• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 124)
  • Działka Koszarawa

    Koszarawa

    • 169 000 zł cena
    • 1 112 m2 powierzchnia
    • 152 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Urokliwa działka w sercu Beskidu Żywieckiego - Koszarawa, 1112 m², z pozwoleniem na budowę Marzysz o własnym miejscu w górach - w otoczeniu lasów, z dala od zgiełk...

  • Działka Pawłowice

    Pawłowice

    • 207 350 zł cena
    • 1 430 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlana na sprzedaż - Pawłowice, 1430 m² - świetna lokalizacja, atrakcyjna cena! TYLKO U NAS! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1430 m...

  • Działka rekreacyjna przy lesie, 3571 m2, cisza!

    Sucha Beskidzka

    • 310 000 zł cena
    • 3 571 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Nowa, obniżona cena - teraz 310.000 zł!Marzysz o miejscu, które pozwoli Ci uciec od codziennego zgiełku i cieszyć się naturą? Ta urokliwa działka pod zabudowę rekreacji indywidual...

  • Działka budowlana Sobuczyna gm. Poczesna
    1 / 8
    Działka budowlana Sobuczyna gm. Poczesna

    Sobuczyna

    • 175 000 zł cena
    • 1 152 m2 powierzchnia
    • 152 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż - Działka budowlana w miejscowości Sobuczyna gm. Poczesna Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1152 m2, położona w spokojnej i zielonej okolicy. Idealna pro...

  • Działka budowlana Pogórska Wola gm. Skrzyszów
    1 / 15
    Działka budowlana Pogórska Wola gm. Skrzyszów

    Pogórska Wola

    • 99 000 zł cena
    • 996 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kompleks 4 działek budowlanych w Pogórskiej Woli Na sprzedaż oferujemy kompleks czterech atrakcyjnych działek budowlanych położonych w miejscowości Pogórska Wola, w powiecie tarnow...

  • Działka na Górnym Mokotowie, częściowo zabudowana.
    1 / 7
    Działka na Górnym Mokotowie, częściowo zabudowana.

    Warszawa

    • 4 200 000 zł cena
    • 811 m2 powierzchnia
    • 5 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    *** PEREŁKA WŚRÓD WARSZAWSKICH NIERUCHOMOŚCI *** Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 811 m², położona na Górnym Mokotowie, pomiędzy ulicami św. Andrzeja Boboli a...

  • Sprzedam działkę ROD im. S. Czarnieckiego Stargard
    Sprzedam działkę ROD im. S. Czarnieckiego Stargard

    Stargard Szczeciński

    • 14 000 zł cena
    • 459 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka ROD Czarnieckiego w Stargardzie Doskonałe miejsce do wypoczynku, ogrodnictwa i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Lokalizacja: ROD im. S. Czarnieckiego Powi...

  • PÓŁNOC, KLONOWICZA, 2 000-10 400 M2, MPZP-MN, MEDIA, ASFALT
    PÓŁNOC, KLONOWICZA, 2 000-10 400 M2, MPZP-MN, MEDIA, ASFALT

    Częstochowa

    • 1 050 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 525 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA/-KI POD REZYDENCJĘ, ROZLEGŁY PARTEROWY DOM Z OGRODEM ... OD 2 000 DO 10 400 M2, MPZP-MN, PEŁNE MEDIA, ASFALT, OŚWIETLENIE MIEJSKIE, CENA: OD 500 ZŁ/M2 - CZĘSTOCHOWA PÓŁNOC,...

  • Sprzedam las
    1 / 9
    Sprzedam las

    Stary Lipowiec

    • 60 000 zł cena
    • 12 108 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam. Mam do sprzedania grunty leśne o łącznej powierzchni 1.1208ha. Areał podzielony jest na 3 działki jedna o powierzchni 0.32ha druga 0.15ha i trzecia o powierzchni 0.74ha. La...

  • działka budowlana Harbutowice
    1 / 7
    działka budowlana Harbutowice

    Harbutowice

    • 149 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    *Na sprzedaż działka budowlana – Harbutowice, Małopolska – 14 arów – 149000 zł* Oferuję działkę o powierzchni ok. 14 arów, położoną w Harbutowicach (woj. małopolskie), w pięknym i...

  • 1.4 ha działka blisko plaży w Wąsoszu.ZAMIANA
    1 / 2
    1.4 ha działka blisko plaży w Wąsoszu.ZAMIANA

    Mąkoszyn

    • 47 zł cena
    • 14 366 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka otoczona lasem państwowym z jednej strony z drugiej sąsiaduje z trzema domami .na działce naturalne staw .media prąd woda w granicy działki nr.107/1 25km od bydgoszczy .b...

  • Działka Dobrzewino ul. Grabowa

    Dobrzewino » ul. Grabowa

    • 480 000 zł cena
    • 1 841 m2 powierzchnia
    • 261 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Twoje miejsce na ziemi!Działka budowlana z MPZP, blisko jeziora i lasu - Dobrzewino!Szukasz działki, która pozwoli Ci szybko i bezproblemowo rozpocząć budowę wymarzonego domu? Ta o...

  • Działka Dobrzewino ul. Grabowa

    Dobrzewino » ul. Grabowa

    • 740 000 zł cena
    • 2 846 m2 powierzchnia
    • 261 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Dobrzewino ul. Grabowa

    Dobrzewino » ul. Grabowa

    • 265 000 zł cena
    • 1 007 m2 powierzchnia
    • 264 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Dobrzewino ul. Grabowa

    Dobrzewino » ul. Grabowa

    • 265 000 zł cena
    • 1 004 m2 powierzchnia
    • 264 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Sprzedam Działkę ROD w Koninie
    1 / 14
    Sprzedam Działkę ROD w Koninie

    Konin

    • 32 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę ROD na ogródkach działkowych w Koninie przy ul. Świętojańskiej. Działka ma powierzchnię 300 m2 na której znajduje się murowany domek o powierzchni ok 25 M2. Domek...

  • Działka Łubno gm. Dynów
    1 / 5
    Działka Łubno gm. Dynów

    Łubno

    • 89 000 zł cena
    • 1 272 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1272 m² w miejscowości Łubno, gmina Dynów. Wymiary: 29 m × 49 m. Media: gaz, prąd, studnia, własna kanalizacja. Dojazd: z drogi powia...

  • Działka na sprzedaż | pow. 3300 m² | Modrzew, gm. Opoczno
    1 / 4
    Działka na sprzedaż | pow. 3300 m² | Modrzew, gm. Opoczno

    Modrzew

    • 79 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję atrakcyjną działkę (nr 304) o powierzchni 3300 m² położoną w miejscowości Modrzew, w gminie Opoczno, województwo łódzkie. STAN PRAWNY I PRZEZNACZENIE Działka posiada uregu...

  • sprzedaż działka budowlana 37 ar Kały-Opole 22 km.

    Kały » ul. Opolska

    • 245 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż piękną działkę budowlaną o pow. 37 ar , zlokalizowaną w miejscowości Kały, ok. 22 11 km od Opola. Działka o regularnym kształcie składającym się z dwóch po...

  • 1 / 4
    Działka Świdnica

    Świdnica

    • 1 700 000 zł cena
    • 834 m2 powierzchnia
    • 2 039 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA BEZ PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO! Oferta sprzedaży działki inwestycyjnej przy ulicy Wrocławskiej! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną położoną przy ul....