• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 124)
  • Działka Lgoczanka

    Lgoczanka

    • 33 000 zł cena
    • 2 898 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedmiotem sprzedaży są dwie niezabudowane działki rolne, położone w obrębie Lgoczanka, gmina Janów, powiat częstochowski, województwo śląskie, oznaczone w ewidencji gruntów jako:...

  • Sprzedam działkę ROD w Śremie nad jeziorem
    1 / 6
    Sprzedam działkę ROD w Śremie nad jeziorem

    Śrem

    • 65 000 zł cena
    • 248 m2 powierzchnia
    • 263 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną ROD im Kopernika o powierzchni 248m2 w Śremie blisko jeziora.Działka w pełni zagospodarowana,gotowa do użytkowania,idealna do wypoczynku.Zainteresowane...

  • Odstępie prawo do działki Rod na Jasieniu
    1 / 5
    Odstępie prawo do działki Rod na Jasieniu

    Gdańsk

    • 58 000 zł cena
    • 340 m2 powierzchnia
    • 171 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Odstąpię prawo do użytkowania działki rekreacyjnej o powierzchni 340 m. Działka położona w pięknej okolicy Gdańska Jasień. Alejka cicha, spokojna, przemili sąsiedzi. Sama działka...

  • 1 / 2
    Działka Szczejkowice

    Szczejkowice

    • 129 999 zł cena
    • 5 218 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    | Na sprzedaż: Las mieszany 5200 m² - doskonała inwestycja, Szczejkowice, ul. Gliwicka Na sprzedaż atrakcyjna działka leśna o powierzchni 5200 m² , położona w mie...

  • 1 / 2
    Działka Swarzów

    Swarzów

    • 120 000 zł cena
    • 22 536 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA ROLNO-LEŚNA W GMINIE OLESNO - NA GRANICY MIEJSCOWOŚCI SWARZÓW I PODBORZE - DĄBROWA TARNOWSKA OK.5,5KM. Oferujemy do sprzedaży działkę rolno-leśną o powierzchn...

  • 1 / 4
    Działka inwestycyjna przy trasie S8

    Rzędziany

    • 899 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Polecam Państwu działkę położoną w gm. TykocinNa sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 5507 m2 , położona bezpośrednio przy trasie ekspresowej S8, w miejscowości Rzędziany, g...

  • Na tej działce może powstać Twój dom
    1 / 6
    Na tej działce może powstać Twój dom

    Jakubowice

    • 82 300 zł cena
    • 2 058 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Na sprzedaż działka położona w obrębie Jakubowice o nr 99/8 i powierzchni 2058m2. Działka ma dostęp do asfaltowej drogi gminnej nr 602. Działka ma kszt...

  • Działka Osówka gm. Sienno
    1 / 13
    Działka Osówka gm. Sienno

    Osówka

    • 130 000 zł cena
    • 6 500 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Agencja HOMEserwis nieruchomości wystawia do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlano-rolną z zabudowaniami w miejscowości Osówka gmina Sienno. Na działce o powierzchni 6500 m2 znaj...

  • K-ce Zarzecze działka z budynkiem
    1 / 2
    K-ce Zarzecze działka z budynkiem

    Katowice

    • 312 000 zł cena
    • 309 m2 powierzchnia
    • 1 010 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży w Katowicach Zarzeczu działka budowlana o pow.309 m2 z budynkiem o pow.60m2. Budynek do rozbudowy na działalność gospodarczą lub mieszkanie. W działce prąd, woda i kan...

  • Sprzedam działkę budowlaną - Orzechówek

    Orzechówek

    • 104 000 zł cena
    • 945 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka pod zabudowę mieszkaniowąz warunkami zabudowy. Powierzchnia ok. 945 m2,Lokalizacja: Orzechówek, gm. Kobiele Wielkie.Nowe Osiedle domów jednorodzinnychWymiary dz...

  • Działka budowlana - Wola Matiaszowa - Bieszczady

    Wola Matiaszowa

    • 383 800 zł cena
    • 4 400 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 44 ary, położona w miejscowości Wola Matiaszowa w gminie Solina, powiat leski , województwo podkarpackie...

  • Działka Starzyno ul. Brzozowa

    Starzyno » ul. Brzozowa

    • 260 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Starzyno ul. Brzozowa (odległość ok. 400 m od ściany lasu, odległość ok. 12 km do Pucka, ok. 11 km do Władysławowa, ok. 950 m od głównej ulicy Żarnowieckiej (relacji Puck - Krokowa...

  • Działka Rybnik Kamień pod Rzędówką

    Rybnik » Kamień

    • 2 199 000 zł cena
    • 14 130 m2 powierzchnia
    • 156 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    | Prezentujemy Państwu bardzo rozległy teren położony w Rybniku - Kamień Teren Idealny dla Inwestora - duży rozległy teren zabudowany budynkiem mieszkalnym z młynem...

  • Działka Rybnik Kamień pod Rzędówką

    Rybnik » Kamień

    • 2 590 000 zł cena
    • 46 640 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    | Prezentujemy Państwu bardzo rozległy teren położony w Rybniku - Kamień Teren Idealny dla Inwestora - duży rozległy teren zabudowany budynkiem mieszkalnym z mł...

  • Działki budowlane 11.8a w Łańcucie

    Łańcut » ul. Kraszewskiego

    • 260 700 zł cena
    • 1 185 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA DWÓCH DZIAŁEK 11.8a W ŁAŃCUCIE Z WARUNKAMI ZABUDOWY.Mamy do zaoferowania 2 działki budowlane w Łańcucie, położone 2km od łańcuckiego Parku Zamkowego od strony zachodniej. Dz...

  • 1 / 4
    Działka Rybnik Kamień pod Rzędówką

    Rybnik » Kamień

    • 300 000 zł cena
    • 3 510 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    | Prezentujemy Państwu Rozległy Teren Zielony w Rybniku - Kamień Na Sprzedaż teren zielony składający się z trzech działek o łącznej powierzchni 30 510m2....

  • Działka rod Kuzniczka
    1 / 9
    Działka rod Kuzniczka

    Kędzierzyn-Koźle

    • 20 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Woda prąd kamery na własny użytek, nowa szklarnia poliwęglanowa,drzewka owocowe krzewy ,zostawie wszelkie sprzety zapraszam do negocjacji

  • sprzedam działkę z warunkami zabudowy na poj. gostynińskim
    1 / 9
    sprzedam działkę z warunkami zabudowy na poj. gostynińskim

    Lubaty

    • 215 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam bezpośrednio wyjątkową, malowniczo położoną działkę o powierzchni ponad 3500 m2 w kształcie regularnego prostokąta na pojezierzu gostynińskim. Działka znajduje się we wsi...

  • sprzedam
    sprzedam

    Wyszogród

    • 135 000 zł cena
    • 30 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam ziemię rolną o powierzchni 2 65ha w ciągłej eksploatacji w okolicach Wyszogrodu wiadomość pod numerem [tel] cena 135 tys zł. Możliwość podłączenia prądu oraz wody.

  • Wymarzona działka budowlana na wsi, 6km od trasy S5 - LUBCZ
    1 / 8
    Wymarzona działka budowlana na wsi, 6km od trasy S5 - LUBCZ

    Cegielnia

    • 50 000 zł cena
    • 920 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną położoną w miejscowości Cegielnia gmina Rogowo. Miejscowość jest oddalona 6km od drogi ekspresowej S-5 węzeł Lubcz, 11km od Rogowa, 26 km od Gniezna. Nie...