• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • Sprzedam działkę z pozwoleniem na budowę
    1 / 7
    Sprzedam działkę z pozwoleniem na budowę

    Pionki

    • 700 000 zł cena
    • 9 115 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o nr ewidencyjnym 1464/278 położona przy ul. Radomskiej 39 w Pionkach. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 9115 m2, z pozwoleniem na budowę obiektu handlowo us...

  • Działka Koziel ul.

    Koziel

    • 75 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane na sprzedaż - Koziel, gm. Raków, woj. świętokrzyskieNa sprzedaż 7 działek budowlanych o powierzchni 800 m² każda, położonych w malowniczej miejscowości Koziel w g...

  • Działki z warunkami zabudowy - 1200 m2, Franciszków
    1 / 3
    Działki z warunkami zabudowy - 1200 m2, Franciszków

    Franciszków

    • 149 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki o pow 1200 m2. Możliwość wyboru jednej z 3 dostępnych działek. Wydane warunki zabudowy - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Do stacji PKP ok 750 m.

  • Działka budowlana PRZY GŁÓWNEJ DRODZE Gąbin 90km od WARSZAWA
    1 / 3
    Działka budowlana PRZY GŁÓWNEJ DRODZE Gąbin 90km od WARSZAWA

    Gąbin

    • 350 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 234 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAM DZIAŁKĘ lub zamienię na mieszkanie w Polsce. Jest to zabudowana nieruchomość miejska. Atutem działki jest to, że znajduje się tuż przy głównej drodze i ma aż prawie 100m p...

  • Sprzedam teren produkcyjno-usługowy
    Sprzedam teren produkcyjno-usługowy

    Kożuszki-Parcel

    • 1 664 210 zł cena
    • 17 518 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę inwestycyjną o powierzchni 17518 m2 w miejscowości Kożuszki Parcel gm. Sochaczew. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania jest to teren produkcyjno-usługowy....

  • Działka budowlana w górach Dzianisz
    1 / 10
    Działka budowlana w górach Dzianisz

    Dzianisz

    • 599 900 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana nr 811/1 o powierzchni 1443m2 położona w miejscowości Dzianisz (około 10 km od Zakopanego i 5 km od Term Chochołowskich). Na działce media: prąd i wod...

  • Piękna działka budowlana 800m2 w Centrum Sierpca
    Piękna działka budowlana 800m2 w Centrum Sierpca

    Sierpc

    • 600 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 750 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka budowlana 800m2 w Centrum Sierpca ulica Piastowska. Sprzedam udziały większościowe 600m2 bezpośrednio nabywcy docelowemu. Przeznaczenie pod zabudowę obiektem handlow...

  • Sprzedam działkę inwestycyjną z warunkami zabudowy
    1 / 9
    Sprzedam działkę inwestycyjną z warunkami zabudowy

    Mława

    • 1 350 000 zł cena
    • 5 367 m2 powierzchnia
    • 252 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna nr80/0011 przy ul Tekli Badarzewskiej o pow 5367mkw z warunkami zabudowy blisko powstającej obwodnicy zachodniej Mlawy .Teren plaski w kształcie prostokąta ksi...

  • Skulsk – Działki z warunkami zabudowy

    Skulsk

    • 59 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Sprzedam teren działka inwestycyjna pow. ok 5,7ha Trzciana k
    Sprzedam teren działka inwestycyjna pow. ok 5,7ha Trzciana k

    Trzciana

    • 2 800 000 zł cena
    • 57 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam teren inwestycyjny po gospodarstwie rolnym w Trzcianie k. Mielca, woj. podkarpackie, o powierzchni ok. 5,7ha położony na działkach: 1715, 1716, 1693/17. W skład zabudowy...

  • Działka budowlana Chodzież
    1 / 11
    Działka budowlana Chodzież

    Chodzież

    • 160 000 zł cena
    • 1 007 m2 powierzchnia
    • 159 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA W CHODZIEŻY Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 1007 m położona w rejonie ul. Ofiar Gór Morzewskich. Działka płaska, w kszta...

  • Siedlisko z domkiem, dla miłosników lasu niedaleko od W-wy,
    Siedlisko z domkiem, dla miłosników lasu niedaleko od W-wy,

    Helenów

    • 720 000 zł cena
    • 15 300 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Siedlisko niedaleko od Warszawy, z domkiem o charakterze letniego siedliska, drewniany, idealny na rekreacje i nie tylko, z własną dużą działką ok. 15300 podzielone na dwie sąsiadu...

  • Działki po osiedle domów jednorodzinnych Czchów
    1 / 2
    Działki po osiedle domów jednorodzinnych Czchów

    Czchów

    • 728 700 zł cena
    • 7 287 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Twoje miejsce z widokiem na historię – działki w Czchowie! Marzysz o domu w otoczeniu zieleni, z pięknym widokiem na Basztę Czchowską? Teraz to możliwe! Ul. Ogrodowa, Czchów – spo...

  • Działka ŻABI RÓG Gmina Morąg
    1 / 2
    Działka ŻABI RÓG Gmina Morąg

    Żabi Róg

    • 270 000 zł cena
    • 13 500 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka rolno-budowlana o powierzchni ok.13500 m2 w m.Żabi Róg w gminie Morąg , w pobliżu jez.Żabie. Istnieje możliwość zabudowy po uzyskaniu pozwolenia wg. MPZP. jak...

  • Działka w Międzyrzeczu (gmina Bojszowy)
    1 / 4
    Działka w Międzyrzeczu (gmina Bojszowy)

    Międzyrzecze

    • 202 000 zł cena
    • 1 502 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ogłoszenie prywatne od właściciela. Bez pośredników. Sprzedam ładną, płaską, działkę budowlaną, 1502 m2, położoną w Międzyrzeczu, gmina Bojszowy, koło Tychów (Tychy). Działka jest...

  • 1 / 3
    Działka Czerwionka-Leszczyny Leszczyny

    Czerwionka-Leszczyny

    • 361 499 zł cena
    • 1 406 m2 powierzchnia
    • 258 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż: Atrakcyjna działka budowlana 1400 m² - Centrum Leszczyn, druga linia zabudowy Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1400 m² ,...

  • Działka rolna 27a - Hermanowa

    Hermanowa

    • 130 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA 27a W HERMANOWEJ- DLA ROLNIKA LUB POD REKREACJĘ. Do sprzedania oferujemy działkę rolną o pow. 27a w miejscowości Hermanowa, gmina Tyczyn, powiat rzeszowski. Działka o szero...

  • 3 działki budowlane w Brzegach
    1 / 5
    3 działki budowlane w Brzegach

    Brzegi

    • 430 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 359 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania 3 działki budowlane sąsiadujące ze sobą o łącznej powierzchni około 12ar, szerokości ok. 20m. Posiadają dostęp do drogi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w siedz...

  • OFERTA SPRZEDAŻY GRUNTU – JÓZEFOWO, GMINA SŁUPCA, POWIAT SŁU
    1 / 5
    OFERTA SPRZEDAŻY GRUNTU – JÓZEFOWO, GMINA SŁUPCA, POWIAT SŁU

    Józefowo

    • 299 000 zł cena
    • 8 700 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    OFERTA SPRZEDAŻY GRUNTU – JÓZEFOWO, GMINA SŁUPCA, POWIAT SŁUPECKI Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny kompleks działek gruntowych o łącznej powierzchni 0,8700 ha, położony w miejscowo...

  • Na sprzedaż działki rolne w miejscowości Skurpie zabudowane
    1 / 6
    Na sprzedaż działki rolne w miejscowości Skurpie zabudowane

    Skurpie