Widokowa działka w Bieszczadach!

    Berezka

    • 300 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 33 ary (3300 m²), położona w malowniczej miejscowości Berezka, gmina Solina. Kształt prostokąta – wymiary ok. 133 m x 26 m, co daje sze...

  • Budowlana działka z lasem w Bieszczadach!

    Berezka

    • 520 000 zł cena
    • 10 400 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: działka budowlana 104 ary z możliwością podziału – Berezka, gm. Solina Oferujemy wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Berezka, w gminie Solina –...

  • Działka budowlana na uboczu

    Kuków

    • 200 000 zł cena
    • 2 334 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kuków - działka budowlana w sąsiedztwie lasuNa sprzedaż oferujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 2334 m2, która znajduje się w urokliwym miejscu w Kukowie ( powiat suski,...

  • Działka Kadzidło ul. Lokalna

    Kadzidło » ul. Lokalna

    • 190 000 zł cena
    • 2 531 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedaży nieruchomość w miejscowości Kadzidło, powiat ostrołęcki . Tematem sprzedaży jest działka pod zabudowę mieszkaniową. Powierzchnia 2531m2 nr działki na Geoport...

  • Działka leśna- Olszowa-Zakliczyn -Małopolska

    Olszowa

    • 49 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na sprzedaż działka leśna w miejscowości Olszowa, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski, Małopolska.Opis nieruchomości: - Powierzchnia działki - 60 arów, obok działka 41 arów możli...

  • Działka leśna- Olszowa-Zakliczyn -Małopolska

    Olszowa

    • 39 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na sprzedaż działka leśna w miejscowości Olszowa, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski, Małopolska.Opis nieruchomości: - Powierzchnia działki - 41 arów, obok działka 60 arów, możl...

  • Działka Prawdowo

    Prawdowo

    • 129 086 zł cena
    • 3 002 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż