• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 124)
  • Działka usługowa przy A1, Lubicz, Lampusz, Małgorzatowo
    1 / 11
    Działka usługowa przy A1, Lubicz, Lampusz, Małgorzatowo

    Lubicz Dolny

    • 260 000 zł cena
    • 4 554 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

                                                                                                                                                 Tylko u nas  Zapraszam do zapoznania s...

  • Na sprzedaż działka budowlana w Rokitkach
    Na sprzedaż działka budowlana w Rokitkach

    Rokitki

    • 129 000 zł cena
    • 1 602 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    UWAGA OBNIŻKA CENY !!! Polecamy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o pow. łącznej 0,1602 ha usytuowane w centralnej części Rokitek. Dogodna lokalizacja nieruchomości, teren...

  • Na sprzedaż działka budowlana w Niedźwiedzicach
    1 / 4
    Na sprzedaż działka budowlana w Niedźwiedzicach

    Niedźwiedzice

    • 139 000 zł cena
    • 1 344 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy na sprzedaż działkę o pow. łącznej 0,1344 ha usytuowaną w Niedźwiedzicach. Dogodna lokalizacja nieruchomości, dobry i szybki dojazd do Chojnowa, Legnicy oraz Lubina. W b...

  • Działka 15 arów / 30 arów, Wadowice Dolne
    1 / 5
    Działka 15 arów / 30 arów, Wadowice Dolne

    Wadowice Dolne

    • 65 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 1500 m2 (obok druga taka sama na sprzedaż) w Wadowicach Dolnych, woj. podkarpackie. Działka nr 322/2. Działka z warunkami zabudowy pod dom. Ziemia klasa IV i V. Działka z...

  • 56 zł / mkw działka niedaleko jeziora Urszulewskiego, Słupia
    1 / 16
    56 zł / mkw działka niedaleko jeziora Urszulewskiego, Słupia

    Słupia

    • 89 900 zł cena
    • 1 586 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam uroczą działkę o pow. 1586 mkw zlokalizowaną w Słupi (gmina Szczutowo) woj. Mazowieckie. Działka niezabudowana , częściowo ogrodzona. Teren pozwalający na zabudowę całoro...

  • Działka Świdnica

    Świdnica

    • 484 000 zł cena
    • 717 m2 powierzchnia
    • 676 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Prezentujemy Państwu działkę usługową w samej Świdnicy! Działka o powierzchni 7,17 ara! Oznaczenie działki: 4.U - teren zabudowy usługowej, - wskaźnik zabudowy: 100%,...

  • Działka usługowa idealna pod budowę magazynu/hali

    Maków Podhalański

    • 1 290 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 253 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Białka k/ Makowa PodhalańskiegoTA OFERTA DOSTĘPNA JEST TYLKO W NASZYM BIURZE!Posiadamy na sprzedaż teren pod inwestycję składający się z kilku działek graniczących ze sobą. Całość...

  • 1 / 4
    Działka Lniska ul.

    Lniska

    • 299 000 zł cena
    • 1 133 m2 powierzchnia
    • 264 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA: na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1133 m2.Teren jest częściowo ogrodzony, płaski. Kształt działki tworzy ustawny prostokąt. Dostęp do mediów w drodze (prąd, kana...

  • Sprzedam działkę budowlaną – Jarosław, przy obwodnicy
    1 / 2
    Sprzedam działkę budowlaną – Jarosław, przy obwodnicy

    Jarosław

    • 249 000 zł cena
    • 4 148 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana z WZ o pow. 41,48 a (4148 m²) – idealna pod dom jednorodzinny! Położona tuż przy węźle obwodnicy Jarosławia – szybki dojazd, a jednocześnie spokojna...

  • Sprzedam Działkę-Ogródek ROD
    1 / 15
    Sprzedam Działkę-Ogródek ROD

    Warszawa

    • 52 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 174 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam ogródek ROD na ul. Lewinowskiej, Warszawa-Zacisze. Dojazd komunikacją miejską . Działka ma 300 m. z domkiem murowanym z wyposażeniem . Domek z tarasem. Jest też duża komór...

  • Działka budowlana Huta Żabiowolska gm. Żabia Wola
    1 / 5
    Działka budowlana Huta Żabiowolska gm. Żabia Wola

    Huta Żabiowolska

    • 350 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Huta Żabiowolska działki budowlane 1000 m2 /lub więcej/ - na sprzedaż. Działka budowlana o minimalnej powierzchni 1000m2. Położona w Hucie Żabiowolskiej blisko zjazdu na tras...

  • Sprzedam działka nad jeziorem Obra ul. Smugowa k/ Wolsztyn
    1 / 8
    Sprzedam działka nad jeziorem Obra ul. Smugowa k/ Wolsztyn

    Obra

    • 180 000 zł cena
    • 635 m2 powierzchnia
    • 284 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Do sprzedania działka typu rekreacyjnego w miejscowości Obra k/ Wolsztyn (woj. wielkopolskim, powiecie wolsztyńskim, gminie Wolsztyn) przy ul. Smugowa. Działka objęta miejscowym pl...

  • Działka budowlana 72-310 Sowno Zachodniopomorskie = 3081 m2
    1 / 15
    Działka budowlana 72-310 Sowno Zachodniopomorskie = 3081 m2

    Sowno

    • 70 863 zł cena
    • 3 081 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w miejscowości 72-310 Sowno, gmina Płoty, powiat Gryficki, województwo Zachodniopomorskie => blisko Morza Bałtyckiego ok 40 km. Numer działki: 160/45, obręb 5....

  • Działka budowlana 72-310 Sowno Zachodniopomorskie = 3096 m2
    1 / 15
    Działka budowlana 72-310 Sowno Zachodniopomorskie = 3096 m2

    Sowno

    • 71 208 zł cena
    • 3 096 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w miejscowości 72-310 Sowno, gmina Płoty, powiat Gryficki, województwo Zachodniopomorskie => blisko Morza Bałtyckiego ok 40 km. Numer działki: 160/42, obręb 5....

  • ROD Słonecznik - ul. Ostrogskich Tarnów
    1 / 16
    ROD Słonecznik - ul. Ostrogskich Tarnów

    Tarnów

    • 33 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż wyjątkowo zadbana działka rekreacyjna o powierzchni 4 arów, zlokalizowana w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym „Słonecznik” przy ul. Ostrogskich w Tarnowie. Działka zachwy...

  • Działka 14ar Węgrzce Wielkie oś. Piaski

    Węgrzce Wielkie

    • 430 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 308 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 14ar. w kształcie kwadratu. Do najbliższych zabudowań ok. 150m. Media w pobliżu.

  • Działka ROD Zielony Zakątek Chodzież

    Chodzież

    • 30 000 zł cena
    • 368 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Odsprzedam prawa do działki rekreacyjnej ROD "Zielony Zakątek" w Chodzieży. Powierzchnia działki: 368m2 Domek 2 pokoje Piwnica Lokalizacja działki z widokiem na duży staw...

  • Działka Dąbrówka Szczepanowska

    Dąbrówka Szczepanowska

    • 260 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana 48 arów | Dąbrówka Szczepanowska | Teren widokowy | MPZP | Media Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość gruntową położoną w miejsco...

  • Działka w spokojnej okolicy w Bieszczadach!

    Bezmiechowa Górna

    • 270 000 zł cena
    • 12 800 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż oferujemy działkę położoną w malowniczej miejscowości Bezmiechowa Górna, o powierzchni 1,28 ha. Nieruchomość znajduje się w zacisznej lokalizacji, w otoczeniu lasu, z d...

  • Działka z w pięknej miejscowości - Bezmiechowa!

    Bezmiechowa Górna

    • 485 000 zł cena
    • 9 700 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa działka 97 arów – Bezmiechowa Górna! Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 97 arów, położona w malowniczej miejscowości Bezmiechowa Górna – miejscu cenionym za cis...