• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 124)
  • OFERTA SPRZEDAŻY GRUNTU – JÓZEFOWO, GMINA SŁUPCA, POWIAT SŁU
    1 / 5
    OFERTA SPRZEDAŻY GRUNTU – JÓZEFOWO, GMINA SŁUPCA, POWIAT SŁU

    Józefowo

    • 299 000 zł cena
    • 8 700 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    OFERTA SPRZEDAŻY GRUNTU – JÓZEFOWO, GMINA SŁUPCA, POWIAT SŁUPECKI Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny kompleks działek gruntowych o łącznej powierzchni 0,8700 ha, położony w miejscowo...

  • Na sprzedaż działki rolne w miejscowości Skurpie zabudowane
    1 / 6
    Na sprzedaż działki rolne w miejscowości Skurpie zabudowane

    Skurpie

    • 800 000 zł cena
    • 21 800 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem obory w miejscowości Skurpie. Skurpie wieś w województwie warmińsko - mazurskim, w powiecie działdowskim, gminie Płośnica. Dz...

  • Działka Szklarnia

    Szklarnia

    • 200 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż - działka budowlano-inwestycyjna, Szklarnia k. Piecek, pow. mrągowski (Mazury) Powierzchnia: 3800 m² Kształt: prostokątny Przezna...

  • 1 / 4
    Działka Rybnik Stodoły

    Rybnik » Stodoły

    • 949 000 zł cena
    • 3 281 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Prezentujemy Państwu Piękną rozłożystą działkę położona na obrzeżach miasta Rybnika - dzielnica Stodoły Nieruchomość położona w drugiej linii zabudowy o pow...

  • 1 / 4
    Działka Gdańsk Matarnia ul. Telewizyjna

    Gdańsk » Matarnia » ul. Telewizyjna

    • 1 140 000 zł cena
    • 2 858 m2 powierzchnia
    • 399 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy na sprzedaż działkę mieszkaniowo-usługową w Gdańsku - Matarni (osiedle Klukowo) przy ul. Telewizyjnej.Podstawowe cechy:- nr działki 263/5- powierzchnia 2.858 m.kw.- teren...

  • Działka Rzeszów

    Rzeszów

    • 281 865 zł cena
    • 989 m2 powierzchnia
    • 285 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka z warunkami zabudowy 9,89ar Rzeszów - boczna Dębickiej Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki ok 9,89 ara z warunkami zabudowy , n...

  • Działka Budowlana z garażem i domkiem letniskowym TRZYCIĄŻ
    1 / 16
    Działka Budowlana z garażem i domkiem letniskowym TRZYCIĄŻ

    Trzyciąż

    • 399 900 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta na wyłączność. Agencja Gwarek Nieruchomości oferuje do sprzedaży 20 arową budowlaną, uzbrojoną działkę z murowanym garażem i drewnianym domkiem letniskowym położoną w malow...

  • Działka rolna Kotorydz gm. Tarczyn
    1 / 4
    Działka rolna Kotorydz gm. Tarczyn

    Kotorydz

    • 1 695 000 zł cena
    • 11 300 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka z dużym potencjałem inwestycyjnym przy trasie S7,doskonała pod budowę hali, osiedla, magazynu. Polecam osobom, które chcą zainwestować w pewną inwestycję w najlepszym możl...

  • Swoszowice, ul. Moczydło działka usługowa 10,25 ar.
    1 / 2
    Swoszowice, ul. Moczydło działka usługowa 10,25 ar.

    Kraków

    • 520 000 zł cena
    • 1 025 m2 powierzchnia
    • 508 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy ciekawą działkę inwestycyjną/ usługową 11- U na sprzedaż w okolicy domów jednorodzinnych i budynku usługowego, przedszkola, spokojna uliczka w centrum Swoszowic przy ul....

  • Działka budowlana Pęclin gm. Wiązowna
    1 / 8
    Działka budowlana Pęclin gm. Wiązowna

    Pęclin

    • 400 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 334 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Idealne miejsce, aby zbudować dom i cieszyć się ciszą oraz bliskością natury, pozostając jednocześnie niedaleko miasta. Oferuję Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o p...

  • Działka Szewna gm. Bodzechów
    1 / 8
    Działka Szewna gm. Bodzechów

    Szewna

    • 305 000 zł cena
    • 7 627 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Agencja HOMEserwis Nieruchomości Ostrowiec Świętokrzyski oferuje sprzedaż dużej działki 7627 m2. Dojazd ulicą asfaltową, blisko centrum Szewnie, blisko kościół, szkoła, delikatesy...

  • Działka pod budowę osiedla
    1 / 15
    Działka pod budowę osiedla

    Wola Mrokowska

    • 7 579 000 zł cena
    • 32 951 m2 powierzchnia
    • 231 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 32951 m2 w Woli Mrokowskiej 450m od zjazdu z Alei Krakowskiej w ulice Postępu w Woli Mrokowskiej. Kontynuacja Osiedla Zielone Ogrody ....

  • Działka budowlana Kłokoczyn gm. Czernichów,
    1 / 6
    Działka budowlana Kłokoczyn gm. Czernichów,

    Kłokoczyn

    • 205 000 zł cena
    • 953 m2 powierzchnia
    • 216 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kłokoczyn - płaska działka budowlana o powierzchni 953 m2 Działka płaska, równa o regularnym kształcie prostokąta o wymiarach około 24,7 x 38,0 metrów. Nieruchomość położona w tr...

  • Urokliwa działka budowlana w okolicy las cisza

    Bolesławek

    • 264 800 zł cena
    • 1 655 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w cichej, spokojnej okolicy, położona wśród pól i lasów.Wyjątkowo urokliwe miejsce dla miłośników ciszy, spokoju i ładnych widoków.Teren objęty miejscowym planem...

  • 1 / 3
    Znakomita działka z MPZP NA PRODUKCJĘ I USŁUGI

    Nadarzyn

    • 2 700 000 zł cena
    • 7 600 m2 powierzchnia
    • 356 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA MPZP NA PRODUKCJĘ I USŁUGIPrzeznaczenie i parametry zabudowy: Działka objęta MPZP, przeznaczona na cele produkcyjne i usługi. Na działce dopuszczalna jest zabudowa do 70%...

  • Super lokalizacja i Cena plan zag Ostatnia działka

    Jawczyce » ul. Przyparkowa

    • 850 000 zł cena
    • 813 m2 powierzchnia
    • 1 046 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ostatnia działka z podziału!Świetnie skomunikowana działka budowlana z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą z możliwością prowadzenia...

  • Działka Rzeszów

    Rzeszów

    • 181 260 zł cena
    • 636 m2 powierzchnia
    • 285 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka z warunkami zabudowy 6,36 ar Rzeszów - boczna Dębickiej Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działek: 1. 6.36 ara ( zasadzony młody ł...

  • Działka Straszyn

    Straszyn

    • 21 450 zł cena
    • 3 900 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Najemca nie płaci prowizji. Zachęcamy do wynajęcia naszego placu utwardzonego o powierzchni 3800 m2, - znajduje się na ogrodzonej działce z osobnym wjazdem . - istnieje mo...

  • Zawoja Wełcza atrakcyjna działka

    Zawoja

    • 475 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy nieruchomość gruntową znajdującą się w Zawoi (powiat suski). Działka ma powierzchnię ok. 3800 m2 z czego ok. 2900 m2 stanowi teren budowlany (oznaczenie MN1...

  • Działka Dobrcz ul. Leśna

    Dobrcz » ul. Leśna

    • 197 500 zł cena
    • 807 m2 powierzchnia
    • 245 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Dobrczu — idealna pod dom jednorodzinnyNa sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 807 m², położona w Dobrczu przy ul. Leśnej — w spokojnej, zielonej...