• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 124)
  • Działka Dąbrowa Tarnowska Czernia

    Dąbrowa Tarnowska

    • 157 000 zł cena
    • 1 199 m2 powierzchnia
    • 131 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA W SPOKOJNYM REJONIE DĄBROWY TARNOWSKIEJ - OBRĘB CZERNIA. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 0,1199ha, zlokalizowaną w miejscowo...

  • Działka Wola Błędowska

    Wola Błędowska

    • 55 000 zł cena
    • 1 309 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Zależy Ci na ciszy i spokoju? Szukasz miejsca pod Twój wymarzony dom? Masz określony budżet na zakup działki? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie? Zapoznaj się z ofertą 8 dzia...

  • Widokowa działka budowlana w Bieszczadach!

    Bukowiec

    • 160 000 zł cena
    • 1 324 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka 13 arów w malowniczym Bukowcu, gm. Solina Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 13 arów, położona w jednej z najpiękniejszych miejscowości Bieszc...

  • Działka w otulinie Borów Tucholskich Wełpin

    Wełpin

    • 135 000 zł cena
    • 3 065 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w otulinie Borów Tucholskich – Wełpin, gm. Lubiewo Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 3.065 m², położona w miejscowości Wełpin (gmina Lubiewo, woj. kujawsko-pomors...

  • Działka budowlana w Bieszczadach!

    Huzele

    • 165 000 zł cena
    • 2 227 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana 22 ary – Bieszczady, Huzele (powiat leski, woj. podkarpackie)Szukasz miejsca w sercu Bieszczad? Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę bud...

  • Atrakcyjna działka budowlana, gm. Cisna

    Strzebowiska

    • 240 000 zł cena
    • 1 230 m2 powierzchnia
    • 196 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana (12 arów) – zabudowa mieszkaniowa, rekreacyjna, pensjonatowa Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczych Strzebowiskach (gm...

  • Działka Zawada gm. Mstów
    1 / 7
    Działka Zawada gm. Mstów

    Zawada

    • 90 450 zł cena
    • 1 141 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do oglądania i zakupu działek położonych na terenie Jury w gminie Mstów w miejscowości Zawada. Cicha, spokojna, okolica a jednocześnie bardzo dobry dojazd do Częstocho...

  • Działka Gorzelnia gm. Blachownia
    1 / 5
    Działka Gorzelnia gm. Blachownia

    Gorzelnia

    • 220 000 zł cena
    • 1 371 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zakupu działki pod zabudowę jednorodzinną w sąsiedztwie nowej zabudowy jednorodzinnej przy ul Wielkoborskiej w Gorzelni Do sprzedaży działka budowlano-o pow. 1371...

  • Działka budowlana Częstochowa Lisiniec
    1 / 2
    Działka budowlana Częstochowa Lisiniec

    Częstochowa

    • 1 099 000 zł cena
    • 3 951 m2 powierzchnia
    • 279 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedaży dużą działkę budowlano inwestycyjną położoną w Częstochowie w dzielnicy Lisiniec. Działka położona przy ulicy asfaltowej z dostępem do wszystkich mediów, wo...

  • Działka usługowa Aleksandria gm. Konopiska
    1 / 3
    Działka usługowa Aleksandria gm. Konopiska

    Aleksandria

    • 175 000 zł cena
    • 1 805 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka budowlana o wymiarach 29.5x 61,19 objęta w całości planem zagospodarowna z przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniowa z usługami, oraz zabudowę zagrodową 7MNU, MR Teren płaski...

  • Działka budowlana Aleksandria gm. Konopiska
    1 / 10
    Działka budowlana Aleksandria gm. Konopiska

    Aleksandria

    • 112 000 zł cena
    • 1 120 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    do sprzedania działka budowlana w Aleksandrii przy ul. Gościnnej w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnia działki to 1120m2 w 2-giej linii zabudowy mediami w...

  • Działka budowlana Adamów gm. Kłomnice
    1 / 7
    Działka budowlana Adamów gm. Kłomnice

    Adamów

    • 130 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zakupu działki pod zabudowę jednorodzinną w w gminie Kłomnice, w miejscowości Adamów w sąsiedztwie lasu z szybkim dojazdem do Kłomnic, Mstowa, Częstochowy Działka...

  • Działka usługowa Częstochowa Liszka
    1 / 7
    Działka usługowa Częstochowa Liszka

    Częstochowa

    • 500 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Zapraszamy do zakupu działki inwestycyjnej położonej w dzielnicy Liszka ul. Busolowa Częstochowa gdzie możemy dojechać w 15 minut z Centrum Częstochowy. Do sprzedania działka o...

  • Działka usługowa Łojki gm. Blachownia
    1 / 14
    Działka usługowa Łojki gm. Blachownia

    Łojki

    • 129 000 zł cena
    • 860 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka budowlana w Gminie Blachownia - miejscowość Łojki na pograniczu z Częstochową Powierzchnia działki ok. 860 szer od ulicy Długiej 22 a od drogi wewnętrznej 37 Media w ul...

  • Działka budowlana Aleksandria gm. Konopiska
    1 / 8
    Działka budowlana Aleksandria gm. Konopiska

    Aleksandria

    • 215 000 zł cena
    • 2 420 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    do sprzedania działka budowlano usługowa w Aleksandrii przy ul. Gościnnej w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnia działki to 2420m2 mediami w ulicy - prąd, w...

  • Działka rolna Adamów gm. Kłomnice
    1 / 8
    Działka rolna Adamów gm. Kłomnice

    Adamów

    • 68 000 zł cena
    • 4 700 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszamy do zakupu działki rolnej w w gminie Kłomnice, w miejscowości Adamów w sąsiedztwie lasu oraz luźnej zabudowy jednorodzinnej/zagrodowej nieruchomość składa się z 2-ch...

  • Działka Gorzelnia gm. Blachownia
    1 / 7
    Działka Gorzelnia gm. Blachownia

    Gorzelnia

    • 360 000 zł cena
    • 2 984 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknej działki budowlanej o pow. 2984 m2 położonej na pograniczu Częstochowy i Gorzelni Nowej do Centrum Częstochowy 10 minut. D...

  • Działka usługowa Rybna gm. Mykanów
    1 / 5
    Działka usługowa Rybna gm. Mykanów

    Rybna

    • 121 840 zł cena
    • 1 523 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Zapraszamy do zakupu działki pod zabudowę jednorodzinną w otoczeniu lasu Do sprzedaży działka budowlano-o pow. 1523m2 w kształcie rombu (wymiary 24x42x50x47) z możliwością powię...

  • Grunty rolne, łąki, lasy
    1 / 8
    Grunty rolne, łąki, lasy

    Krasice

    • 220 000 zł cena
    • 55 050 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    OPIS OFERTY Oferta skierowana do okolicznych rolników, chcących powiększyć swoje gospodarstwo rolne, lub osób zamierzających prowadzić tego typu działalność. Gospodarstwo rolne w...

  • 1 / 4
    Działka Bojano ul. Promienna

    Bojano » ul. Promienna

    • 570 000 zł cena
    • 1 555 m2 powierzchnia
    • 367 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura The House Nieruchomości.Bojano to kaszubska miejscowość, która dynamicznie się rozwija i oferuje idealne połączenie bliskości miasta z urokami natury. Dzięki świetnej...