• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 124)
  • Działka budowlana, Tarło Kolonia
    1 / 9
    Działka budowlana, Tarło Kolonia

    Tarło

    • 89 000 zł cena
    • 1 833 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana oraz rolna, położone w miejscowości Tarło Kolonia, gm. Niedźwiada Działka o powierzchni 1833m2, szerokość około 36m, długość około 51m. Według MPZP...

  • Atrakcyjna działka budowlana nad morzem
    1 / 3
    Atrakcyjna działka budowlana nad morzem

    Będzinko

    • 190 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w gminie Będzino, obręb Będzinko (Barnin). Numer 144/10. Odległość do morza ok. 1500m. Bezpośredni dostęp do drogi gminnej asfaltowej.W sąsiedztwie woda...

  • Działka z Potencjałem nad Rzeka Narew 8400m2 Targonie Wielkie
    1 / 12
    Działka z Potencjałem nad Rzeka Narew 8400m2 Targonie Wielkie

    Targonie Wielkie

    • 129 900 zł cena
    • 8 400 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Wyjątkowa działka nad rzeką Narew – idealna na wypoczynek lub inwestycję! Na sprzedaż malowniczo położona działka o ogromnym potencjale, usytuowana bezpośrednio nad brzegiem rzek...

  • Działka budowlana na osiedlu Piaski
    1 / 3
    Działka budowlana na osiedlu Piaski

    Gorzów Wielkopolski

    • 437 030 zł cena
    • 1 362 m2 powierzchnia
    • 321 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1362 m2, położonej na skraju osiedli Piaski i Chwalęcice Dolne, w Gorzowie Wielkopolskim. Nieruchomość położona w mal...

  • Działka budowlana Brzeziny-Kolonia gm. Poczesna
    1 / 8
    Działka budowlana Brzeziny-Kolonia gm. Poczesna

    Brzeziny

    • 179 000 zł cena
    • 1 003 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1003 m2, położona w spokojnej i zielonej okolicy. Idealna propozycja dla osób poszukujących miejsca pod budowę wymarzonego domu w otocze...

  • Działka Duchnów

    Duchnów

    • 9 300 000 zł cena
    • 30 200 m2 powierzchnia
    • 308 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż mamy bardzo ciekawą działkę w Duchnowie przy ul. Ustronnej. Świetna lokalizacja - bardzo szybki wyjazd na A2 blisko jest również do szkół, sklepów i urzędów w centrum W...

  • 1 / 4
    Działka budowlana w sąsiedztwie lasu

    Sucha Beskidzka

    • 330 000 zł cena
    • 2 207 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w sąsiedztwie lasuKUP ZANIM ZROBI TO KTOŚ INNY!Na sprzedaż oferujemy Państwu pięknie zlokalizowaną działkę budowlaną znajdującą się w urokliwym miejscu na tere...

  • Działka nad Jeziorem Mucharskim

    Skawce

    • 650 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 362 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka nad Jeziorem Mucharskim – potencjał na przyszłość!Marzysz o własnym miejscu nad jeziorem, które możesz zagospodarować według własnych pomysłów? Ta działka w Skawcach to wyj...

  • 1 / 4
    Atrakcyjna działka - Łukawica

    Łukawica

    • 29 000 zł cena
    • 633 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o powierzchni 6,3 ara, położona w miejscowości Łukawica ( gmina Lesko, woj. podkarpackie) . Idealna lokalizacja dla osób szukających niedużej działki inwestycyj...

  • Piękna działka nad jeziorem w Choszcznie

    Choszczno

    • 850 000 zł cena
    • 3 066 m2 powierzchnia
    • 278 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka z własnym dostepem do linii brzegowej jeziora Żeńsko, w miejscowości Sulechówek tuż obok Choszczna i pola golfowego Modry Las.Nieruchomość zlokalizowana jest w...

  • 1 / 3
    Gratka dla dewelopera działka 4040m2 w Jaworowej

    Jaworowa

    • 1 799 000 zł cena
    • 4 040 m2 powierzchnia
    • 446 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka położona w miejscowości Jaworowa, gmina Raszyn o powierzchni 4040 m2 możliwość dokupienia działki obok o pow. 900m2.Dla działki są wydane Warunki zabudowy - b...

  • Działka budowlana nad Jeziorem Solińskim - Zawóz

    Zawóz

    • 420 000 zł cena
    • 1 650 m2 powierzchnia
    • 255 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 16,5 ara, położoną w miejscowości Zawóz, gmina Solina, woj. podkarpackie. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio nad brzegiem...

  • Działka budowlana pośród natury

    Skarszewy

    • 99 000 zł cena
    • 1 020 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    *Tylko u nas*Szukasz działki pod budowę domu jednorodzinnego lub domku letniskowego pośród natury? Ta oferta właśnie dla Ciebie!Na sprzedaż atrakcyjna i uzbrojona w prąd oraz wodę...

  • Działka rolna 1,93 ha Typin, Tomaszów Lubelski
    1 / 3
    Działka rolna 1,93 ha Typin, Tomaszów Lubelski

    Typin

    • 140 000 zł cena
    • 19 300 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o powierzchni 1,93 ha, położoną w miejscowości Typin, gmina Tomaszów Lubelski, woj. lubelskie. Grunt: powierzchnia 1,91 ha klasa III, pozostałe 0,02 ha klasa...

  • dzialka budowlana
    dzialka budowlana

    Pociękarb

    • 160 000 zł cena
    • 1 451 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialka budowlana , plan zagospodarowania przestrzenego, warunki zabudowy,droga wewnetrzna, media + internet , sasiaduje z nowo wybudowanymi domami jednorodzinnymi. Cisza ,wiejska...

  • Działka rolna Słomków gm. Maków
    1 / 4
    Działka rolna Słomków gm. Maków